صفحه 10 از 155 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 1546

موضوع: تحصیل در دانشگاه ( UNSW ) و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ( UNSW ) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    "بنظر بنده اگه اگه معدل (مخصوصا لیسانس) خوبی ندارین برای دانشگاههای UNSW، سیدنی و ملبورن اقدام نکنید" به نظر من دانشگاه ANU هم به این لیست اضافه بشه کامل تر میشه
    دوستان عزیز حرف های حمتون درست هست اما اینجوری هم که میگید نیست!
    اول از همه بستگی داره تو کدوم دانشگاه ایران درس خونده باشدی...اگه جزو دو تا دانشگاه اول ایران (شریف و تهران) باشید با معدل لیسانس 14 و ارشد 17 و یکی دوتا مقاله اصلا شانستون کم نیست!!!! بر عکس شانستون خیلی هم زیاده! بعد از این و از همه مهمتر استادتون هستن. مثلا تو دانشگاه UNSW استادا بعضیاشون خودشون Grant دارن و این میتونه بورس شمارو OK کنه! پس به اینا توجه کنید اما به طور کلی تو UNSW و Sydney شانس گرفتن IPRS‌کمه...بیشتر دنبال استادی باشید که گرنت داره.
    دوست عزیز در مورد ANU هم باید بگم که این دانشگاه یه چیزی تو مایه های MIT هستش در استرالیا!!! پس واقعا باید تاپ باشید که پذیرش بگیرید از اونجا...هم معدل هم دانشگاهی که الان می خونید هم نمره زبان و هم مقاله..همه باهم!

Junior Member

سلام بچه ها اینجا کسی هست به من کمک کنه؟ من نمره زبان ندارم و نوامبر امتحان میدم با استاد مکاتبه کردم و خیلی علایقش با من مچ بود یعنی تو موضوع تز من لابراتور داره گفت نمره زبان و ریز نمراتت و بفرست خودم مسئول پذیرش دانشجوهای دکتری هستم
    منم گفتم نوامبر امتحان دارم گفت بهتره صبر کنیم هرقت مدارکت کامل شد اونوقت امکانش هست
    کسی در مورد دلاین و نحوه بورس گرفتن تو این دانشگاه اطلاعی نداره؟
    من معدل کارشناسی و ارشدم 17.69 و 17.59 هست هر دو مدرکم از دانشگاه شهید بهشتی
    8 مقاله که 3 تا خارجی هست و دوتاش استرالیا چاپ شده و ایمپکت بالا نداره و نویسنده آخر هستم بقیه هم داخلی
    دو طرح
    و 6 تا هم کنغرانس داخلی و خارجی دارم
    شانس من چقدره؟به کدوم ددلاین ها میرسم؟به استادم چی بگم؟
    آیا فقط به این دانشگاه اکتفا کنم میترسم واسه دانشگاه های دیگه استرالیا اقدام کنم ولی چون استادا ایمیل ها رو به همدیگه فوروارد میکنن میترسم همین یه استاد خوبم از دستم بره
    لطفا راهنمایی کنید

Member
    رشته و دانشگاه
    برق، صنعتی اصفهان ،امیرکبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط sarahdale نمایش پست ها
    سلام بچه ها اینجا کسی هست به من کمک کنه؟ من نمره زبان ندارم و نوامبر امتحان میدم با استاد مکاتبه کردم و خیلی علایقش با من مچ بود یعنی تو موضوع تز من لابراتور داره گفت نمره زبان و ریز نمراتت و بفرست خودم مسئول پذیرش دانشجوهای دکتری هستم
    منم گفتم نوامبر امتحان دارم گفت بهتره صبر کنیم هرقت مدارکت کامل شد اونوقت امکانش هست
    کسی در مورد دلاین و نحوه بورس گرفتن تو این دانشگاه اطلاعی نداره؟
    من معدل کارشناسی و ارشدم 17.69 و 17.59 هست هر دو مدرکم از دانشگاه شهید بهشتی
    8 مقاله که 3 تا خارجی هست و دوتاش استرالیا چاپ شده و ایمپکت بالا نداره و نویسنده آخر هستم بقیه هم داخلی
    دو طرح
    و 6 تا هم کنغرانس داخلی و خارجی دارم
    شانس من چقدره؟به کدوم ددلاین ها میرسم؟به استادم چی بگم؟
    آیا فقط به این دانشگاه اکتفا کنم میترسم واسه دانشگاه های دیگه استرالیا اقدام کنم ولی چون استادا ایمیل ها رو به همدیگه فوروارد میکنن میترسم همین یه استاد خوبم از دستم بره
    لطفا راهنمایی کنید

