صفحه 100 از 155 نخستنخست ... 5090919293949596979899100101102103104105106107108109110150 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 991 تا 1,000 , از مجموع 1546

موضوع: تحصیل در دانشگاه ( UNSW ) و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ( UNSW ) و مسائل مرتبط

Double degree MSc. International Cooperation and Urban Development - Specialization in Development Economics - Mundus Urbano- Germany and Italy
    MSc. Urban and Regional planning - Shahid Beheshti University
    BSc. Applied Mathematics - University of Tehran
    ISI articles :0
    Conferences : 3 Papers presented International Conferences in Iran
    English: Excemption for Ielts , bec of theMasters taought in English
    Awards: Erasmus for 2 years ( Full Scholarship)
    Job Experinece ( 5 years) : Lecturer at University( Islamic Azad University) Reseracher , Municiplity and Urban Planning consultant for private and public sector

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نقشه برداری دانشگاه تهران

سلام
    اینا نمیخوان خبر بدن؟!؟!
    به من هنوز هیچی نگفتن نمیدونم رد شدم یا نه!! اگر کسی بخواد شروع کنه ترم رو نمیرسه که کارای سفارت رو انجام بده

این همه تاخیر از یه دانشگاه معتبر معنیش چیه؟!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Artificial Intelligence

نقل قول نوشته اصلی توسط miladmoradi نمایش پست ها
    سلام
    اینا نمیخوان خبر بدن؟!؟!
    به من هنوز هیچی نگفتن نمیدونم رد شدم یا نه!! اگر کسی بخواد شروع کنه ترم رو نمیرسه که کارای سفارت رو انجام بده

این همه تاخیر از یه دانشگاه معتبر معنیش چیه؟!
    منم همچنان منتظرم واقعا نمیدونم باید امیدوار باشم یا نه . پروسه ویزا هم که خودش سه چهار ماهی وقت لازم داره, اگه کسی به خاطر ویزا به شروع ترم نرسه چی میشه ؟!

Junior Member

سلام دوستان
    من به یه استادی تو دانشگاه UNSW میل زدم برای مقطع دکتری و اون در جواب گفت که ریسرچ فاند نداره که ساپورتم کنه و سایت self-assessment رو بهم معرفی کرد که ببینم شرایط بورسیه رو دارم یا نه و گفت بعد از این سایت و اطمینان از مدرک زبانت(فک کنم سی وی رو نخونده بود چون اونجا نمره زبانم رو گذاشتم) اگه هنوز میخواستی من خوشحال میشم که ساپورتت کنم. حالا توی سایت از من فقط مشخصات یه دانشگاه رو خواست که من دانشگاه مسترم رو وارد کردم و معدل دو سال(فقط کورس ها) و یه سال اخر(نمره تزم) . که جواب اسسمنت این بود که شما شانس پذیرش رو داری... جایی برای وارد کردن معدل لیسانس نبود . این روی نتیجه سلف اسسمنت تاثیر نمیذاره؟ یه سوالش هم این بود که :
    previous research degree completed on time and with good examiner reports/grades
    و با yes و no باید جواب میدادیم..منظورش رو دقیقا متوجه نشدم .کسی میتونه راهنمایی کنه؟

