صفحه 132 از 155 نخستنخست ... 3282122123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,311 تا 1,320 , از مجموع 1546

موضوع: تحصیل در دانشگاه ( UNSW ) و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ( UNSW ) و مسائل مرتبط

در مورد سوال اول خیلی نگران نباشید. اگه مدارک رو فرستادید، بررسی میشه. کلا پروسه زمان بریه. یه هفته صبر کنید و بعد برای پیگیری ایمیل بدید. دز ضمن میتونید روی سایت وضعیت مدارک هم چک کنید.
    تاریح دور دوم رو رو سایت میزنند. اگه هنوز ننوشته، احتمالا دیرتره. بهترین راه اینه که به دانشگاه ایمیل داده و بپرسید.
    قکر میکنم بورسیه خارج از دور، برای کسانی باشه که رزومه خییییلی عالی دارند.

Junior Member

سلام دوستان
    استادی از این دانشگاه که براش میل دادم برای اسکالرشیپ برای پروژه خاص.. مقالاتمو ازم خواسته و من براش فرستادم.. بعد پروپوزال نوشتم.. آخرش گفت نمره زبان داری واسه من 87 بود درحالی که دانشگاه فکر کنم 90 یا 92 میخواد.. استاد بهم گفت برای اول فوریه در نظرت میگیرم برای دور بعد.. سریع امتحان بده خبرشو بهم بده.. الان داشتم فکر میکردم اآیا بایستی اپلای میکردم اون موقع یا نه ... چرا استاد گفت فوریه؟ آخرش هم گفت are you happy with this plan ...منم گفتم اکیه.. تاریخ های این دانشگاه چطوره دوستان؟ کسی در مورد اسکالرشیپ ها وددلاینهاش میدونه.. وب پیچی جایی بود منو راهنمایی کنید ممنونم..

Junior Member

سلام

1) 3 فوریه آخرین مهلت ارسال درخواست اسکالرشیپه.
    2) من هم وضعیت مشابه شما رو دارم با این تفاوت که تافل 9 شدم اما رایتینگ رو 21 شدم که 3 میخاد به همین خاطر دارم هفته دیگه دوباره امتاحان میدم تا انشالله شرایطش رو کسب کنم. به نظرم شما همک یک بار دیگه امتحان بده.
    3) https://research.unsw.edu.au/how-app...esearch-degree

Junior Member

سلام دوستان
    1-در یکی از قسمت ها خوندم که برای دانشجویان متقاضی دکترا لازم نیست application fee پرداخت بشه!! آیا صحت داره؟ چون چیزی که من دیدم 100$ زده بود و توضیح دیگه ای هم نداده بود. اگر ممکن هست لینک بدید...
    2- آیا خود استاد ها هم میتونن مثل دانشگاه های امریکا فاند جداگانه در نظر بگیرند یا فقط اسکالرشیپ دانشگاه هست؟؟
    3- ددلاین ثبت نام برای اسکالر شیپ کی هست؟
    4- من GRE هم امتحان دادم و نمره ی نسبتا خوبی هم گرفتم ریاضی 166 - وربال 152 آیا این نمره اصلا تاثیری در روند قبولی من داره؟
    مرسی

1- نمیدونم
    2- بله میتونند. باید طرف ولی استاد تمام باشه تا فاند داشته باشه. بقیه خیلی بعید هست فاند داشته باشند
    3- 31 جولای برای راند اول و 30 نوامبر برای راند دوم
    4- GRE Subject تاثیر داره اما نه زیاد. اگر معدلهات پایین باشند خب تا حدودی کاور میکنه ولی چون اینها اصلا هیچ جا حرفی ازش نزدند و باهاش آشنا نیستند لذا زیاد روش حساب نکن. اما جنرال فکر نکنم اصلا براشون ارزش داشته باشه. اگر معدلهات پایینه و جی آر ای سابجکت دادی تو SOP بنویس که دانشگاهت سختگیر بوده ولی تو خوب کار کردی و نمره سابجکتت بالا شده

نقل قول نوشته اصلی توسط hessam94 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    1-در یکی از قسمت ها خوندم که برای دانشجویان متقاضی دکترا لازم نیست application fee پرداخت بشه!! آیا صحت داره؟ چون چیزی که من دیدم 100$ زده بود و توضیح دیگه ای هم نداده بود. اگر ممکن هست لینک بدید...
    2- آیا خود استاد ها هم میتونن مثل دانشگاه های امریکا فاند جداگانه در نظر بگیرند یا فقط اسکالرشیپ دانشگاه هست؟؟
    3- ددلاین ثبت نام برای اسکالر شیپ کی هست؟
    4- من GRE هم امتحان دادم و نمره ی نسبتا خوبی هم گرفتم ریاضی 166 - وربال 152 آیا این نمره اصلا تاثیری در روند قبولی من داره؟
    مرسی

