صفحه 58 از 155 نخستنخست ... 8484950515253545556575859606162636465666768108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 580 , از مجموع 1546

موضوع: تحصیل در دانشگاه ( UNSW ) و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ( UNSW ) و مسائل مرتبط

سلام به همه دوستان

منم اطلاعاتمو بگم شايد به درد بقيه دوستان بخوره، مخصوصا كه واسه دانشگاهاي استراليا thegradcaffe وجود نداره.
    منم اول اپريل پذيرشم اومد
    رشتم هم دكترا مهندسي پزشكي هست
    و اينكه اواخر ديسامبر با استاد مصاحبه داشتم
    براي همه دوستان ارزوي موفقيت ميكنم

Junior Member

سلام به همه دوستان

من از این دانشگاه پذیرش دارم.

یه سوال برام پیش اومده. من شنیدم که اگر ویزا صادر نشه، نامه سفارت در اینخصوص را به دانشگاه ارائه می دهیم و پول بیمه را پس می گیریم. حال اگر ویزای استرالیا صادر شود و خودم بصورت ناگهانی تصمیم بگیرم به استرالیا نروم، آیا باز پول بیمه به من برگردانده خواهد شد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ut_fanni نمایش پست ها
    سلام avahteh. شما که جوابتون یک ماه پیش اومد حتماً استادتون پیگیری کرده. درسته؟ چون برای من هم هنوز جواب پذیرش نیومده. اصلاً معلوم نیست ما رو کانسیدر میکنن یا نه. البته رشته من مهندسی برقه و شاید دپارتمان برق با دپارتمان شما فرق داشته باشه از نظر نحوه دادن جواب ها. یه سوال دیگه هم اینکه شما استادتون ایرانی بود؟ اینو از این جهت میپرسم که جوابتون زود اومده. چون من یکی از دوستام که الان توی دانشگاه ملبورن درس میخونه استاد راهنماش ایرانی بود و میگفت در عرض 1 ماه و نیم بعد از اپلای کردن جواب پذیرش و بورسش با هم اومد.
    سلام Ut-Fanni استاد من ایرانی است و قرار بود حتی اگه اسکولارشیپ بهم تعلق نگیره از فاند خودش برام در نظر بگیره که بعد از اومدن نامه پذیرش گفت منتظر بورس باشم چون فعلا دست خالی هست

Junior Member

سلام دوستان عزیز...
    من ی سوالی دارم ممنون میشم اگر اطلاعاتی دارید راهنماییم کنید..
    من برا 1 می باید برم UNSW و ثبت نام کنم... و از طرفی دیشب افر بورسم از دانشگاه کانادا امده برا پاییز 2015...موندم چه کنم...من تمام برنامه ریزیم از اول برا کانادا بووود.. و همینجوری برا استرالیا اقدام کردم...
    حالا سوالی ک دارم اینه...
    ازونجایی ک من هنوز برا ویزای کانادا اقدام نکردم... و با توجه به اینکه پروسه ویزا برا چند دانشجو ایرانی ک میشناسم زمانبر شده.. تصمیم گرفتم ب UNSW برم و بعد گرنت شدن ویزا کانادا از پوزیشنم در استرالیا انصراف بدم و ب کانادا برم...
    مشکلی نخواهم داشت اگر وسط کار انصراف بدم..؟البته یکی از دوستان در این فروم بمن گفتند ک چند سال پیش موردی بوده ک مشکلی براش پیش نیومده..ولی گفتم شاید موارد جدیدتری سراع داشته باشن دوستان

خیلی مرددم..بیشک راهنمایی تون کمک بزرگی بمن خواهد کرد..
    سپاس فراوان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط PESARESABZ نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز...
    من برا 1 می باید برم UNSW و ثبت نام کنم... و از طرفی دیشب افر بورسم از دانشگاه کانادا امده برا پاییز 2015...موندم چه کنم...من تمام برنامه ریزیم از اول برا کانادا بووود.. و همینجوری برا استرالیا اقدام کردم...
    ازونجایی ک من هنوز برا ویزای کانادا اقدام نکردم... و با توجه به اینکه پروسه ویزا برا چند دانشجو ایرانی ک میشناسم زمانبر شده.. تصمیم گرفتم ب UNSW برم و بعد گرنت شدن ویزا کانادا از پوزیشنم در استرالیا انصراف بدم و ب کانادا برم...
    مشکلی نخواهم داشت اگر وسط کار انصراف بدم..؟البته یکی از دوستان در این فروم بمن گفتند ک چند سال پیش موردی بوده ک مشکلی براش پیش نیومده..ولی گفتم شاید موارد جدیدتری سراع داشته باشن دوستان

