صفحه 107 از 155 نخستنخست ... 757979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 1546

موضوع: تحصیل در دانشگاه ( UNSW ) و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ( UNSW ) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein88 نمایش پست ها
    من فکر میکنم با توجه به تاریخ لینک زیر مهلت فرستادن مدرک زبان تا 7 April برای Semester 2 2016 ولی زمان اپلای کردن همون 19 همین ماه هست که از این تاریخ به بعد لیستا برای اسکلارشیپ بسته میشه و پس از تاریخ 7 April مدارک بررسی میشه. پس جای نگرانی نیست
    لینک: https://research.unsw.edu.au/key-dates
    Semester 2 2016

Scholarship applications close
    International
    – 19 February 2016 - 5pm AEDT
    Domestic – 20 May 2016
    TFS for CSC candidates – NOW CLOSED
    Pakistan HEC – 19 February 2016

Proof of English required for scholarship consideration
    International – 7 April 2016
    Domestic – 28 June 2016
    TFS for CSC candidates – 7 March 2016
    Pakistan HEC7 April 2016
    بله دوست عزیز منم اینو تو سایت دیدم ولی این برای کسانی که میخوان دوباره امتحان بدن تا اون تاریخ مهلت دادن. من برای 1 نمره که کم دارم نمیخوام دوباره هزینه کنم و دوباره بخونم برای تافل. ایمیل زدم برای درخواست ویو زبان گفتن باید اول اپلایتون بررسی بشه بعد از اون درخواست ویو بررسی میشه. پس یعنی الان نمیتونم درخواست ویو زبان کنم؟ کسی اطلاعی داره؟

سلام دوستان، اینجا کسی هست که ویزای PR داشته باشه و بخواد برای این دانشگاه اپلای کنه؟ من دانشگاه تهران فارغ التحصیل شدم با معدل 14.46 و میخوام برای Master by research از UNSW پذیرش بگیرم با این تفاوت که Domestic حساب میشم.
    14 سال سابقه کار مرتبط با رشته ام دارم ولی مقاله یا کتاب هیچی ندارم. به نظرتون شانس اسکولارشیپ دارم از UNSW. البته یک استاد ابراز علاقه کرده سوپروایزرم بشه ولی scholarsip برام مهمه. هیچ ایده ای دارید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط traveller_57 نمایش پست ها
    سلام دوستان، اینجا کسی هست که ویزای PR داشته باشه و بخواد برای این دانشگاه اپلای کنه؟ من دانشگاه تهران فارغ التحصیل شدم با معدل 14.46 و میخوام برای Master by research از UNSW پذیرش بگیرم با این تفاوت که Domestic حساب میشم.
    14 سال سابقه کار مرتبط با رشته ام دارم ولی مقاله یا کتاب هیچی ندارم. به نظرتون شانس اسکولارشیپ دارم از UNSW. البته یک استاد ابراز علاقه کرده سوپروایزرم بشه ولی scholarsip برام مهمه. هیچ ایده ای دارید؟
    منم تقریبا چنین سوالی دارم. منم پی آر هستم و برای پی آر ها دوره های ریسرچ مجانی هست. میخوام بدونم پی آر بودنم تا چه حد میتونه شانس پذیرش و شانس اسکالرشیپ (هر کدوم جدا) رو بالا ببره. قصد دارم پی اچ دی فایننس اپلی کنم. اسکالر شیپ اینترنشنال ها iprs و دامستیک ها APA هستش.

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_8165 نمایش پست ها
    منم تقریبا چنین سوالی دارم. منم پی آر هستم و برای پی آر ها دوره های ریسرچ مجانی هست. میخوام بدونم پی آر بودنم تا چه حد میتونه شانس پذیرش و شانس اسکالرشیپ (هر کدوم جدا) رو بالا ببره. قصد دارم پی اچ دی فایننس اپلی کنم. اسکالر شیپ اینترنشنال ها iprs و دامستیک ها APA هستش.
    ممنون میشم اگر اطلاعاتی به دست اوردید منم در جریان بذارید..