Junior Member

سلام دوستان
    من یه سوال دارم میخوام واسه این دانشکاه اقدام کنم واسه ویزا و نمیدونم بیمه چی بگیرم .
    این درسته باید شش ماه اضافه بیمه خرید ؟
    nib که از بقیه ارزون تره درسته ؟
    و میتونم ببرسم کسی میدونم بیمه و فی ویزا تقریبا باهم چقدر میشه ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW-Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba12 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه سوال دارم میخوام واسه این دانشکاه اقدام کنم واسه ویزا و نمیدونم بیمه چی بگیرم .
    این درسته باید شش ماه اضافه بیمه خرید ؟
    nib که از بقیه ارزون تره درسته ؟
    و میتونم ببرسم کسی میدونم بیمه و فی ویزا تقریبا باهم چقدر میشه ؟
    سلام
    من که ۹ ماه بیشتر خریدم یعنی ۵۷ ماه بیمه گرفتم واسه ویزا لازمه چون هرچقدر بیمه بدید اینقدر هم بهتون ویزا میدن بیشتر از ۹ ماه هم نمیشه!
    بنظرم همون nib رو بگیرید منم همون رو گرفتم. منتظر ویزا هستم که جوابش هنوز نیومده واسه دکتری کامپیوتر

کل هزینه ۵۵۰ دلار سفارت و ۲۳۸۰ دلار هم واسه بیمه ۵۷ ماه دادم. حدود ۹ و نیم میلیون میشه
    دانلود نتایج پذیرش درج شده در سایت
    Emory ,Indiana Bloomington,Drexel , Houston, UNSW
    Case Western Reserve,Texas at Dallas, Illiniois Institute of Technology, Florida State
    Northeastern, Colorado State ,Rochester, Georgetown, Alberta

سلام به همه
    به خصوص متقاضیان UNSW

متاسفانه بعد از عدم توفیق برا گرفتن ویزای USA تصمیم به اپلای برای استرالیا گرفتم. خوشبختانه خیلی سریع هم دو سه تا استاد از دانشگاه های مختلف اکی دادن و ازم پروپزال خواستن و نهایتا خواستن که سریعا اپلای کنم. ظاهرا استرالیا چون سیستمش با امریکا متفاوته من اطلاعاتم کامل نیست نسبت به این کشور و ممنون میشم دوستان تو یکی دو مورد من رو راهنمایی کنن.

1- با توجه به اینهمه اشتیاق استاد برا گرفتن دانشجو و ایمیل زیاد برا اطلاع از وضعیت پروپزال و مراحل اپلای، این استاد در خصوص فاندینگ هم میتونه حمایت لازم رو انجام بده ؟؟ یعنی میتونیم خیالمون راحت باشه که موضوع فاند هم اکی هست ؟؟ (اینطوری که من فهمیدم فاند در استرالیا کامل دست دانشگاه و رقابتی هستش)

2- حالا اگه اون فاند دولتی جور نشه، استادا خودشون منبع دیگه ای دارن که دانشجو رو ساپورت کنن؟؟

3- این استاد مورد صحبتم امروز یه فرم فرستاده به اسم
    TheUniversity of New South Wales
    School of Mechanical & Manufacturing Engineering (MME)
    Research Student Application Details

و خواسته پرش کنم و بفرستم براش و انلاین هم اپلای کنم . یه بندش در خصوص رنک دانشگاه لیسانس و ارشد تو ایران و دنیا هستش؟؟ با توجه به رنکینگ بسیار بد دانشگاه های ایران و علی الخصوص دانشگاه های غیر از 5 دانشگاه مادر، این قسمت رو چی باید نوشت ؟؟ ضمنا تو اکثر سایت ها دانشگاه های ایرانی غیر از چندتای اصلی تو رنکینگ هانی اصلا نیستن؟؟

ممنون میشم دوستان مطلع راهنمایی بفرماین.

سلام منم همین مشکل دارم ممنون میشم یکی راهنمایی کنه

سلام دوستان
    من براي ترم اول ٢٠١٧ واسه دكتراي معماري درسم رو در unsw شروع خواهم كرد. دوساني كه قصد دارند تو همين تاريخ به اين دانشگاه برن پيام بدن تا باهم در تماس باشيم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_bs نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من براي ترم اول ٢٠١٧ واسه دكتراي معماري درسم رو در unsw شروع خواهم كرد. دوساني كه قصد دارند تو همين تاريخ به اين دانشگاه برن پيام بدن تا باهم در تماس باشيم.
    سلام. خیلی تبریک میگم. میتونم رزومتون رو بپرسم؟معدل و نمره زبان و تعداد مقالات؟چون من هم اپلای کردم و منتظر نتیجه هستم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)