صفحه 140 از 155 نخستنخست ... 4090130131132133134135136137138139140141142143144145146147148149150 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,391 تا 1,400 , از مجموع 1546

موضوع: تحصیل در دانشگاه ( UNSW ) و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ( UNSW ) و مسائل مرتبط

سلام دوستان ی استاد توی این دانشگاه بهم گفته که پروپ.زال بنویس (موضوع و ایده داده) و گفته سوپروایزرم میشه. میشه لطف کنید و ی چند نمونه ریسرچ پروپوزال بزارین ببینم چطوری باید بنویسم. اگه از بچه هایی که عمران این دانشگاه phd گرفتن کسی پروپوزال بده که دیگه خیلی عالیه. ممنون.

Junior Member

سلام دوستان ی استاد توی این دانشگاه بهم گفته که پروپ.زال بنویس (موضوع و ایده داده) و گفته سوپروایزرم میشه. میشه لطف کنید و ی چند نمونه ریسرچ پروپوزال بزارین ببینم چطوری باید بنویسم. اگه از بچه هایی که عمران این دانشگاه phd گرفتن کسی پروپوزال بده که دیگه خیلی عالیه. ممنون.

Junior Member

سلام به همه دوستان.
    من دانشجوی دکتری UNSW هستم و امسال از 26 فوریه تا 7 آپریل به مدت 6 هفته میام ایران و خونم (یک اتاق با تخت دونفره و میز و صندلی و کمد و آینه و پنکه و ... + حموم و دسشویی و آشپزخونه مشترک به همراه کلیه وسایل آشپزی) توی این 6 هفته خالیه و میخوام اجاره بدم. توی سایت های مربوطه یعنی gumtree و ... هم گذاشتم و اگه عکس های خونه رو خواستید بهم پیام بدید و ایمیلتون رو بفرستید تا براتون بفرستم. آدرس خونم هم 6/28 Rainbow street, Kingsford 2032 هست که خواستید چک کنید و فاصلش تا دانشگاه رو ببینید. خودم 230 دلار در هفته میدم و توی سایت هم همین قیمت رو گذاشتم. اگه از دوستان ایرانی کسی خواست تماس بگیره و تخفیف هم میدم (اجاره 200 دلار در هفته).

Junior Member

با سلام خدمت دوستان،
    من بعد از كش و قوس فراوان از دانشكده شيمي براي دكتري پذيرش گرفتم. چندتا سوال داشتم:
    1- قبول كردن جواب پذيرش ربطي به درنظر گرفته شدن يا نشدن براي اسكالرشيپ داره؟ يعني با خيال راحت آفر را قبول كنم و منتظر نتيجه اسكالرشيپ بمونم؟
    2- با توجه به اينكه نتيجه پذيرش من بعد از ددلاين دوم فوريه اومد كه من براش برنامه ريزي كرده بودم، آيا امكانش هست منو براي اين ددلاين گذشته درنظر بگيرن؟ چون من language waiver هم گرفتم و خيلي فرايند طولاني بود و واقعا هيچيش دست من نبود.
    3- حدودا چقدر بعد از ددلاين اسكالرشيپ طول ميكشه نتايج بياد؟
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW-Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط sinahamedi نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان،
    من بعد از كش و قوس فراوان از دانشكده شيمي براي دكتري پذيرش گرفتم. چندتا سوال داشتم:
    1- قبول كردن جواب پذيرش ربطي به درنظر گرفته شدن يا نشدن براي اسكالرشيپ داره؟ يعني با خيال راحت آفر را قبول كنم و منتظر نتيجه اسكالرشيپ بمونم؟
    2- با توجه به اينكه نتيجه پذيرش من بعد از ددلاين دوم فوريه اومد كه من براش برنامه ريزي كرده بودم، آيا امكانش هست منو براي اين ددلاين گذشته درنظر بگيرن؟ چون من language waiver هم گرفتم و خيلي فرايند طولاني بود و واقعا هيچيش دست من نبود.
    3- حدودا چقدر بعد از ددلاين اسكالرشيپ طول ميكشه نتايج بياد؟
    ممنون
    با سلام وتبریک
    استاد شما بهتر در جریان کار شما هست. میتونید ازش بپرسید ولی کلا روال همینه. اول پذیرش میاد بعد مدتی نتیجه ی اسکلارشیپ میاد. فکر کنم زیر دو هفته بود
    دانلود نتایج پذیرش درج شده در سایت
    Emory ,Indiana Bloomington,Drexel , Houston, UNSW
    Case Western Reserve,Texas at Dallas, Illiniois Institute of Technology, Florida State
    Northeastern, Colorado State ,Rochester, Georgetown, Alberta

