صفحه 139 از 155 نخستنخست ... 3989129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148149 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,381 تا 1,390 , از مجموع 1546

موضوع: تحصیل در دانشگاه ( UNSW ) و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ( UNSW ) و مسائل مرتبط

سلام

میخواستم بپرسم گروه تلگرامی ای برای بچه هایی که میخوان UNSW اپلای کنن و یا پذیرشش شون اومده وجود داره؟

ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک - هوافضا

سلام دوستان
    من برای دکتری ترم 2 2018 می خوام اپلای کنم که ظاهرا 2 فوریه ددلاینشه. (اگه اشتباه می کنم لطفا بگید)
    می خواستم بپرسم تو پروسه آنلاین اپلای می پرسه که برای IPRS می خوای اپلای کنی یا TFS؟ اینو باید با استاد هماهنگ کنم که کدومو انتخاب کنم؟؟
    یه سوال دیگه این که من می خوام برای 20 ژانویه آزمون آیلتس ثبت نام کنم که 13 روز قبل از ددلاینه، و جواب آیلتس معمولا دو هفته بعد میاد، اگه نمره آیلتس بعد از ددلاین فرستاده بشه مشکلی پیش میاد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidjjapply نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای دکتری ترم 2 2018 می خوام اپلای کنم که ظاهرا 2 فوریه ددلاینشه. (اگه اشتباه می کنم لطفا بگید)
    می خواستم بپرسم تو پروسه آنلاین اپلای می پرسه که برای IPRS می خوای اپلای کنی یا TFS؟ اینو باید با استاد هماهنگ کنم که کدومو انتخاب کنم؟؟
    یه سوال دیگه این که من می خوام برای 20 ژانویه آزمون آیلتس ثبت نام کنم که 13 روز قبل از ددلاینه، و جواب آیلتس معمولا دو هفته بعد میاد، اگه نمره آیلتس بعد از ددلاین فرستاده بشه مشکلی پیش میاد؟
    سلام دوست عزیز دانشگاه UNSW سه تا اسکولارشیپ مختلف داره. مورده اول RTP، مورد دوم UIAP و مورد سوم TFS هست. دو مورده اول رو شما باید با ددلاین بری جلو و در اون رقابتی که خودشون میگن شرکت کنی. برای این مورد باید استاد پیدا کنی و پروپوزال بدی. نکته ای که هست توی این رقابت خوده درجه ی استادت، موضوع و پروپوزل شدیدن تاثیر دارن و تنها رزومه ی خودتون مهم نیست. برای TFS، امکان داره شما به یک استادی ایمیل بزنی و خوده استاد به شما بگه که TFS داره و برای اون اپلای کنی به جای اونکه برای RTP و UIAP اپلای کنی. اما به صورت جداگانه یک رونده اپلایی برای TFS هست که ددلانیش جداست. شما میتونی از اینن لینک https://www3.eng.unsw.edu.au/scholar...ster/index.cfm برای فاندهای TFS سرچ کنی و اپلای کنی. اگر موردی بود میتونی به این شخصa.yeung@unsw.edu.au ایمیل بزنی.

Junior Member

سلام دوستان
    من امروز از یه استاد دانشگاه نیو ساوت ولز ایمیلی دریافت کردم که توش گفته بودن میخوان سوپروایزر من بشن و گفته بودن که برای اسکولارشیپ اقدام کنم و یه سری توضیحات گذاشته بودن که از چه لینکهایی باید اقدام کنم. سوالی که دارم اینه که الان من باید به استاد چی بگم در این مرحله؟.. و سوال دومم اینه که به نظرتون امیدی میتونم داشته باشم واسه اسکولارشیپ؟ من مهندسی پلیمر دانشگاه امیرکبیر خوندم و معدل لیسانس و ارشدم به ترتیب 15 و 18 هست. یه مقاله با ایمپکت 3 دارم و یه کنفرانس و البته میتونم مقاله دوم رو تا ددلاین (2 فوریه آماده کنم). و اینکه تافلم هم 106 شده. اینکه دانشگاهم امیرکبیر بوده میتونه کمکی باشه؟ از جایی شنیدم توی استرالیا دانشگاههای ایران رو به خوبی میشناسن.
    ممنون