Junior Member

سلام
    من ترم پیش پذیرش کاندیشنال از این دانشگاه گرفتم که چون بورس درست نشد برای ترم 1، 2016 دیفر کردم. هفته پیش استادم یه فایلی رو که انگار TFS گرفتم و توش قبول کرده 26288 دلار برای 3.5 سال به عنوان دستمزد بده برام فرستاده، اما من به دلایلی ( عمل لازک چشم و اینکه باورم نمیشد بورس این دانشگاه برام درست شه نمیخواستم دوباره الکی هزینه امتحان بدم) نمره زبانم همچنان 2 نمره زیر مینیمم هست. حالا چند تا سوال دارم:
    1. الان بیش از یکماهه از درخواست ویو نمره زبانم گذشته و هنوز خبری بهم ندادن ( لازم به ذکره که درخواست ویو نمره زبانم ترم پیش رد شد با اینکه نویسنده مسئول و نفر اول مقاله چاپ شدم خودم هستم و مقالات سابمیت شدم هم همین شرایط رو دارن. این ترم هم اول رد کردن و گفتن مدارک ارایه شدت هموت قبلیاست و با کلی بدبختی قبول کردن پیش نویس یکی از مقالات سابمیت شدم رو براشون بفرستم) چیکار کنم؟ ایمیل بزنم یا وایستم اول نامه رسمی از دانشگاه بگیرم بعد؟
    2. این مبلغ بورس که گفته برای 3.5 سال احیانا منظورش سالی اینقدر هست دیگه نه اینکه برا کل 3.5 سال باشه. درسته؟ بعدشم چرا 3.5 سال مگه دکترا اینجا 4 ساله نیست؟
    3. با توجه به رشته و پروپوزالم که فکر میکنم یه مقدار حساس باشه ممکنه با اینکه دانشگاه قبولم بکنه برا ویزا به مشکل بخورم؟
    4. قبولیای ترم 1 حتما باید تا 29 فوریه اونجا باشن یا امکانش هست یکم دیرتر؟
    پیشاپیش از همگی سپاسگزارم

Junior Member

سلام امروز تازه پذیرش من اومد. و حالا حالا باید منتظر نتیجه ی اسکولارشیپ باشم. از دوستان کسی میدونه Complete HE Pgm (Aus/OS یعنی چی؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba200 نمایش پست ها
    سلام امروز تازه پذیرش من اومد. و حالا حالا باید منتظر نتیجه ی اسکولارشیپ باشم. از دوستان کسی میدونه Complete HE Pgm (Aus/OS یعنی چی؟

چقدر عجیبه این دانشگاه
    مگه برای کدوم دانشکده فرستاده بودی؟
    من مهندسی بودم برام دو ماه پیش فک کنم اومد. یعنی به هر کدوم یه موقع اعلام میکنن!!

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW

I am writing regarding your application for a scholarship in the Semester 1 2016 International Research Scholarship round to advise that you have not been successful in the main round.

We have received a large number of scholarship applications in this round from high quality applicants like yourself. However, we have only a limited number of awards to offer and so many have missed out.

Due to the large number of applications we receive, we cannot respond to requests for more specific information.

I do realise this information will be disappointing, and thank you for your patience whilst all outcomes were being finalised.

If you have additional research outputs such as publications and wish to reapply for a scholarship in the next available round (Semester 2 2016), please advise me by return email and I will send you a unique URL which you can use to submit an application. Due to the competitiveness of these awards, it is unlikely that you will be successful in future rounds without additional outputs and qualifications.

Kind regards,
    Rebecca

Rebecca Lawrence
    Manager, Admissions and Scholarships
    Graduate Research School

با سلام
    دوستان من امروز این ایمیل را گرفتم کسی هست جواب بورسش اومده باشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

اگه دوس داشتی رزومت رو بزار بچه ها بتونن مقایسه کنن

نقل قول نوشته اصلی توسط a1364t نمایش پست ها
    I am writing regarding your application for a scholarship in the Semester 1 2016 International Research Scholarship round to advise that you have not been successful in the main round.

We have received a large number of scholarship applications in this round from high quality applicants like yourself. However, we have only a limited number of awards to offer and so many have missed out.

Due to the large number of applications we receive, we cannot respond to requests for more specific information.

I do realise this information will be disappointing, and thank you for your patience whilst all outcomes were being finalised.

If you have additional research outputs such as publications and wish to reapply for a scholarship in the next available round (Semester 2 2016), please advise me by return email and I will send you a unique URL which you can use to submit an application. Due to the competitiveness of these awards, it is unlikely that you will be successful in future rounds without additional outputs and qualifications.

Kind regards,
    Rebecca

Rebecca Lawrence
    Manager, Admissions and Scholarships
    Graduate Research School

با سلام
    دوستان من امروز این ایمیل را گرفتم کسی هست جواب بورسش اومده باشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW

Bsc Textile Engineering IUT GPA 15.98
    Msc Polymer Engineering AUT GPA 17.45
    ISI Journal 3
    International Conference Paper 1
    Four Years Lecturer in Islamic Azad University
    One Book Publication (in Persian
    Author and Designer of multiple choice question
    IELTS 6.5