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mysilver نمایش پست ها
    با سلام وتبریک
    استاد شما بهتر در جریان کار شما هست. میتونید ازش بپرسید ولی کلا روال همینه. اول پذیرش میاد بعد مدتی نتیجه ی اسکلارشیپ میاد. فکر کنم زیر دو هفته بود
    ممنون استادم چون این چندوقت نبود دسترسی ندارم بهش خیلی و متاسفانه دانشکده هم جواب نداد کسی. سوال اصلیم این هست که من برای شروع ترم اول ۲۰۱۸ را انتخاب کرده بودم و در آفر لتر هم درج شده و با این وضعیت افتضاح کار کردن اینا حتی اسکالرشیپ ترم دوم ۲۰۱۸ هم گذشت الان باید دقیقا چیکار کنم؟ قبول کنم یا دیفر کنم؟
    Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW-Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط sinahamedi نمایش پست ها
    ممنون استادم چون این چندوقت نبود دسترسی ندارم بهش خیلی و متاسفانه دانشکده هم جواب نداد کسی. سوال اصلیم این هست که من برای شروع ترم اول ۲۰۱۸ را انتخاب کرده بودم و در آفر لتر هم درج شده و با این وضعیت افتضاح کار کردن اینا حتی اسکالرشیپ ترم دوم ۲۰۱۸ هم گذشت الان باید دقیقا چیکار کنم؟ قبول کنم یا دیفر کنم؟
    من که خودم تا زمانی که آفر اسکلارشیپم نیومده بود منتظر موندم. ایا اگه خدانکرده اسکلارشیپ نداشته باشید میخواد بازم با هزینه شخصی بیاید؟ اگه نه که منتظر باشید چیزی فکر نکنم عوض بشه.
    Case Western Reserve,Texas at Dallas, Illiniois Institute of Technology, Florida State

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    اقتصاد-دانشگاه تهران

سلام میخواستم ببینم شانسم برای پذیرش در مستر اقتصاد چقدر هست و همینطور شانس گرفتن فاند
    کارشناسی اقتصاد نظری دانشگاه تهران 18/56
    معدل سال اخر 18.78
    تافل 108 (R 26, L 28, S 28, W 26)
    1 سال سابقه ی TA دارم
    نمره جی ار ای 326 awa 4.5 verbal 156 quant170
    ممنون از پاسخگوییتون.

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW-Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط mdmpouria نمایش پست ها
    سلام میخواستم ببینم شانسم برای پذیرش در مستر اقتصاد چقدر هست و همینطور شانس گرفتن فاند
    کارشناسی اقتصاد نظری دانشگاه تهران 18/56
    معدل سال اخر 18.78
    تافل 108 (R 26, L 28, S 28, W 26)
    1 سال سابقه ی TA دارم
    نمره جی ار ای 326 awa 4.5 verbal 156 quant170
    ممنون از پاسخگوییتون.
    سلام- اطلاعات دقیقی از رشته شما ندارم ولی مشخصا با رزومه خوبه شما میتونید حتی دکتری مستقیم پذیرش بگیرید. ارشد بدون فاند که راحته چون اینجا معمولا فاندی نمیدن برای دانشجوها و پولی هم که با این رزومه صد درصد میتونید بخونید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    اقتصاد-دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط mysilver نمایش پست ها
    سلام- اطلاعات دقیقی از رشته شما ندارم ولی مشخصا با رزومه خوبه شما میتونید حتی دکتری مستقیم پذیرش بگیرید. ارشد بدون فاند که راحته چون اینجا معمولا فاندی نمیدن برای دانشجوها و پولی هم که با این رزومه صد درصد میتونید بخونید
    اگر مستر را در استرالیا با هزینه شخصی بخوانم چقدر احتمال گرفتن فاند در phd هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)