Junior Member

سلام
    دوستان کسی هست که برای ترم 2 2016 اپلای کرده باشه و بهش student id نداده باشن؟ به من گفتن به دلیل به روز رسانی سیستممون نمیتونیم بهت آی دی بدیم و این ایمیل رو به منزله تایید اپلایت بدون..حالا میخوام دو تا داکیومنت رو آپلود کنم. باید چیکار کنم؟یا حتی برای ترک پروسه ی اپلای هم نمیتونم وارد سیستم شم.

به من Student ID دادن به یکی از دوستام ندادن. فکر کنم باید ایمیل بزنید بگید هنوز براتون نفرستادن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ecemim نمایش پست ها
    سلام
    دوستان کسی هست که برای ترم 2 2016 اپلای کرده باشه و بهش student id نداده باشن؟ به من گفتن به دلیل به روز رسانی سیستممون نمیتونیم بهت آی دی بدیم و این ایمیل رو به منزله تایید اپلایت بدون..حالا میخوام دو تا داکیومنت رو آپلود کنم. باید چیکار کنم؟یا حتی برای ترک پروسه ی اپلای هم نمیتونم وارد سیستم شم.

دوستان zpass چطوری درست میشه؟ من هرکاری کردم نتونستم. میخوام ببینم وضعیت اپلایم در چه مرحله ای قرار داره وارد سیستم نمیشه. کسی اطلاعی داره کمک کنه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي-پزشكي دانشگاه شريف

نقل قول نوشته اصلی توسط seifollahi نمایش پست ها
    به من Student ID دادن به یکی از دوستام ندادن. فکر کنم باید ایمیل بزنید بگید هنوز براتون نفرستادن
    به منم هنوز ندادن

Junior Member

سلام به همگی
    من قبل از 19 feb اپلای کردم ولی نتونستم کارنامه زبانم رو بفرستم(اون موقع آماده نبود) همینطور فایل گریدینگ سیستم، سابمیت کردم اپلیکیشن رو به این امید که وقتی کارنامه گیرم اومد دوباره آپلود کنم ولی سیستم بسته شده و من دیگه نتونستم بفرستم. به علاوه اینکه ایمیل استادایی که برای ریکام معرفیشون کردم تا الان چیزی براشوا فرستاده نشده که پر کنن!!! تا الان هم ایمیلی نفرستادن که مدارکی فرستادی ناقص هست یا اینکه قبول یا رد شدی!!!
    کسی نمیتونه راهنمایی کنه؟ نمیدونم چه اتفاقی داره میوفته!!؟؟ لطفا کسی اگه چیزی میدونه بگه...مرسی

Junior Member

سلام ..بعد از اپلای خودشون یه استیودنت آی دی میفرستن که میتونین از طریق http://my.unsw.edu.au/ هم فایل های دیگه رو آپلود کنین و هم ترک کنین که روند اپلایتون به چه صورت هست.
    در مورد ریکام هم: شما باید یه فرم رو از سایت برمیداشتین و میدادین اساتید پر کنن و خود اساتید براشون ایمیل کنن به ادرسی که توی فرم نوشته شده همون International.grs ..

نقل قول نوشته اصلی توسط karimiamir نمایش پست ها
    سلام به همگی
    من قبل از 19 feb اپلای کردم ولی نتونستم کارنامه زبانم رو بفرستم(اون موقع آماده نبود) همینطور فایل گریدینگ سیستم، سابمیت کردم اپلیکیشن رو به این امید که وقتی کارنامه گیرم اومد دوباره آپلود کنم ولی سیستم بسته شده و من دیگه نتونستم بفرستم. به علاوه اینکه ایمیل استادایی که برای ریکام معرفیشون کردم تا الان چیزی براشوا فرستاده نشده که پر کنن!!! تا الان هم ایمیلی نفرستادن که مدارکی فرستادی ناقص هست یا اینکه قبول یا رد شدی!!!
    کسی نمیتونه راهنمایی کنه؟ نمیدونم چه اتفاقی داره میوفته!!؟؟ لطفا کسی اگه چیزی میدونه بگه...مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)