صفحه 151 از 155 نخستنخست ... 51101141142143144145146147148149150151152153154155 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,501 تا 1,510 , از مجموع 1546

موضوع: تحصیل در دانشگاه ( UNSW ) و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ( UNSW ) و مسائل مرتبط

ممنونم. بله

نقل قول نوشته اصلی توسط rrrrrr نمایش پست ها
    سلام. با عرض تبریک. با توجه به تاریخ پست هاتون یعنی از زمان نامه آفر تا اسکالرشیپ سه روز طول کشید. درسته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sinaphysics نمایش پست ها
    دوستان من چند روز پیش با استاد unsw مکاتبه کردم و بهم گفت که tuition wave تو زیر دست رییس دانشکده هست و محتملا مشکلی در تایید آن نخواهد بود. در ادامه گفت که در طول این هفته عید easter و انزاک هست برای همین کارها یکم با سرعت پایین جلو میره. حالا سوالی که برای من پیش میاد این هست که بفرض در نهایت پذیرش و بورس رو موفق شدم بگیرم. ازونجا که من برای ترم ۲ اپلای کردم و شروع ترم از اول ماه جون هست آیا فرصت کافی برای پروسه ویزا خواهد بود؟ خوشحال میشم اگه تجربه هاتون رو اینجا با ما به اشتراک بگذارید.
    من روز پنج شنبه به GRS ایمیل زدم: مدت زیادی هست که منتظرم و اینکه خلاصه کی میخایید نتایج رو اعلام کنید. بهم پیام دادند که تاریخ مشخصی رو نمیتونیم بهت بگیم و در ادامه بهم گفتند چون ترم ۲ شروع شده اگه میل دارید اپلیکیشن شما رو به ترم سه منتقل کنیم. منم بعد از تماس با استاد موافقتم رو بهشون اعلام کردم. خلاصه مزخرفترین اپلیکیشن زندگیم بود.

من روز پنج شنبه به GRS ایمیل زدم: مدت زیادی هست که منتظرم و اینکه خلاصه کی میخایید نتایج رو اعلام کنید. بهم پیام دادند که تاریخ مشخصی رو نمیتونیم بهت بگیم و در ادامه بهم گفتند چون ترم ۲ شروع شده اگه میل دارید اپلیکیشن شما رو به ترم سه منتقل کنیم. منم بعد از تماس با استاد موافقتم رو بهشون اعلام کردم. خلاصه مزخرفترین اپلیکیشن زندگیم بود.
    دوست عزیز پرونده و پروپوزال شما رفته dfat برای بررسی تحریم ها. برای همین طول می کشه

نقل قول نوشته اصلی توسط Microoooo نمایش پست ها
    دوست عزیز پرونده و پروپوزال شما رفته dfat برای بررسی تحریم ها. برای همین طول می کشه
    خیلی ممنون بابت پاسختون. من اصلا اطلاعی از dfat نداشتم. یه سوالی که برام پیش اومد این هست که آیا راهی وجود داره تا بدونم چه مدت طول میکشه تا تصمیم نهایی شون(dfat) رو اعلام کنند؟

خیلی ممنون بابت پاسختون. من اصلا اطلاعی از dfat نداشتم. یه سوالی که برام پیش اومد این هست که آیا راهی وجود داره تا بدونم چه مدت طول میکشه تا تصمیم نهایی شون(dfat) رو اعلام کنند؟
    نه متاسفانه تا یه سال هم طول می کشه گاها. بهتر حتما دنبال دانشگاه های دیگه و حتی کشورهای دیگه باشید. ویزای شما هم احتمالا خیلی طول خواهد کشید متاسفانهو رشته کارشناسی فیزیک بودید؟ درس هسته ای و اینا نداشتید که؟
    من بعد از یک سال از آدلاید به خاطر همین تحریما ریجکت شدم پس دل نبند زیاد دوست من

Junior Member

سلام
    وقتی وضعیت اپلیکیشن به on hold تغییر کنه باید خودم با گرجویت افیس تماس بگیرم یا خودشون تماس میگیرن برای کسری مدارک؟ کسی قبلا تجربه داشته؟
    مرسی

Junior Member

آقا من همه پستها را چک کردم کلا انگار کسی از این قضیه on hold اطلاعی نداره، حالا اگه متوجه شدم به دوستان اطلاع میدم

سلام، میخواستم بدونم UNSW در همون تاریخی که در سایت زده نتایج رو اعلام میکنه ؟ یا ممکنه زودتر هم نتیجه بیاد ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط m_mokhtari نمایش پست ها
    سلام، میخواستم بدونم UNSW در همون تاریخی که در سایت زده نتایج رو اعلام میکنه ؟ یا ممکنه زودتر هم نتیجه بیاد ؟
    سلام، عموما نه تنها زودتر اعلام نمیکنن بلکه بیشتر مواقع دیرتر از زمان رسمی اعلام نتایج خبر میدن.

Junior Member

سلام.
    من با یک استاد UNSW مصاحبه کردم و الان باید پروپزال بنویسم.
    خواستم بدونم پروپرال نمونه دارید تا بتونم ازش ایده بگیرم؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)