صفحه 55 از 155 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 1546

موضوع: تحصیل در دانشگاه ( UNSW ) و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ( UNSW ) و مسائل مرتبط

سلام دوستان

من پذیرش conditional از این دانشگاه دارم ( به خاطر نمره زبان) و برای راند دوم اسکالرشیپ اسم نوشتم. ( ددلاین 26 فوریه) خواستم ببینم conditional یا unconditional بودن پذیرش ربطی به اسکالرشیپ داره یا نه؟ آخه بعضی جاها نیازه که پذیرش قطعی باشه تا در رقابت بورس شرکت داده بشی.

مرسی از لطفتون

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad2225 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من پذیرش conditional از این دانشگاه دارم ( به خاطر نمره زبان) و برای راند دوم اسکالرشیپ اسم نوشتم. ( ددلاین 26 فوریه) خواستم ببینم conditional یا unconditional بودن پذیرش ربطی به اسکالرشیپ داره یا نه؟ آخه بعضی جاها نیازه که پذیرش قطعی باشه تا در رقابت بورس شرکت داده بشی.

مرسی از لطفتون
    سلام. برای مورد من به این صورت بود که پذیرش مشروط داشتم به خاطر کم داشتن 1 نمره زبان. استاد گفت تو لیستی هستی که میخوان بورس بدن ولی زبانت کمه. بعد از امتحان دوباره که نمرم به حد نصاب رسید جواب پذیرش قطعی و بورسیه با یکی دو روز اخنلاف اومد.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

جواب بورس UNSW برای ایرانی ها معمولا از کی اعلام میشه... توی سایت که نوشته اواخر اپریل... پارسال هم همین موقع بود یا دیرتر بود؟

Member
    رشته و دانشگاه
    برق، صنعتی اصفهان ،امیرکبیر

برای دانشگاه UNSW نمره و مدرک زبان تاثیری روی فرایند ارزیابی برای بورس نداره. اگر شما افر بورس را دریافت کنید اما آفر ادمیشن شما مشروط باشه تا زمانی که ادمیشن غیر مشروط نگیرید نامه coe برای سفارت و مراحل بعدی ثبت نام برای شما امکان پذیر نخواهد بود. من دو بار با امیشن مشروط افر بورس را دریافت کردم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad2225 نمایش پست ها
    سلام دوستان

مرسی از لطفتون
    ۲۰۱۳ ارسال 26 July - گرنت 5 Sep. تأخیر یک هفته ای ویزا، نتونستم برم.
    ۲۰۱۴ ارسال 1 فوریه،lodge 9 فوریه- گرنت 6 مارس.
    دوستانی که دغدغه های مذهبی برای زندگی در استرالیا و سیدنی دارند پیام بدهند.

Member
    رشته و دانشگاه
    برق، صنعتی اصفهان ،امیرکبیر

آخر اپریل شروع میشه اما ممکنه تا اواخر جولای طول بکشه برای برخی ها. ابتدا بورس های iprs اعلام میشه و بعد بورس های سطح پایین تر.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    جواب بورس UNSW برای ایرانی ها معمولا از کی اعلام میشه... توی سایت که نوشته اواخر اپریل... پارسال هم همین موقع بود یا دیرتر بود؟
    ۲۰۱۳ ارسال 26 July - گرنت 5 Sep. تأخیر یک هفته ای ویزا، نتونستم برم.
    ۲۰۱۴ ارسال 1 فوریه،lodge 9 فوریه- گرنت 6 مارس.
    دوستانی که دغدغه های مذهبی برای زندگی در استرالیا و سیدنی دارند پیام بدهند.

Junior Member

سلام دوستان. سوال من در مورد دانشگاه
    UNSW نیست ولی امیدوارم که کسی باشه تاجواب بده. موضوع اینه که من حدود 1 ماه پیش با یه استادی توی دانشگاهGriffith صحبت کردم قبول کرد که سوپروایزم بشه من موضوع مدلسازی عددی جریانهای دو فازی پیشنهاد کرد و اونم خیلی استقبال کرد و گفت هر چه سریعتر برای اسکالرشیپ اقدام کنم منم یه پیشنویسی از پروپزال اماده کردم براش فرستادم خودش یه اصلاحاتی روش انجام داد و منم تکمیل کردم و اپلای کردم و دوباره باهاش تماس گرفتم و اون گفت که یه استاد ایرانی توی دانشگاهشون هست که تخصصش در زمینه جریانهای دوفازه هست و به من توصیه کرد به عنوان co supervisor اونو انتخاب کنم. منم مخالفتی نکردم و تازه کلی ازش تشکر کردم که کارمو پیگیری میکنه ولی اون هیچ جوابی نداد. بعد از 2 هفته که پیگیری کردم به من ایمیل زده که
    Sorry, but nothing was attached. نمیفهمم منظورش چیه یعنی منصرف شده؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Queen's University Belfast, Electrical Enginering

نقل قول نوشته اصلی توسط MONA256 نمایش پست ها
    UNSW نیست ولی امیدوارم که کسی باشه تاجواب بده. موضوع اینه که من حدود 1 ماه پیش با یه استادی توی دانشگاهGriffith صحبت کردم قبول کرد که سوپروایزم بشه من موضوع مدلسازی عددی جریانهای دو فازی پیشنهاد کرد و اونم خیلی استقبال کرد و گفت هر چه سریعتر برای اسکالرشیپ اقدام کنم منم یه پیشنویسی از پروپزال اماده کردم براش فرستادم خودش یه اصلاحاتی روش انجام داد و منم تکمیل کردم و اپلای کردم و دوباره باهاش تماس گرفتم و اون گفت که یه استاد ایرانی توی دانشگاهشون هست که تخصصش در زمینه جریانهای دوفازه هست و به من توصیه کرد به عنوان co supervisor اونو انتخاب کنم. منم مخالفتی نکردم و تازه کلی ازش تشکر کردم که کارمو پیگیری میکنه ولی اون هیچ جوابی نداد. بعد از 2 هفته که پیگیری کردم به من ایمیل زده که
    سوالتون رو اینجا نباید میپرسیدید، اما انگار تو ایمیلتون قرار بوده چیزی براش بفرستید که اینطوری جواب داده، شاید منظورش این بوده پس کو پروپوزالت

