صفحه 11 از 155 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 1546

موضوع: تحصیل در دانشگاه ( UNSW ) و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ( UNSW ) و مسائل مرتبط

من حدس میزدم که احتمالا این باید نامه پذیرشتون باشه. خوب احتمالا چون بررسی پروپوزالتون توی DFAT طول کشیده دیر اومده.
    نقل قول نوشته اصلی توسط 87123133 نمایش پست ها
    فکر میکنم البته این نامه ادمیشن که تازه اومده چون هیچ حرفی از بورس نزده هنوز. یعنی تازه الان باید ادمیشنشون بیاد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hzand نمایش پست ها
    من حدس میزدم که احتمالا این باید نامه پذیرشتون باشه. خوب احتمالا چون بررسی پروپوزالتون توی DFAT طول کشیده دیر اومده.
    نقل قول نوشته اصلی توسط 87123133 نمایش پست ها
    فکر میکنم البته این نامه ادمیشن که تازه اومده چون هیچ حرفی از بورس نزده هنوز. یعنی تازه الان باید ادمیشنشون بیاد؟
    دوست عزیز تبریک ولی این فقط ادمیشن شما هست که اونم کاندیشناله یعنی شما برای بورس در نظر گرفته نمیشید. کلا تا آفرتون قطعی نشه بورس نمیدن اینا. من تو فوریه ادمیشن قطعی گرفتم اما هنوز از بورس خبری نیست! در لیست انتظار!! کسی نیست خبری داشته باشه؟

Junior Member

سلام دوستان
    واسه semester 2 هنوز جوابی ندادن ....
    حتی اگه الان هم جواب بدن تا 29 جولای اونجا باشی ... کسی میدونه دو ماه واسه پروسه ویزا استرالیا کافیه .... اگه خیلی دیر بشه امکان دیفر کردن هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pouramin نمایش پست ها
    سلام دوستان
    واسه semester 2 هنوز جوابی ندادن ....
    حتی اگه الان هم جواب بدن تا 29 جولای اونجا باشی ... کسی میدونه دو ماه واسه پروسه ویزا استرالیا کافیه .... اگه خیلی دیر بشه امکان دیفر کردن هست؟
    ویزا معمولا زیر 1 ماه میاد
    برای ثبت نام هم معمولا تا census date مهلت دارید.

Junior Member

من امروز برام پذيرش بدون فاند اومد. 3 تا سؤال دارم.
    اول اين كه آيا ميتونم اينو ديفر كنم?
    2 اينكه آيا پذيرش بدون فاند گرفتن خيلي چيز عادي اي هست? يعني معمولا اگه واسه هر دانشگاهي تو استراليا اپلاي كني حداقل پذيرش بدون فاند بهت ميدن يا نه اينطور نيست?
    3اينكه آيا ممكنه يه ترم بخونم و از ترم هاي بعدي اسكالرشيپ بگيرم, يا بعيده?

Member
    رشته و دانشگاه
    برق، صنعتی اصفهان ،امیرکبیر

1- من ایمیل زدم گفتن میتونی دیفر کنی، فقط نمیدونم اگه دیفر کنم ترم بعد برای بورس میشه اقدام کرد یا نه، اگه اره اپلیکیشن فی را هم باید داد یا نه!
    2- عادیه، ولی ممکنه بعضی از دانشگاه ها مثل ملبورن همینم ندند. البته شما حد قابل قبولی داشتی برای این دانشگاه.
    3- اسکالرشیپ بعیده ولی استاد میتونه فاند بده.

Junior Member

سلام
    هفته پیش برای من آفر اومد به همراه اسکولارشیپ منتها هر دو کاندیشنال بخاطر نیم نمره آیلتس
    ایمیل زدم گفتم نمیشه برام ویو کنین نمره زبانو، کلی هم زجوره موره کردم که ما تحریمیم و نمیشه که به این سادگی یه آیلتس دیگه داد.... ، گفتن اگه مقاله انگلیسی داری و بقیه نویسندگان مقاله بگن که تو نوشتن مقاله کمکتون نکردن، بررسی می کنیم
    خلاصه هرچی داشتم و نداشتم رو براشون فرستادم. حالا نمیدونم قبول می کنن، نمیکنن، مصاحبه میکنن و بعدش قبول میکنن، مصاحبه میکنن و ریجکت میکنن....

تبریک میگم بهتون
    ایشالا که قبول میکنن و مشکلتون حل میشه.
    یه سوال یعنی شما با ادمیشن کاندیشنال واسه بورس در نظر گرفته شدید؟ آخه همه بچه های با تجربه فروم اعتقاد دارند که اگه نمره زبانو نیاری اصلا برای بورس در نظر گرفته نمیشی. ولی به نظر میرسه مورد شما یه مثال نقض باشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط majid_a85 نمایش پست ها
    سلام
    هفته پیش برای من آفر اومد به همراه اسکولارشیپ منتها هر دو کاندیشنال بخاطر نیم نمره آیلتس
    ایمیل زدم گفتم نمیشه برام ویو کنین نمره زبانو، کلی هم زجوره موره کردم که ما تحریمیم و نمیشه که به این سادگی یه آیلتس دیگه داد.... ، گفتن اگه مقاله انگلیسی داری و بقیه نویسندگان مقاله بگن که تو نوشتن مقاله کمکتون نکردن، بررسی می کنیم
    خلاصه هرچی داشتم و نداشتم رو براشون فرستادم. حالا نمیدونم قبول می کنن، نمیکنن، مصاحبه میکنن و بعدش قبول میکنن، مصاحبه میکنن و ریجکت میکنن....

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط hzand نمایش پست ها
    تبریک میگم بهتون
    ایشالا که قبول میکنن و مشکلتون حل میشه.
    یه سوال یعنی شما با ادمیشن کاندیشنال واسه بورس در نظر گرفته شدید؟ آخه همه بچه های با تجربه فروم اعتقاد دارند که اگه نمره زبانو نیاری اصلا برای بورس در نظر گرفته نمیشی. ولی به نظر میرسه مورد شما یه مثال نقض باشه.
    دوست عزیز من هم فکر میکردم که خیلی انعطاف نشون ندن روی نمره زبان ولی چندین مثال نقض دیدم...به عبارت دیگه پذیرش و بورس کاندیشنال میدن...و به محض دلیور شدن نمره زبان، افر کاندیشنال تبدیل به فاینال میشه...حالا همه این حرفا بستگی به قدرت نفوذ استاد و قدرت چونه زنی و شانس خود طرف داره....
    ویرایش توسط orang : May 28th, 2013 در ساعت 06:13 AM
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    دوست عزیز من هم فکر میکردم که خیلی انعطاف نشون ندن روی نمره زبان ولی چندین مثال نقض دیدم...به عبارت دیگه پذیرش و بورس کاندیشنال میدن...و به محض دلیور شدن نمره زبان، افر کاندیشنال تبدیل به فاینال میشه...حالا همه این حرفا بستگی به قدرت نفوذ استاد و قدرت چونه زنی و شانس خود طرف داره....
    یک تجربه

من هم دانشگاه نیو ساوت ولز اپلای کرده بودم در مورد بورس کاندیشنال خدمت شما عرض کنم در خود سایتشون گفتن تا تاریخ x باید نمره زبان شما به دست ما برسد در صورتی که پرونده شما قبل از این تاریخ بررسی و شامل شورت لیست نهایی شود به شما بورس کاندیشنال می دهند و شما وقت داری تا حدود 1 ماه بعد از آن نمره زبان ارسال نمایید ولی عموما چنین مواردی به ندرت صورت می پذیرد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)