صفحه 153 از 155 نخستنخست ... 53103143144145146147148149150151152153154155 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,521 تا 1,530 , از مجموع 1546

موضوع: تحصیل در دانشگاه ( UNSW ) و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ( UNSW ) و مسائل مرتبط

سلام دوستان
    قسمت آپلود پاسپورت میتونیم ترجمه ناتی کارت ملی و شناسنامه رو جایگیزین کنیم؟
    من الان دارم سربازیم رو میگذرونم و پاسپورت ندارم و تا قبل ددلاین هم نمیتونم درخواست بدم برا پاسپورت.

Junior Member

دوستان سلام
    من از 11 جولای اپلیکیشنم در حالت Documents received - Application being assessed و هیچ تغییری نکرده، ایجنت هم بهشون ایمیل زد، گفتن تا اخر هفته(یعنی هفته پیش) جواب میدن ولی خبری نشد. خواستم ببینم کسی تجربه مشابهی داره یا داشته؟ایا امیدی هست یا نه
    5 جولای هم grs ایمیل زد که برای اسکالرشیب در دست بررسیه
    در ضمن من unsw canbera اپلای کردم. رشته مهندسی محیط زیست مقطع دکترا

Junior Member

سلام
    دوستانی که اینجا مشغول تحصیل هستن میشه لطفا بگن برای روزهای اول ورود قضیه اسکان چیکار کردن. چون طبیعتا از اینجا امکان اقدام برای خوابگاه یا خونه نیست. مکانی نزدیک دانشگاه با قیمت مناسب برای اسکان اولیه موقت وجود داره؟
    ممنونم

Junior Member

با سلام به دوستان.

می خواستم بدونم برای درخواست ویو زبان باید نویسنده های دیگر مقاله برای تایید نوشته شدن مقاله توسط من به GRS ایمیل بزنند و یا GRS خودش با آن ها تماس می گیرد ؟
    یا اینکه آپلود نامه ای از آن ها کافی است و نیاز به دادن اطلاعات تماس نیست ؟
    با تشکر

Junior Member

سلام.
    برای اپلای برای فوق لیسانس رشته میکروبیولوژی چه کد رشته ای را باید انتخاب کرد ؟

Banned

سلام

اینطور که من فهمیدم فاند دست دانشگاه فقط درسته و استاد نقشی نداره؟ پس چرا سیستم بر مبنای استاد پیدا کردن هست؟

Member Hamidreza_s آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Architecture, University of South Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    سلام

اینطور که من فهمیدم فاند دست دانشگاه فقط درسته و استاد نقشی نداره؟ پس چرا سیستم بر مبنای استاد پیدا کردن هست؟
    سلام. بخاطر اینکه مقطع دکترا در استرالیا ریسرچ محور هست و شما در طول تحصیل فقط با استاد راهنمای خودتان سروکار دارید غالبا. به همین دلیل اول می بایست زمینه ی تحقیق شما با استاد مربوطه کاملا هماهنگ بشه بعد برای اپلای و بورسیه اقدام کنید. فاند گرفتن در مقابل اهمیت موضوع شما برای تحصیل در اون دانشگاه هست که از بین رقابت شما با بقیه ی اپلیکنت ها مشخص میشه. وظیفه ی نتیجه گیری این رقابت و بررسی مدارک با کمیته ی پذیرش هست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamidreza_s نمایش پست ها
    سلام. بخاطر اینکه مقطع دکترا در استرالیا ریسرچ محور هست و شما در طول تحصیل فقط با استاد راهنمای خودتان سروکار دارید غالبا. به همین دلیل اول می بایست زمینه ی تحقیق شما با استاد مربوطه کاملا هماهنگ بشه بعد برای اپلای و بورسیه اقدام کنید. فاند گرفتن در مقابل اهمیت موضوع شما برای تحصیل در اون دانشگاه هست که از بین رقابت شما با بقیه ی اپلیکنت ها مشخص میشه. وظیفه ی نتیجه گیری این رقابت و بررسی مدارک با کمیته ی پذیرش هست.
    راستش من خیلی بررسی کردم اپلیکنت هایی که چه از این دانشگاه و چه دانشگاههای دیگه استرالیا اسکالرشیپ گرفتند. درسته که شانس پذیرش به رزومه دیگر شرکنندگان اون راند از اسکالرشیپ بستگی داره، ولی اصلا نمی شه یه قانون کلی رسید. البته نظر قریب به اتفاق دوستان اینه که داشتن تعداد زیاد مقاله می تونه شانس اپلیکنت رو افزایش بده. از دوستان کسی تجربه ای داره که کمیته های پذیرش و بورس چطور پرونده های اپلیکنها رو بررسی می کنند و آیا نظر استادی که اپلیکنت با اون پروپوزال داده هم تاثیری داره؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamidreza_s نمایش پست ها
    پس در واقع رفتن پرونده به کمتیه دانشگاه تازه اول راه است برای گرفتن اسکولارشیپ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    پس در واقع رفتن پرونده به کمتیه دانشگاه تازه اول راه است برای گرفتن اسکولارشیپ؟
    بله.
    مرحله اول: نامه نگاری با اساتید
    مرحله دوم: مصاحبه و موشتن یک پروپوزال مختصر
    مرحله سوم: اپلای برای اسکالرشیپ (که بسیاز رقابتی هست)
    مرحله چهارم: اپلای برای ویزا و انتظار کشیدن برای دریافت ویزا (که برای بعضی از رشته ها به بالاتر از 12 ماه هم می رسد)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)