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

گفته هیچ جیزی ضمیمه نشده است! دیگه نمیگن چیزی به ایمیل شما ضمیمه نشده..
    نقل قول نوشته اصلی توسط MONA256 نمایش پست ها
    ویرایش توسط hamed_golden7 : March 14th, 2015 در ساعت 05:49 PM

Junior Member

سلام دوستان. من چند روز پیش ایمیل هایی زدم به یه استادی از unsw و در نهایت همچین جوابی به من داد:

Based on your transcripts and CV, I am happy to supervise your PhD. I will encourage you to apply for admission and scholarship starting Semester 1 2016 (February 2016). Due to the
    sanction, you have to work on a control theory project. (1) I am thinking you can work on Distributed nonlinear control and decision making based on dissipativity theory. Your experience in multi-agent systems can be very useful in this. (2) You need to take another TOٍّEFL test as your current TOEFL results are below the UNSW entrance requirement: 90 overall (min.23 in writing, 22 in reading, listening and speaking).

الان چندین سوال دارم، خوشحال میشم کمک کنید.

1- تو سایتشون زده ددلاین اپلای واسه ترم اول 2016 ، 30 نوامبر 2015 هست! اما این آخرین مهلت هست احتمالا. زمان اپلای واسه در نظرگرفته شدن برای فاند و اسکالرشیپ کی هست؟
    2- آیا قبل از اپلای باید تافلم رو جمع و جور کنم؟ یعنی conditional شدنم باعث می شه بهم اسکالرشیپ تعلق نگیره یا خلل دیگری در پروسه به وجود میاد؟
    3- من 15 بهمن ارشد رو دفاع کردم و با توجه به اینکه مشمول هستم علی القائده تا 15 بمهن 94 بیشتر نمی تونم سربازی نرم در صورتیکه شروع ترم اول 2016 اواخر فوریه هست و حدودا یک ماهی از مهلت مجازم رد می‌شه. بهترین چاره چیه به نظرتون؟
    4- با توجه به جوابی که این استاده داده و معدل 17.44 لیسانس دانشگاه شیراز و 18.33 تربیت مدرس و 2 مقاله ISI (یکی پذیرش یکی سابمیت) چه قدر شانس دارم واسه گرفتن فاند؟ اینم بگم من برق-کنترل خوندم ولی استاد مورد نظر از بخش شیمی (کنترل فرایند) هست.

پیشاپیش ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط allvllir15 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من چند روز پیش ایمیل هایی زدم به یه استادی از unsw و در نهایت همچین جوابی به من داد:

Based on your transcripts and CV, I am happy to supervise your PhD. I will encourage you to apply for admission and scholarship starting Semester 1 2016 (February 2016). Due to the
    sanction, you have to work on a control theory project. (1) I am thinking you can work on Distributed nonlinear control and decision making based on dissipativity theory. Your experience in multi-agent systems can be very useful in this. (2) You need to take another TOٍّEFL test as your current TOEFL results are below the UNSW entrance requirement: 90 overall (min.23 in writing, 22 in reading, listening and speaking).

الان چندین سوال دارم، خوشحال میشم کمک کنید.

1- تو سایتشون زده ددلاین اپلای واسه ترم اول 2016 ، 30 نوامبر 2015 هست! اما این آخرین مهلت هست احتمالا. زمان اپلای واسه در نظرگرفته شدن برای فاند و اسکالرشیپ کی هست؟
    2- آیا قبل از اپلای باید تافلم رو جمع و جور کنم؟ یعنی conditional شدنم باعث می شه بهم اسکالرشیپ تعلق نگیره یا خلل دیگری در پروسه به وجود میاد؟
    3- من 15 بهمن ارشد رو دفاع کردم و با توجه به اینکه مشمول هستم علی القائده تا 15 بمهن 94 بیشتر نمی تونم سربازی نرم در صورتیکه شروع ترم اول 2016 اواخر فوریه هست و حدودا یک ماهی از مهلت مجازم رد می‌شه. بهترین چاره چیه به نظرتون؟
    4- با توجه به جوابی که این استاده داده و معدل 17.44 لیسانس دانشگاه شیراز و 18.33 تربیت مدرس و 2 مقاله ISI (یکی پذیرش یکی سابمیت) چه قدر شانس دارم واسه گرفتن فاند؟ اینم بگم من برق-کنترل خوندم ولی استاد مورد نظر از بخش شیمی (کنترل فرایند) هست.

پیشاپیش ممنونم
    1- https://research.unsw.edu.au/interna...e-scholarships
    2- I do not know exactly but why not taking toefl score before application. I advise you to take IELTS if you have not started yet but TOEFL is OK with the university
    3- There is no problem with that. You can request to delay your Sarbazi I guess for maximum 6 months. Just to make sure go to NEZAM VAZIFEH which is located in sepah square and ask directly.
    4- I think you have a good chance. your GPA is good and if you got the other ISI paper accepted, then your chances will increase seriously. Although the quality and impact factor of the journal papers are of great importance to their committee.

Best of luck...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)