صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 53

موضوع: تحصیل در مقطع کارشناسی در هلند و مسائل مرتبط

Member aryan74 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical engineering, Fontys university of applied science

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی در هلند و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط irenban نمایش پست ها
    تو مقطع لیسانس انگا هیچ کس نرفته برای ادامه تحصیل.
    من تابستان گذشته ار دانشگاه Fontys در شهر Eindhoven پذیرش گرفتم و الان هم اونجا لیسانس مهندسی برق میخونم. اگه سوالی داری، خوشحال میشم کمکت کنم

Junior Member

سلام دوست عزیز اگه میشه لطف کنید من را راهنمایی کنید که با شرایط زیر ایا شانس پذیرش برای کارشناسی فنی و مهندسی دارم یا نه :
    31 سال سن دارم اخرین مدرک تحصیلی ام پیش دانشگاهی هستش (سال 1380) و میتونم 9 ماهه مدرک زبان ایلتس 6 بگیرم
    البته میدونم سفارت به سنم گیر میده اما این مشکل را خودم از طریقی حل میکنم و فقط میخوام بدونم که ایا دانشگاه های اونجا با سن من مشکلی داردند یا نه؟
    و در واقع من اونجا میتونم اقامت موقت یکساله سرمایه گذاری با قابلیت تبدیل به اقامت دایم داشته باشم و وقتی انجا امدم برای پذیرش اقدام کنم از این لحاظ گفتم با سفارت مشکل ندارم چون به عنوان سرمایه گذار وارد میشم نه دانشجو که به سنم گیر بدهند
    لطفا اگر هم اطلاعی برای جواب به سوال من ندارید شخص یا سازمانی را یهم معرفی کنید که راهنماییم کنه
    البته میدونم که بهترین راه سوال از دانشگاه مورد نظر در اونجاست اما چون تسلط کافی به زبان ندارم برام مقدور نیست

سپاسگزارم

Member aryan74 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical engineering, Fontys university of applied science

نقل قول نوشته اصلی توسط gholmorad نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز اگه میشه لطف کنید من را راهنمایی کنید که با شرایط زیر ایا شانس پذیرش برای کارشناسی فنی و مهندسی دارم یا نه :
    31 سال سن دارم اخرین مدرک تحصیلی ام پیش دانشگاهی هستش (سال 1380) و میتونم 9 ماهه مدرک زبان ایلتس 6 بگیرم
    البته میدونم سفارت به سنم گیر میده اما این مشکل را خودم از طریقی حل میکنم و فقط میخوام بدونم که ایا دانشگاه های اونجا با سن من مشکلی داردند یا نه؟
    و در واقع من اونجا میتونم اقامت موقت یکساله سرمایه گذاری با قابلیت تبدیل به اقامت دایم داشته باشم و وقتی انجا امدم برای پذیرش اقدام کنم از این لحاظ گفتم با سفارت مشکل ندارم چون به عنوان سرمایه گذار وارد میشم نه دانشجو که به سنم گیر بدهند
    لطفا اگر هم اطلاعی برای جواب به سوال من ندارید شخص یا سازمانی را یهم معرفی کنید که راهنماییم کنه
    البته میدونم که بهترین راه سوال از دانشگاه مورد نظر در اونجاست اما چون تسلط کافی به زبان ندارم برام مقدور نیست

سپاسگزارم
    سن میتونه جلوی گرفتن بورسیه رو بگیره ولی بعید میدونم مشکلی در گرفتن پزیرش به وجود بیاره، من هم کلاسی هایی داشتم که سنشون 32-33 بود. ولی سال گرفتن دیپلم میتونه دردسر ساز بشه یه مقدار، من خودم چیزی نتونستم تو دو تا سایت دانشگاهای که گشتم پیدا کنم، ولی پیشنهاد میکنم از دانشگاه ها در این باره بپرسید. چون احتمالش زیاده که قوانین دانشگاه ها با هم فرق کنند.
    درباره ی دانشگاه های هلند، دو نوع دانشگاه هست، universtiy, university of applied science
    برای گرفتن پزیرش از university ما باید اول یک سال دانشگاه ایران درس بخونیم بعدش میتونیم برای university اقدام کنیم.
    ولی برای university of applied science ، که یک جورایی میشه فنی حرفه ای ایران (از جهت ترجمه ای البته فقط!) ما با مدرک پیش دانشگاهی میتونیم اقدام کنیم. بنابراین اگر قصد رفتن به دانشگاه ایران را ندارید توصیه میکنم بیشتر در هلند دنبال دانشگاه های applied science بگردید.