Junior Member

رزومتون براي بورس از اين دانشگاه بنظر خوب هست البته معدل ليسانس ١٢.٥ هم بوده يك مورد كه بورس شده با ارشد بالا. حالا چون معدل ارشد تون خوبه احتمالا شانس خواهيد داشت با توجه به اينكه UNSW مقاله محور نيست، نوع دانشگاه ايران هم ممكنه تاثير داشته باشه اما نه انچنان كه تو امريكا شايد داشته باشه، اينجا از ازاد و پيام نور هم بودن بورس شدن رفتن، كلا شانس هم مهمه

نقل قول نوشته اصلی توسط mahnazii نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امروز از یه استاد دانشگاه نیو ساوت ولز ایمیلی دریافت کردم که توش گفته بودن میخوان سوپروایزر من بشن و گفته بودن که برای اسکولارشیپ اقدام کنم و یه سری توضیحات گذاشته بودن که از چه لینکهایی باید اقدام کنم. سوالی که دارم اینه که الان من باید به استاد چی بگم در این مرحله؟.. و سوال دومم اینه که به نظرتون امیدی میتونم داشته باشم واسه اسکولارشیپ؟ من مهندسی پلیمر دانشگاه امیرکبیر خوندم و معدل لیسانس و ارشدم به ترتیب 15 و 18 هست. یه مقاله با ایمپکت 3 دارم و یه کنفرانس و البته میتونم مقاله دوم رو تا ددلاین (2 فوریه آماده کنم). و اینکه تافلم هم 106 شده. اینکه دانشگاهم امیرکبیر بوده میتونه کمکی باشه؟ از جایی شنیدم توی استرالیا دانشگاههای ایران رو به خوبی میشناسن.
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Shoreline نمایش پست ها
    رزومتون براي بورس از اين دانشگاه بنظر خوب هست البته معدل ليسانس ١٢.٥ هم بوده يك مورد كه بورس شده با ارشد بالا. حالا چون معدل ارشد تون خوبه احتمالا شانس خواهيد داشت با توجه به اينكه UNSW مقاله محور نيست، نوع دانشگاه ايران هم ممكنه تاثير داشته باشه اما نه انچنان كه تو امريكا شايد داشته باشه، اينجا از ازاد و پيام نور هم بودن بورس شدن رفتن، كلا شانس هم مهمه
    ممنون بابت پاسختون.. الان من به استا میل میزنم علاوه بر اینکه بگم آره میخوام باهاتون کار کنم در مورد پروپوزال هم بپرسم؟ اگه آره چطور بپرسم؟

Junior Member

من منظورتون رو خوب نفهميدم، شما از استاد سوال كردين كه ميخواهين اونجا اپلاي كنين؟ اخه گفتين استاد بهتون گفته، در مورد پروپوزال بايد ازش مشورت بگيرين چطوري بنويسين و رو چه موضوعاتي

نقل قول نوشته اصلی توسط mahnazii نمایش پست ها
    ممنون بابت پاسختون.. الان من به استا میل میزنم علاوه بر اینکه بگم آره میخوام باهاتون کار کنم در مورد پروپوزال هم بپرسم؟ اگه آره چطور بپرسم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Shoreline نمایش پست ها
    من منظورتون رو خوب نفهميدم، شما از استاد سوال كردين كه ميخواهين اونجا اپلاي كنين؟ اخه گفتين استاد بهتون گفته، در مورد پروپوزال بايد ازش مشورت بگيرين چطوري بنويسين و رو چه موضوعاتي
    نه من چند روز پیش بهشون میل زدم و ایشون امروز جواب دادن که استاد راهنمات میشم. و اضافه کردن که واسه اسکولارشیپ اقدام کن

سلام

ببخشید از دوستان کسی اطلاع داره که پروسه بررسی مدارک در دانشگاه NSW چجوریه؟ بعد از ددلاین ها مدارکمون رو بررسی میکنن یا هرچی زودتر مدارک رو براشون بفرستید زودتر بررسی میشه؟

من یه ماه پیش مدارکم رو فرستادم و تا حالا دو بار ایمیل زدم و سوال کردم که حدودا چه زمانی جواب ادمیشن میاد ولی جوابم رو نمیدن

سلام
    من دانشجوی کارشناسی هستم درسم خرداد تموم میشه خواستم بدونم برای ترم 2 میرسم اپلای کنمو اسکالرشیپ برای این ترم تا چه تاریخی میشه مدارک کامل کرد. و چه مدارکی لازم هست؟
    لیسانس کامپیوتر معدل 17 دانشگاه آزاد
    زبان تافل 80

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)