شانستون خوبه با این شرایط. حتماً اقدام کنید.
    در مورد زبان من خودم نمره لازم را نیاوردم. در مورد UNSW لازم نیست موقع اپلای زبان داشته باشی. اما پذیرش مشروط میشه و تا موقعی که نمره زبان لازم را نیاری گویا COE هم نمیدن که برای ویزا لازمه. پس میتونی برای راند امسال تابستون اقدام کنی و سعی کنی تا حدود مهر و آبان نمره زبان را آماده کنی. البته اگه استاد خیلی پایه باشه گویا با یه شرایطی میتونن با نمره زبان کمتر از حد هم پذیرش بدون شرط بدن ولی مطمئن نیستم.

Member
    رشته و دانشگاه

چه سکوتی؟ شما هم گفتن توی waiting list باشید تا زیر پاتون علف سبز بشه؟

Junior Member mkahram آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط 87123133 نمایش پست ها
    چه سکوتی؟ شما هم گفتن توی waiting list باشید تا زیر پاتون علف سبز بشه؟
    برای شما هم ایمیل اومد؟ برای ما هم دوشنبه پیش همین ایمیلو زدن
    یکی از دوستان تو همین اپلای ابرود نوشته بود که پارسالم همین وضع بوده.
    از 19 اکتبر شروع به جواب بورس هارو دادن کردن و هر 2 هفته یکبار بقیه کسایی رو که در انتظار هستن رو همچنان در انتظار میذاشتن. یکی نوشته که: ترم پیش همسرم اپلای کرد و پذیرش مشروط گرفت و این دانشگاه برای بورس همین ادا و اصول رو در آورد تا اینکه بورس ها تموم شد و بعد از مدت ها مدارکش کامل شد و پذیرش قطعی شد و دیفر کرد
    به نظر زیاد امیدوار کننده نمیاد شرایط :-(

Member
    رشته و دانشگاه

ای وای من
    در کمال ناباوری برای من آفر اومد. من نمره زبان لازم را ندارم. فکرم نمیکردم افر بدند 25 می را کنسل کردم. حالا چه کاری میشه کرد تا حسرت به دل نمونم. من برای دوره research اقدام کرده بودم حالا سه تا درسم گفتن باید بگذرونی. گفتنم تا 29 جولای باید برسی. خدایا چه مصائبی.

تبریک میگم بهتون. برای 26 می تافل بازه، البته یه مقدار خوب از نظر مالی ضرر کردید. اونم اشکال نداره ارزش داره.
    ادمیشن شما به خاطر نمره زبان، کاندیشنال بود؟ یعنی شما با ادمیشن کاندیشنال واسه بورس در نظر گرفته شدید و در بورس برنده شدید؟ برای نمره زبانتون با سوپروایزرتون هماهنگ کرده بودید؟
    ای وای من
    در کمال ناباوری برای من آفر اومد. من نمره زبان لازم را ندارم. فکرم نمیکردم افر بدند 25 می را کنسل کردم. حالا چه کاری میشه کرد تا حسرت به دل نمونم. من برای دوره research اقدام کرده بودم حالا سه تا درسم گفتن باید بگذرونی. گفتنم تا 29 جولای باید برسی. خدایا چه مصائبی.

Member
    رشته و دانشگاه

تافل که اصلا آمادگی ندارم. بله اگه نمره زبان بدم و البته مدرک تحصیلی افیشیال، آفر تبدیل به آنکاندیشنال میشه. بورس هست ولی چی نمیدونم. بله سوپروایزر محترم هم خبر داشت و کلی سفارش کرده که حلش کن و ما هم بیخیال

همسر من نمره زبانش مینیمم رو میاره ولی یکی از اسکیل هاش 2 نمره پایین تر از مینیممه، همه میگن با ادمبشن کاندیشنال (به خاطر زبان) محاله برای بورس در نظر گرفته بشه، به خاطر همین میخواستم ببینم شما چی کار کردین که در نظر گرفته شدین.
    تافل که اصلا آمادگی ندارم. بله اگه نمره زبان بدم و البته مدرک تحصیلی افیشیال، آفر تبدیل به آنکاندیشنال میشه. بورس هست ولی چی نمیدونم. بله سوپروایزر محترم هم خبر داشت و کلی سفارش کرده که حلش کن و ما هم بیخیال

Member
    رشته و دانشگاه

فکر میکنم البته این نامه ادمیشن که تازه اومده چون هیچ حرفی از بورس نزده هنوز. یعنی تازه الان باید ادمیشنشون بیاد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)