صفحه 120 از 155 نخستنخست ... 2070110111112113114115116117118119120121122123124125126127128129130 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,191 تا 1,200 , از مجموع 1546

موضوع: تحصیل در دانشگاه ( UNSW ) و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ( UNSW ) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط agagi نمایش پست ها
    سلام ببخشید منظور از ویو کردن زبان چیه و چه جوری میشه درخواست ویو داد؟ منم تافلم 84 هست و همش بهم میگن باید دوباره امتحان بدم.
    به خود GRS ایمیل بزن و بگو میخوام ویو کنم مراحل کار چطور هست؟ خودشون کامل بهتون میگن. ترم به ترم ممکنه تفاوت کنه

نقل قول نوشته اصلی توسط majid_a85 نمایش پست ها
    به خود GRS ایمیل بزن و بگو میخوام ویو کنم مراحل کار چطور هست؟ خودشون کامل بهتون میگن. ترم به ترم ممکنه تفاوت کنه
    با تشکر از پاسخگویی برای سوال قبل
    من هم میخواستم برای زبان درخواست ویو بدم. به نظرتون اینکارو قبل پر کردن اپلیکیشن فرم انجام بدم یا وقتی مراحل اپلای رو انجام دادم بهشون ایمیل بزنم؟
    راستش من آیلتس دادم 6.5شدم و منقضی شده ولی برای 3سال پیش بود. مستر رو تو ایتالیا خوندم به انگلیسی بود کورس. با استادمم مکاتبه کردم گفت زبانت اوکیه.
    به نظرتون شرایط ویو شدن رو دارم کلا و اگه دارم چه زمانی با GRS مکاتبه کنم؟ آیا از استاد باید کمک گرفت یا خیر؟

Junior Member

سلام،
    من برای PhD ادمیشن گرفتم و بورس تعلق نگرفته به من. برای اینکه همون ترم اول یا دوم بورس بگیرم باید حین ترم مقاله بدم؟ شنیدم خیلیا که بورس ندارن تو همون سال اول بهشون بورس میدن. چی کار می کنن دقیقا که بورس می گیرن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط agagi نمایش پست ها
    سلام،
    من برای PhD ادمیشن گرفتم و بورس تعلق نگرفته به من. برای اینکه همون ترم اول یا دوم بورس بگیرم باید حین ترم مقاله بدم؟ شنیدم خیلیا که بورس ندارن تو همون سال اول بهشون بورس میدن. چی کار می کنن دقیقا که بورس می گیرن؟
    تبریک بابت پذیرش. شما برای نمره زبان چکار کردین؟ قبول کردن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Tedy6717 نمایش پست ها
    سلام
    جواب بورس جدا و از آفیس اسکالرشیپ به شما اعلام میشه. اگر موقع اپلیکیشن گزینه لحاظ شدن برای اسکالرشیپ رو زده باشین برای اسکالرشیپ بررسی میشه مدارکتون و نتیجه رو بهتون اعلام میکنن.
    سلام و تشکر مجدد از پاسختون. می خواستم یه چیزیو مطمئن بشم. الان نباید این آفر رو اکسپت کرد دیگه؟ باید بعد از دریافت جواب بورس اکسپت بشه، درسته؟

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW

با سلام

دوستان من 1 جون مدارکمو برای ویزای دانشجویی به سفارت پست کردم و 25 جولای هم ترمم شروع میشه
    از اونجایی که دکتری پژوهشی بودم فکر نمیکردم اگه دیر برم مشکلی برام پیش بیاد با استادم که مسئله را مطرح کردم گفت به چی آر اس ایمیل بزن و این جواب جی آر اس :
    You will have to be on campus and enrolled by the 31st August at the very latest.

If you are not going to be able to commence your studies by 31st August 2016, then you will need to submit a request for an extension to your degree start date to the Graduate Research School. The maximum amount of time that an extension request can be approved for is four weeks from 31st August 2016.

Please send this request to international.grs@unsw.edu.au. In this request, you will need to provide the following:

1. Reasons for the extension
    2. An expected date of arrival in Australia;
    3. A statement of support from your supervisor;
    4. A statement of support from your Postgraduate Coordinator or Head of School;
    5. A statement from you that you understand that any time you miss by starting late will not be credited back to you at a later stage in your degree. This means that you will be expected to complete your studies in the same time as a student who commenced at the beginning of Semester 2, 2016.

Please let me know if you require any further assistance.

با توجه به اینکه کلا پروسس ویزای دانشجویی تغییر کرده و منم یک ماه بیشتر فرصت ندارم کسی از دوستان هست که به من کمک کنه

ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa_pn نمایش پست ها
    سلام و تشکر مجدد از پاسختون. می خواستم یه چیزیو مطمئن بشم. الان نباید این آفر رو اکسپت کرد دیگه؟ باید بعد از دریافت جواب بورس اکسپت بشه، درسته؟
    بايد اين آفر را ديفر كني حتما از طريق myUNSW

دوستان این دانشگاه برای دکترا تافل چند میخواد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedshaho1 نمایش پست ها
    دوستان این دانشگاه برای دکترا تافل چند میخواد؟
    overall 90 (min.23 in writing, 22 in reading, listening and speaking)

source
    https://www.unsw.edu.au/english-requirements-policy

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kahangi نمایش پست ها
    با تشکر از پاسخگویی برای سوال قبل
    من هم میخواستم برای زبان درخواست ویو بدم. به نظرتون اینکارو قبل پر کردن اپلیکیشن فرم انجام بدم یا وقتی مراحل اپلای رو انجام دادم بهشون ایمیل بزنم؟
    راستش من آیلتس دادم 6.5شدم و منقضی شده ولی برای 3سال پیش بود. مستر رو تو ایتالیا خوندم به انگلیسی بود کورس. با استادمم مکاتبه کردم گفت زبانت اوکیه.
    به نظرتون شرایط ویو شدن رو دارم کلا و اگه دارم چه زمانی با GRS مکاتبه کنم؟ آیا از استاد باید کمک گرفت یا خیر؟
    چون مستر شما به انگلیسی بوده به احتمال خیلی زیاد قبول می کنن. به استاد هم فقط ایمیلت به جی آر اس رو بهش سی سی کنی کافیه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)