سلام دوستان کسی اطلاعاتی درمورد کارشناسی داروسازی تو هلند داره؟؟

Junior Member

سلام .
    توی هلند دانشگاهی هست که من بتونم رشته ی حسابداری رو ادامه بدم در مقطع لیسانس ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق-الکترونیک

با سلام
    من لیسانس برق- الکترونیک دارم با معدل 17.5 از دانشگاه دولتی. ta خیلی از درسا هم بودم. با خیلی از نرم افزار های رشتمونم اشنایی دارم تو بعضی هاشونم قوی.
    برا سال بعد میخوام درخواست بدم.
    میخوام از همین الان شروع کنم رزومه ام و قوی کنم برا سال بعد./
    اگه میشه لطف کنید بگید چی کارایی باید بکنم . چی رو باید به رزومه ام اضافه کنم .. در کل چیکارا میتونم بکنم؟؟؟
    اگه بخوام دوباره برا لیسانس بخونم باید چیکار کنم .

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Bauingenieurwesen

از دوستان در حال تحصیل تو هلند هس کار مهمی دارم
    Um etwas zu tun, muss man es sehr lieben. Um etwas sehr zu lieben, muss man bis zur Verrücktheit daran glauben.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aryan74 نمایش پست ها
    من تابستان گذشته ار دانشگاه Fontys در شهر Eindhoven پذیرش گرفتم و الان هم اونجا لیسانس مهندسی برق میخونم. اگه سوالی داری، خوشحال میشم کمکت کنم
    سلام دوست عزیز. امیدوارم که موفق و شاد باشید. سوال اولم اینه که شما فاند گرفتین یا بورس گرفتین؟و اینکه هزینه زندگی تو هلند رو چجوری میرسونی؟از طرف خانواده ساپورت میشی یا خودت مخارجت رو تهیه میکنی؟من لیسانس برق از دانشگاه آزاد هستم. زبانم هم خوبه و میتونم در مدت زمان کم مدرک زبان (فرقی نمیکنه آیلتس یا تافل) رو بگیرم.میخواستم بدونم میتونم تو مقطع کارشناسی ارشد تو یکی از دانشگاههای هلند پذیرش بگیرم؟یکی هم اینکه مدرک زبان هلندی هم باید بگیرم یا نه؟ اگه آره اونو باید قبل رفتن از ایران بگیرم یا بعد رفتن به هلند باید بگیرم؟

Member blueearth آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    زیست

نقل قول نوشته اصلی توسط ninagol نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. امیدوارم که موفق و شاد باشید. سوال اولم اینه که شما فاند گرفتین یا بورس گرفتین؟و اینکه هزینه زندگی تو هلند رو چجوری میرسونی؟از طرف خانواده ساپورت میشی یا خودت مخارجت رو تهیه میکنی؟من لیسانس برق از دانشگاه آزاد هستم. زبانم هم خوبه و میتونم در مدت زمان کم مدرک زبان (فرقی نمیکنه آیلتس یا تافل) رو بگیرم.میخواستم بدونم میتونم تو مقطع کارشناسی ارشد تو یکی از دانشگاههای هلند پذیرش بگیرم؟یکی هم اینکه مدرک زبان هلندی هم باید بگیرم یا نه؟ اگه آره اونو باید قبل رفتن از ایران بگیرم یا بعد رفتن به هلند باید بگیرم؟
    ّبرای ارشد اکثر رشته ها به زبان انگلیسی هست
    میتونید برای بورسیه هم اقدام کنید

Junior Member

با سلام، من سال دوم دبیرستان در رشته تجربی هستم . معدلم بالای 19 هست و زبانمم خوبه، قصد دارم بعد گرفتن دیپلم برای تحصیل به هلند برم.
    در مورد شرایط و شانس پذیرش اگه اطلاعاتی بدید ممنون میشم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)