صفحه 51 از 155 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 1546

موضوع: تحصیل در دانشگاه ( UNSW ) و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ( UNSW ) و مسائل مرتبط

سلام اره میشه اپلای کرد تا فوریه وقت داره واسه سمستر 2 سال 2015... از اپریل هم جوابش میاد... توی سایتش همه چیز را توضیح داده..

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadali1223 نمایش پست ها
    سلام
    کسی به سوالات باسخ نمیده اینجا ؟

سلام
    کسی به سوالات باسخ نمیده اینجا ؟
    دوست عزیز متاسفانه من پاسخ سوال شما رو نمیدونم. بهتره ایمیل بزنید و ازشون بپرسید. توجه کنید که دانشگاه از امروز به مدت 2 هفته تعطیل هست. موفق باشید.

مرسی . من تمامی مدارک و باهم ایمیل کردم توصیه نامه ها رو ....اشکالی که نداره ؟ یعنی استاد باید ایمیل کنه یا خودمون من تو سایتش گشتم متاسفانه چیزی بیدا نکردم . و اینکه اول ادمیزن هست بعد بورس یا نه ؟ چون خوندم اینجا نوشته بودن واسه هر دو باید یه جا اقدام کرد ؟

Junior Member

مرسی . من تمامی مدارک و باهم ایمیل کردم توصیه نامه ها رو ....اشکالی که نداره ؟ یعنی استاد باید ایمیل کنه یا خودمون من تو سایتش گشتم متاسفانه چیزی بیدا نکردم . و اینکه اول ادمیزن هست بعد بورس یا نه ؟ چون خوندم اینجا نوشته بودن واسه هر دو باید یه جا اقدام کرد ؟
    سلام
    برای توصیه نامه تا جایی که یادم میاد حتما استاد و با ایمیل دانشگاه باید میفرستاد! یادم نیس این مطلب رو کجا خونده بودم ولی بنظرم این موضوع بدیهی هست! چون توصیه نامه هم یه فرم هست که باید تکمیل بشه، خودتونم ایمیلش کنید که دیگه چجوری اعتبارسنجی بشه!! واسه بورس هم من باهم اقدام کردم و نتیجه هر دو هم با هم اومد. فک میکنم بشه که زودتر واسه ادمیشن اقدام کنید.
    موفق باشید

Banned

سلام. استاد من قبل از اینکه قبول کنه سوپروایزر من بشه گفت ایمیل دو تا رفری رو بده و بعد از مکاتبه با اونها با من با اسکایپ مصاحبه کرد وبعد قبول کرد که سوپروایزر من بشه. البته از این طرف کارم راحت بود چون برام یک پروپوزال اماده فرستاد که با مدارکم سابمیت کنم.

Banned

سلام. من بعد از اضافه کردن مشخصاتم در mynsw و بعد ارسال مدارکم از طریق ایمیل برای GRS در حدود یک ماه پیش هیچ ایمیل دیگری از دانشگاه دریافت نکردم. در mynsw هم هیچ پیغام جدیدی برای من نگذاشتند. اگر کسی اطلاعات بیشتری در مورد روند بررسی مدارک و پذیرش این دانشگاه به خصوص در مورد زمان ارسال publication ها و مدارک جانبی موثر در گرفتن بورس قرار بده متشکر می شم ؟

Junior Member

مدارک کم باشه بهتون ایمیل میدند. فعلاً منتظر جواب پذیرش اولیه باشین. جواب بورسیه از آپریل میاد.

Banned

سلام. از راهنمایی شما متشکرم. یک سوال دیگه داشتم که کمی تخصصیه من از یک دانشگاه غیر G8 بورس IPRS گرفت و منتظر COE و ویزا هستم. آیا این مساله صحت دارد که من در صورت گرفتن پذیرش از هر دانشگاهی در استرالیا می تونم بورسیه ام رو به اون دانشگاه منتقل و در اونجا شروع به تحصیل کنم؟

Member blueearth آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    زیست

نقل قول نوشته اصلی توسط anooshkashpel نمایش پست ها
    سلام. از راهنمایی شما متشکرم. یک سوال دیگه داشتم که کمی تخصصیه من از یک دانشگاه غیر G8 بورس IPRS گرفت و منتظر COE و ویزا هستم. آیا این مساله صحت دارد که من در صورت گرفتن پذیرش از هر دانشگاهی در استرالیا می تونم بورسیه ام رو به اون دانشگاه منتقل و در اونجا شروع به تحصیل کنم؟
    خیر! شاید بتونید مهمانی به قول خودمون برید ولی اینکه انتقالی بگرید به هیچ عنوان ببخشید ولی مگه دانشگاه مبدا دیوونست که شما رو بورس کنه ولی شما برید جای دیگه ای درس بخونید؟

Member mah_pari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc, Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط anooshkashpel نمایش پست ها
    بورس iprs چون بورس دولت هست و مال دانشگاه نیست امکانش هست و شما میتونید دانشگاهتون رو تغییر بدین. اما در مورد چند و چونش خیلی اطلاع ندارم و بهتره سوالتون رو در پیج های مربوطه بپرسین تا افراد باتجربه تر راهنماییتون کنن.
    ولی اگه بورس خود دانشگاه رو داشته باشین و iprs نباشه همچین امکانی وجود نداره.
    گر مرد رهی غم مخور از دوری و دیری *** دانی که رسیدن هنر گام زمان است

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)