صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 53 , از مجموع 53

موضوع: تحصیل در مقطع کارشناسی در هلند و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی در هلند و مسائل مرتبط

سلام. من قصد دارم لیسانس از هلند پذیرش بگیرم رشته مد نظرم کامپیوتر هست. خودم الان ترم ۳ کامپیوتر تو دانشگاه دولتی هستم.
    می خواستم بدونم علاوه بر مدرک زبان و معدل خوب دیپلم و پیش دانشگاهی (و البته وضع مالی خوب) چیز دیگه ای لازم هست؟
    آیا گذروندن یک سال در دانشگاه های ایران الزامیه؟ من این یک سالو دارم ولی حدود ۱۰ واحد تونستم پاس کنم آیا این قابل قبوله؟

Junior Member

سلام دوستان
    من لیسانس اقتصاد بازرگانی از دانشگاه سراسری ارومیه دارم دوم دبیرستان می خوندم که تافل گرفتم اگه لازم باشه می تونم بازم بگیرم. می خوام برای رشته پرستاری تو یکی از دانشگاه های هلند پذیرش یا فاند بگیرم اما نمی دونم کدوم یکی از دانشگاه های هلند رشته پرستاری دارن سرچ کردم ولی به نتیجه ای نرسیدم و یه سوال دیگه هم داشتم اونم اینه که زمان پذیرش دانشجو کی هست؟ من تا آخر شهریور میتونم رزومه بفرستم و تا ترم بهار پذیرش بگیرم...
    ممنون میشم راهنماییم کنید

Junior Member

سلام دوستان وقت بخیر. من الان 24 سالم هست و دیپلم دارم ( انصراف از فوق دیپلم ) خیلی وقت بود که به رشته و شغل بازی سازی ( game design and development ) علاقه دارم اما الان تصمیم گرفتم واسه ی تحصیل در این رشته اقدام کنم !
    من مجبورم 2 سال رو برم سربازی و حدودا 1 سال رو ادامه ی فوق دیپلمم رو بخونم چون تعداد کمی واحد مونده تا مدرک رو بگیرم و همچنین مدرک IELTS . سربازی و این مدرک ها تقریبا 3 سال به سنم اضافه میکنه و من توی 27 سالگی میتونم از کشور خارج شم .
    سوالم از شما دوستان عزیز این هست که این امکان برای من وجود داره که بتونم ویزای تحصیلی برای کارشناسی رو بگیرم ؟؟؟ پذیرش رو مطمن هستم میتونم بگیرم ( چون رشته ی خاصی هستش ) فقط خیلی خیلی این سنم منو نگران میکنه که ریجکت کنن واسه ویزا ..
    در رابطه با کشور و دانشگاه مقصد هم به دلیل این شرایطی که دارم هرجایی که بدونم قبولم میکنن میرم !!
    با چندتا ازا ین موسسات ازام دانشجو که صحبت کردم بعضی هاشون میگفتن واسه هلند میشه اقدام کرد . بعضی هاشون گفتن نمیشه . کلا میگفتن جواب قطعی نیستش 50 50 هست !
    خیلی خیلی ممنون میشم کسی منو راهنمایی کنه

صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)