صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 45

موضوع: دانشگاه های برتر اسپانیا از سه دیدگاه و نظرات دانشجویان حاضر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مهندسی کشاورزی

پیش فرض پاسخ : دانشگاه های برتر اسپانیا از سه دیدگاه و نظرات دانشجویان حاضر

سلام دوست عزیز
    من برای دکترای مهندسی کشاورزی یا مدیریت از دانشگاه اتونومای بارسلونا میخوام اقدام داشته باشم، مدرک ارشدم کشاورزی هستش....به نظر شما می تونم تحصیلات رایگان داشته باشم و در کنارش برای اخذ فاند نیز اقدام کنم؟ دانشگاه اتونومای بارسلونا با توجه به رنکینگ اولش در اسپانیا به نظر میتونه بهترین گزینه باشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مهندسی کشاورزی

دانشگاه اتونومای بارسلونا از نظر رتبه جهانی در زمینه Agriculture & Forestry دارای رتبه بین 100-51 هستش، آیا در اسپانیا دانشگاهی بهتر از این دانشگاه در این زمینه وجود داره؟ اگر هست چه شرایطی داره؟

سلام دوستان!! من قصددارم از دانشگاه های اسپانیا برای دکترا پذیرش بگیرم. به نظرتون با این رزومه میتونم بورس بگیرم!! لیسانس اقتصاد، فوق لیسانس توسعه و برنامه ریزی اقتصادی با معدل 16.90 از دانشگاه آزاد سه تامقاله isc در مجلات بین المللی ودو تامقاله در کنفرانس داخلی!! زبانم خوبه اما مدرک زبان ندارم!! پروپوزال برای دوره دکترا دارم!! چقدر احتمال پذیرش با بورس دارم احتمال کدوم دانشگاه بیشتر!! ممنون از لطفتون

Junior Member mohadeseye آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture

سلام آقای مازیار
    میخواستم برسم شما در چه رشته ای تحصیل می کنید؟
    وآیا تونستین کار پیدا کنید که منبع رآمدی برای گذران زندگیتون باشه؟
    هزینه های زندگی با توجه به صحبت هاتون به نظر زیاد هستش !!
    من فوق لیساس معماری دارم و برای گفتن مدرک دکترا می خوام قدام کنم!
    اگ امکانش هست من رو راهنمایی کنید

Junior Member

سلام
    من در این مجموعه کار می کنم و هم زمان دارم دکترا می خونم (در شهر سویل)
    http://www.imse-cnm.csic.es/index.php

1- من دارم در مقطع دکترای الکترونیک تحصیل می کنم.
    2-اتفاقا حقوقم مثل بقیه هست (بقیه دانشجویان دکترای اسپانیایی).
    3- هزینه زندگی اینجا از جاهای دیگه اروپای غربی کمتر هست.
    4- من با توجه به شرایطی که خودم داشتم و اینکه شرایطی که دوستام الان در هلند،سوئس و انگلستاندارن و خودم رفتم دیدم . این مطالب رو نوشتم.
    واقعا اسپانیا کشور داغون و عقب افتاده ای هست.
    شما اگر به دور بر خودنگاه کنید هیچ محصولی از اسپانیا نمی بینید مثلا آلمان با BMW و... معروف است و هر کشوری بهیک چیزی . لطفا فکر کنید آخرین محصولی که از اسپانیا دیدید چه بوده؟ کشور بدون محصولفقیر است و زندگی در آن سخت هست.
    برین سفارت شما روش برخورد و کندی عملکردشونو ببینیدو اینجا 10 برابر حتی 100 برابر بدتر است. مردم تنبلی هستن والان دارن چوبشو می خورن.

Junior Member mohadeseye آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture

ممنونم بابت توضیحاتتون
    با توجه به صحبت دوستان برای کار کردن دراسپانیابایدتسلط کافی به زبان اسپانیایی داشت.این موضوع برای کار شما هم صدق میکنه؟
    و اینکه آیا پشیمون هستین از انتخاب کشور اسپانیا برای ادامه تحصیل؟؟یعنی ازلجاظ علمی برای ادامه تحصیل هیچ حسنی نداره؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mohadeseye نمایش پست ها
    سلام آقای مازیار
    میخواستم برسم شما در چه رشته ای تحصیل می کنید؟
    وآیا تونستین کار پیدا کنید که منبع رآمدی برای گذران زندگیتون باشه؟
    هزینه های زندگی با توجه به صحبت هاتون به نظر زیاد هستش !!
    من فوق لیساس معماری دارم و برای گفتن مدرک دکترا می خوام قدام کنم!
    اگ امکانش هست من رو راهنمایی کنید
    کار با ویزای تحصیلی غیر قانونی هست برای اتباع غیر اروپایی مگر اینکه محقق دکتری باشین که حقوقی بگیرین تازه اونم اقامت کاری نیست .. اگر هم اقامت کاری تحقیقاتی بدن فقط در همون موسسه خاص هست .... پس کار نداریم در اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط samanehm90 نمایش پست ها
    سلام دوستان!! من قصددارم از دانشگاه های اسپانیا برای دکترا پذیرش بگیرم. به نظرتون با این رزومه میتونم بورس بگیرم!! لیسانس اقتصاد، فوق لیسانس توسعه و برنامه ریزی اقتصادی با معدل 16.90 از دانشگاه آزاد سه تامقاله isc در مجلات بین المللی ودو تامقاله در کنفرانس داخلی!! زبانم خوبه اما مدرک زبان ندارم!! پروپوزال برای دوره دکترا دارم!! چقدر احتمال پذیرش با بورس دارم احتمال کدوم دانشگاه بیشتر!! ممنون از لطفتون
    سمانه جان
    احتمالشو ما نمی دیم .... خوبه کارات .. باستی بگردی تو سایت دانشگاها .... بگرد برای بورسیه های دانشجو های بین المللی تو اینترنت تو رشته خودت این بورسیه ها اصولا از اکتبر یا نوامبر یا برای اسپانیا بورسیه های دانشجو های بین المللی از مارس و اوریل وا میشه .... در ضمن به فکر یه مدرک زبان مثل آیلت یا تافل باش و اگر واقعا دوست داری اسپانیا بیایی .... اسپانیایی بخن اینجا برای زندگی و معاشرت انگلیسی به درد نمی خوره ...

نقل قول نوشته اصلی توسط mohadeseye نمایش پست ها
    ممنونم بابت توضیحاتتون
    با توجه به صحبت دوستان برای کار کردن دراسپانیابایدتسلط کافی به زبان اسپانیایی داشت.این موضوع برای کار شما هم صدق میکنه؟
    و اینکه آیا پشیمون هستین از انتخاب کشور اسپانیا برای ادامه تحصیل؟؟یعنی ازلجاظ علمی برای ادامه تحصیل هیچ حسنی نداره؟؟؟
    این موضوع کاملا بستگی به شخص و افراد داره .. در این مورد که می گن خوب درسته که آلمان از اسپانیا بهتره اما در اسپانیا هم باید راهشو بلد باشین .... من از دوره مسترم اینجا هستم .. بدون بورسیه اومدم اولش .. سال اول سه ماه بورس بانک سانتادر برای کار آموزی در شرکتی رو گرفتم .... ماهی 600 یورو .... چهار ماه بعد بورس اراسموس بگرفتم پنج ماه .... بعدش هم بورسیه تحقیقاتی دکتری ..... زبان اسپانیایی و کاتالان صحبت می کنم .... انگلیسی فقط برای نوشتن مقاله و کنفرانس های بین المللی به دردم می خوره ...... برای زندگی اینجا باید مثل خود اینا باشین ... اینا راحتن .. و آدم های ساده ای هستن .. من تو کاتالونیا هستم ... در مادرید و جا های دیگه بازم فرق داره زندگی ...... من همیشه در هوایی آزاد نفس می کشم اینم خیلی خوبه .... زیبایی که مثلا بارسلونا داره آلمان نداره .... در کنر درس خوندن و تحقیق یه بعد از ظهر میری تو رامبلا یا دریا قدم میزنی .... کلی روحیت عوض میشه ....... میگم بازم بستگی به طرفش داره.. یکی میبینی خجالتیه گوشه گیره دوست پیدا نمی کنه زبان یاد نمیگیره .... کسی باهاش حرف نمی زنه .. خووب معلومه چی میشه .....

نقل قول نوشته اصلی توسط sahossein نمایش پست ها
    دانشگاه اتونومای بارسلونا از نظر رتبه جهانی در زمینه Agriculture & Forestry دارای رتبه بین 100-51 هستش، آیا در اسپانیا دانشگاهی بهتر از این دانشگاه در این زمینه وجود داره؟ اگر هست چه شرایطی داره؟
    عزیز من رتبه رو ول کن !!!! باید ببینی کجا بورسیه هست .. !!!!! اسپانیا همه یه جوره دانشگاهاش ....تقریبا ً البته .....

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)