صفحه 103 از 155 نخستنخست ... 35393949596979899100101102103104105106107108109110111112113153 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,021 تا 1,030 , از مجموع 1546

موضوع: تحصیل در دانشگاه ( UNSW ) و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ( UNSW ) و مسائل مرتبط

سلام دوستان
    ببخشید من به صورت کلی یه نگاهی به صفحات انداختم گیج شدم.
    من یکی از اساتید بهم گفت که اپلای کن و هرچه سریعتر برنامه ریزی کن که امتحان زبان بدی و یه پروپوزال بر اساس علاقه، توانمندی و موضوعات تحقیقاتی من بنویس
    من زبان رو امتحان دادم و متاسفانه نمره آیلتس 6 آوردم
    از طرفی دارم پروپوزال رو مینویسم، یه مقاله اکسپت شده آی اس آی دارم و یکی دیگه در حال داوری
    حالا چیزی که میخوام بدونم اینه که یه سری دوستان گفته بودن که میشه نمره زبان رو waive کرد و من هم توی سایت دانشگاه خوندم این طور آپشنی وجود داره، یه آپشن دیگه هم پذیرش کاندیشنال بود. از طرفی دیگه یه سری دیگه از دوستان گفته بودن که unsw جدیدا در مورد زبان سخت گیر شده و باید حتما نمره زبان رو تکمیل کرد...حالا میخواستم ببینم که برای زبان باید چیکار کرد؟ کسی اطلاع جدیدی نداره؟
    بعد من در مورد ددلاین ها یه خورده گیج شدم...ددلاین برای فرستادن مدارک کی هست؟ برای اسکالرشیپ چی کار باید کرد؟
    دوستان خیلی لطف میکنید اگه جواب بدید...ممنون

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

شما با شش اپلای کنید... ولی سعی کنید تا دوماه بعد از ارسال مدارک حتما ایلتس 6.5 و نوبند هاشو بیارید که پروسه اعطای بورس به مشکل نخوره
    نقل قول نوشته اصلی توسط karimiamir نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ببخشید من به صورت کلی یه نگاهی به صفحات انداختم گیج شدم.
    من یکی از اساتید بهم گفت که اپلای کن و هرچه سریعتر برنامه ریزی کن که امتحان زبان بدی و یه پروپوزال بر اساس علاقه، توانمندی و موضوعات تحقیقاتی من بنویس
    من زبان رو امتحان دادم و متاسفانه نمره آیلتس 6 آوردم
    از طرفی دارم پروپوزال رو مینویسم، یه مقاله اکسپت شده آی اس آی دارم و یکی دیگه در حال داوری
    حالا چیزی که میخوام بدونم اینه که یه سری دوستان گفته بودن که میشه نمره زبان رو waive کرد و من هم توی سایت دانشگاه خوندم این طور آپشنی وجود داره، یه آپشن دیگه هم پذیرش کاندیشنال بود. از طرفی دیگه یه سری دیگه از دوستان گفته بودن که unsw جدیدا در مورد زبان سخت گیر شده و باید حتما نمره زبان رو تکمیل کرد...حالا میخواستم ببینم که برای زبان باید چیکار کرد؟ کسی اطلاع جدیدی نداره؟
    بعد من در مورد ددلاین ها یه خورده گیج شدم...ددلاین برای فرستادن مدارک کی هست؟ برای اسکالرشیپ چی کار باید کرد؟
    دوستان خیلی لطف میکنید اگه جواب بدید...ممنون

Junior Member

دوستان سلام.
    من از یکی از استادای Business school اوکی گرفتم برای دکتری. البته هموز اپلای نگردم.
    با شرایطم و خوندن پستای قبلی کلا نا امید شدم. وقت هدر دادنه بخام USNW اپلای کنم با شرایط زیر؟

لیسانس= دولتی 13.40
    ارشد= آزاد تهران 15.80
    مقاله ISI= یکی توی الزویر با ایمپکت 1.1
    مقاله ژورنال خارجی = یکی
    کنفرانسی = 25 عدد
    دو بار Key note speaker و یکبار Trackchair در کنفرانس خارجی

ممنون میشم همفکری کنین

Junior Member

دوستان به نظرتون این که این دانشگاه در نهایت جواب رد یا پذیرش بورس و جوابی در مورد ویو زبان به من نداد عجیب نیست؟تازه جالبتر اینکه دیگه هرچی ایمیل میزنم بهشون و در این مورد سوال هم میکنم ظاهرا قصد ندارن جوابی بدن.

Junior Member

برای یکی از دوستان حالت مشابه پیش اومده بود و بعدا گفتن شما اتوماتیک به ترم بعد منتقل شدین . ما منتظر جواب نمره زبانتون واسه اسکولارشیپ بودیم که جواب ندادیم.

Member jamalkheiri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MA in Tourism Management and Marketing from UT

نقل قول نوشته اصلی توسط pazhohesh نمایش پست ها
    دوستان سلام.
    من از یکی از استادای Business school اوکی گرفتم برای دکتری. البته هموز اپلای نگردم.
    با شرایطم و خوندن پستای قبلی کلا نا امید شدم. وقت هدر دادنه بخام USNW اپلای کنم با شرایط زیر؟

لیسانس= دولتی 13.40
    ارشد= آزاد تهران 15.80
    مقاله ISI= یکی توی الزویر با ایمپکت 1.1
    مقاله ژورنال خارجی = یکی
    کنفرانسی = 25 عدد
    دو بار Key note speaker و یکبار Trackchair در کنفرانس خارجی

ممنون میشم همفکری کنین
    گرایشت چیه دوست من؟ لطف می کنی بگی کدوم ژورنال مقالات منتشر شده و اسمت نفر چندمه؟

Junior Member

سلام دوستان
    من یه سوالی در رابطه با مدارک ارسالی برای این دانشگاه داشتم:

آیا حتما مدارک باید ترجمه شده ناتی باشه یعنی سایر دارالترجمه ها رو این دانشگاه قبول نداره؟

لطفا راهنماییم کنید.
    ممنون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tahereh89 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه سوالی در رابطه با مدارک ارسالی برای این دانشگاه داشتم:

آیا حتما مدارک باید ترجمه شده ناتی باشه یعنی سایر دارالترجمه ها رو این دانشگاه قبول نداره؟

لطفا راهنماییم کنید.
    ممنون.
    اگه مرحله ي پذيرش و بورسيد حتي با مهر مترجم هم ميتونيد ثبت نام كنيد. ولي اگه در مرحله ي ويزاييد يا مداركتون بايد مهر ناتي داشته باشه و يا مهر دادگستري + مهر وزارت امور خارجه.
    موفق باشين

Junior Member

سلام
    من راجع به این تاخیر طولانی از استادم پرسیدم و این جواب رو داد. کسی میدونه منظورش چیه و من الان باید چیکار کنم؟

I have secured funding, but the english language waiver is probably a problem.

All of the paperwork from my end has been done.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

هنوز چون تکلیف زبانت مشخص نشده فاند ندادن بهت... با اینکه استاد منابع مورد نیاز را داره برای شما... شهریه باید ویو بشه و این بر میگرده به زبان و افر انکاندیشنال
    نقل قول نوشته اصلی توسط emg نمایش پست ها
    سلام
    من راجع به این تاخیر طولانی از استادم پرسیدم و این جواب رو داد. کسی میدونه منظورش چیه و من الان باید چیکار کنم؟

I have secured funding, but the english language waiver is probably a problem.

All of the paperwork from my end has been done.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)