سپاس فراوان
    به نظر من از نظر قانونی واستون مشکلی پیش نمیاد، ولی چرا میخاین خودتون رو درگیر پروسه ویزا استرالیا و ثبت نام و سایر موارد کنید و نهایتاً یک هفته بعد از ثبت نام انصراف بدین. اگر هدفتون کانادا هست خوب همان رو بچسبید و انشال... هم که ویزاتون رو میگیرد. این ثبت نام و انصراف هم در پروندتون ثبت نمیشه. گیریم وقتی رفتین کانادا از شرایط اون دانشگاه خوشتون نیومد و خواستین به دانشگاه دیگه ای برین با دو انصراف از تحصیل در پرونده کمتر دانشگاهی به شما به عنوان دانشجویی که میاد سخت تلاش کنه و درس بخونه در مرحله اول اعتماد میکنه. ضمناً وقتی که فرم های اکسپت رو امضا میزنید، معمولاً این گزینه هم هست که در صورتی که بخوام در دانشگاه جدیدی ثبت نام کنم به دانشگاه اطلاع میدم. پس شما باید به دانشگاه UNSW (در صورتی که در فرم ها موجود باشه) اطلاع بدین که میرین فلان دانشگاه. این دانشگاه هم ممکنه به میلش نسازه که یکی اومده بو سریع میخاد انصراف بده و با دانشگاه جدیدتون مکاتبه کنه و اونا رو مطلع کنه. در هر صورت مطالبی که من گفتم نظر شخصیمه و دلیل قوی ای ندارم که ارائه کنم. یکی از دو دانشگاه رو در نظر بگیرید و براش اقدام کنید.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

به نظرم برای ویزای هر دو درخواست بدید همزمان هر کدوم ویزا دادن برید
    سلام دوستان عزیز...

سپاس فراوان

با سلام

میشه لطفا توضیح بدین تفاوت semester1 و semester 2 چیه مخصوصا از نطر فاند و اسکالر شیپ و اینجور چیزا. ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Sharif University

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad17666 نمایش پست ها
    با سلام

میشه لطفا توضیح بدین تفاوت semester1 و semester 2 چیه مخصوصا از نطر فاند و اسکالر شیپ و اینجور چیزا. ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
    سلام
    فکر میکنم دولت سهمیه بورس بیشتری رو تو راند اول در نظر میکیره به این جهت تو راند اول شانس بیشتری برای بردن بورس وجود داره .

Junior Member

سلام دوستان عزیز...
    ممنون بابت وقتی ک برا پاسخ ب سوالم گذاشتید دوستان.. بسیار ممنونم.

مشکل اینه ک ویزای استرالیا رو دارم و بلیط هم داشتم ... ولی کنسل کردم فعلن بلیطو .. مشکل دیگه اینه ک تا 4 می وقت دارم برا ثبت نام... از طرف دیگه برا ویزای کانادا تازه دارم اقدام میکنم..

Junior Member

سلام دوستان عزیز...
    ممنون بابت وقتی ک برا پاسخ ب سوالم گذاشتید دوستان.. بسیار ممنونم.

مشکل اینه ک ویزای استرالیا رو دارم و بلیط هم داشتم ... ولی کنسل کردم فعلن بلیطو .. مشکل دیگه اینه ک تا 4 می وقت دارم برا ثبت نام... از طرف دیگه برا ویزای کانادا تازه دارم اقدام میکنم..
    اگر کانادا رو بیشتر میپسندید، خب، فکر نکنم مشکلی واسه ویزا داشته باشید، مگر اینکه رشته حساسی داشته باشید. از طرفی، اینکه اینجا برید ثبت نام کنید و بعد کنسل کنید، هم هزینه داره، هم تلاش بیهوده میشه که قبلاً توضیح دادم. به هر صورت تصمیم گیری با خودتونه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)