صفحه 104 از 155 نخستنخست ... 454949596979899100101102103104105106107108109110111112113114154 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,040 , از مجموع 1546

موضوع: تحصیل در دانشگاه ( UNSW ) و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ( UNSW ) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    هنوز چون تکلیف زبانت مشخص نشده فاند ندادن بهت... با اینکه استاد منابع مورد نیاز را داره برای شما... شهریه باید ویو بشه و این بر میگرده به زبان و افر انکاندیشنال

ممنون از پاسختون.
    به نظرتون الان دیگه فرصتی برای دوباره امتحان دادن هست؟ در ضمن خوب اینا چرا جواب درخواست ویو زبانم رو ندادن؟ ( من 19 اکتبر درحواستمو فرستادم )

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

معمولا 40 50 روز زمان میبره... بهتره از کیس افیسرت بپرسی ایشون در جریانه...
    نقل قول نوشته اصلی توسط emg نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون.
    به نظرتون الان دیگه فرصتی برای دوباره امتحان دادن هست؟ در ضمن خوب اینا چرا جواب درخواست ویو زبانم رو ندادن؟ ( من 19 اکتبر درحواستمو فرستادم )

Junior Member

دوستان میگم این جواب اسکولارشیپ من که نیومد. درخواست ویو زبان هم هنوز تحت بررسی هست. GRS میگه ددلاین برای ورود به سیدنی 31 مارچ هست و اگر در سیدنی نیستی و ثبت نامت با enrollment deadline بوده دیفر کن. به استادم میل زدم و گفتم نظرش چیه این جوابو داده. حالا به نظرتون دیفر کنم یا صبر کنم که پول اسکولارشیپی که فراهم کرده از دست نره؟ اون جمله آخر برام شک برانگیزه.
    I don't know who considers the toefl thing, but considering the timing problem, a deferral is a good idea. Any further publications you can make will assist funding opportunities down the line. But, for now, the funding side is secure.... I just want to save money!

Junior Member

سلام به دوستان
    من در حال پر کردن اپلیکنت هستم چند تا از فایلایی که باید آپلود کنم رو نمیدونم چی هست...دوستان لطفی کنید اگه کسی این پروسه رو رفته کمک کنه این فایلا رو بفرستم

Grading System
    Proof of Completion UG Degree
    Official Current Sem. Results.... من در حال حاضر درسای ارشد رو تموم کردم و این ترم برام پروژه ارشد ثبت شده...چیکار باید بکنم؟؟
    Research Plan...این همون پروپوزالی که باید آپلود کنیم هست؟!

با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط emg نمایش پست ها
    دوستان میگم این جواب اسکولارشیپ من که نیومد. درخواست ویو زبان هم هنوز تحت بررسی هست. GRS میگه ددلاین برای ورود به سیدنی 31 مارچ هست و اگر در سیدنی نیستی و ثبت نامت با enrollment deadline بوده دیفر کن. به استادم میل زدم و گفتم نظرش چیه این جوابو داده. حالا به نظرتون دیفر کنم یا صبر کنم که پول اسکولارشیپی که فراهم کرده از دست نره؟ اون جمله آخر برام شک برانگیزه.
    I don't know who considers the toefl thing, but considering the timing problem, a deferral is a good idea. Any further publications you can make will assist funding opportunities down the line. But, for now, the funding side is secure.... I just want to save money!
    لطفا کسی اگه میدونه جواب بده. اصلا نمیدونم باید الان چیکار کنم...

Junior Member

با سلام
    دوستان من نامه conditional admission برای ترم دوم گرفتم. در قسمت اکانت من هم فرمی وجود داره که باید افر Accept یا decline کنم. اما وقتی continue میزنم با پیغام زیر رو به رو میشم.
    Currently there is no valid offer for you.
    کسی میدونه من در این مرحله چه باید بکنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tourism & Hospitality Management at The University of Queensland

دوستان عزیز کسی میدونه بیزینس اسکول unswچنتا ای اس ای باید داشته باشیم که فول فاند قطعی باشه البته با داشتن رزومه کامل

Junior Member

سلام به دوستان
    من در حال پر کردن اپلیکنت هستم چند تا از فایلایی که باید آپلود کنم رو نمیدونم چی هست...دوستان لطفی کنید اگه کسی این پروسه رو رفته کمک کنه این فایلا رو بفرستم

Grading System
    Proof of Completion UG Degree
    Official Current Sem. Results.... من در حال حاضر درسای ارشد رو تموم کردم و این ترم برام پروژه ارشد ثبت شده...چیکار باید بکنم؟؟
    Research Plan...این همون پروپوزالی که باید آپلود کنیم هست؟!

با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UVic

سلام منم در مورد همین مدرک
    Grading System سوال دارم.جالبه گفته باید رسمی هم از طرف دانشگاه تحصیلت باشه!
    راستی ایمیل هم بهشون زدم جواب اینو دادن
    Dear Esmaeil,

Thank you for your email enquiry.

Grading systems: These are explanations of what specific scores/grades mean at a specific University/Institution. These must be provided for each University the applicant has attended.

Please refer to the following web page – it will give you an indication of University grading systems utilised by Australian Universities: https://en.wikipedia.org/wiki/Academic_grading_in_Australia

We require something similar from your University. A grading system may appear on your actual transcript/grade sheet or may be an accompanying document. You might want to check with your University to see what document they may be able to provide you with.

Best,

Andrew
    به نتیجه ای رسیدین ما روهم در جریان بذارین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط esi_r13 نمایش پست ها
    سلام منم در مورد همین مدرک
    Grading System سوال دارم.جالبه گفته باید رسمی هم از طرف دانشگاه تحصیلت باشه!
    راستی ایمیل هم بهشون زدم جواب اینو دادن
    Dear Esmaeil,

Thank you for your email enquiry.

Grading systems: These are explanations of what specific scores/grades mean at a specific University/Institution. These must be provided for each University the applicant has attended.

Please refer to the following web page – it will give you an indication of University grading systems utilised by Australian Universities: https://en.wikipedia.org/wiki/Academic_grading_in_Australia

We require something similar from your University. A grading system may appear on your actual transcript/grade sheet or may be an accompanying document. You might want to check with your University to see what document they may be able to provide you with.

Best,

Andrew
    به نتیجه ای رسیدین ما روهم در جریان بذارین
    حقیقتش من فقط research plan رو همون پروپوزال فرستادم، نمره زبان(زیر min بودم-6/9) رو هم کارنامه نداشتم بفرستم و
    Grading System و
    Proof of Completion UG Degree وOfficial Current Sem. Results رو هم نفرستادم و سیستم applicant برام بسته شد و درخواستم سابمیت شد رفت...واقعا نمیدونم!!! عجیب بود!!!
    کسی از دوستان نمیدونه با این شرایط داره چه اتفاقی میفته برای من؟!

مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)