صفحه 112 از 155 نخستنخست ... 1262102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,111 تا 1,120 , از مجموع 1546

موضوع: تحصیل در دانشگاه ( UNSW ) و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ( UNSW ) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط a1364t نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    اگر کسی بخواد با هزینه خودش بره شما شرایطشو میدونید؟
    باید سالانه حدود 40000 دلار علاوه بر هزینه زندگی شهریه بدید، در ضمن هزینه های بیمه OCHC و غیره هم در نظر بگیرید. برای ثبت نام 12000 دلار تو حسابتون کافیه. بنظرم اگر رزومه خوبی دارید این کار مناسب نیست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Construction Project Management - Bond University

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen2550 نمایش پست ها
    سلام
    جواب اسکولارشیّا قرار بوده از امروز اعلام شه. کسی هست که جواب گرفته باشه؟
    سلام

من ادمیشن داشتم .. امروز جواب اسکالرشیپ اومد و ریجکت شدم متاسفانه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي-پزشكي دانشگاه شريف

سلام دوست عزیز
    اگر کسی بخواد با هزینه خودش بره شما شرایطشو میدونید؟
    من با هزينه ي خودم دارم ميرم
    اگه سوالي هست در خدمتم

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrmilad نمایش پست ها
    باید سالانه حدود 40000 دلار علاوه بر هزینه زندگی شهریه بدید، در ضمن هزینه های بیمه OCHC و غیره هم در نظر بگیرید. برای ثبت نام 12000 دلار تو حسابتون کافیه. بنظرم اگر رزومه خوبی دارید این کار مناسب نیست.
    ممنون از پاسختون
    من تقريبا به بيشتر اساتيد استراليا كه كارشون به من ميخوره ميل زدم ولي متاسفانه بيشترشون جواب نميدند
    شما پيشنهاد بهتري داريد؟

Junior Member

ممنون از پاسختونمن تقريبا به بيشتر اساتيد استراليا كه كارشون به من ميخوره ميل زدم ولي متاسفانه بيشترشون جواب نميدندشما پيشنهاد بهتري داريد؟
    من تجربه شخصیم نشون داده که استرالیا متاسفانه به خاطر رقابت شدید دوستانی رو که رزومه قوی دارند دست کم میگیریند. بورس در دانشگاه های استرالیا کاملا دست دانشگاه هست و نه اساتید. اگر براتون مهم است که استرالیا برین مشکلی و از عهده مخارج بر میاین مشکلی نیست. اما در نظر داشته باشین که دانشجوی دکتری محقق است و حتی باید براش حقوق در نظر گرفته بشه. متاسفانه سیستم نگرش استرالیا این رو بر خلاف امریکا و اروپا نشون نمیده. در ضمن من خودم از این کشور پذیرش دارم.

Dear Scholarship applicant

I am writing to advise you that your Semester 2, 2016 Research Scholarship application is still under consideration.

UNSW is still in the process of contacting applicants regarding their scholarship application outcomes. The outcome (and the time at which we can release the decision) for any applicant can be impacted by a number of factors including, but not limited to, admission outcomes, acceptance and decline rates by awardees, availability of funding for stipends, the total number of awards available, etc. Offers will be released from now up until the beginning of the semester.

Due to the large number of applications we receive, I’m afraid that we are unable to respond to requests for more specific information at this time. We will contact you as soon as we have a final outcome, otherwise you will receive further update on your application status within the next few weeks.

Thank you for your patience whilst all outcomes are finalised.

لام کسی میدونه این ایمیلی که امروز واسم اومده چه معنی میده?

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam983435 نمایش پست ها
    Dear Scholarship applicant

I am writing to advise you that your Semester 2, 2016 Research Scholarship application is still under consideration.

UNSW is still in the process of contacting applicants regarding their scholarship application outcomes. The outcome (and the time at which we can release the decision) for any applicant can be impacted by a number of factors including, but not limited to, admission outcomes, acceptance and decline rates by awardees, availability of funding for stipends, the total number of awards available, etc. Offers will be released from now up until the beginning of the semester.

Due to the large number of applications we receive, I’m afraid that we are unable to respond to requests for more specific information at this time. We will contact you as soon as we have a final outcome, otherwise you will receive further update on your application status within the next few weeks.

Thank you for your patience whilst all outcomes are finalised.

لام کسی میدونه این ایمیلی که امروز واسم اومده چه معنی میده?

واسه منم این ایمیل اومده، فک کنم منظورش اینه که حداقل یکی دو هفته دیگه باید منتظر اعلام نتیجه بورس باشیم. واسه من دوشنبه جواب ادمیشن اومده بود. طبیعتا باید حداقل یکی دو هفته طول بکشه جواب بورس

نقل قول نوشته اصلی توسط mhbanazadeh نمایش پست ها
    واسه منم این ایمیل اومده، فک کنم منظورش اینه که حداقل یکی دو هفته دیگه باید منتظر اعلام نتیجه بورس باشیم. واسه من دوشنبه جواب ادمیشن اومده بود. طبیعتا باید حداقل یکی دو هفته طول بکشه جواب بورس

خب واسه من هیچ جوابی نیومده ، جواب ادمیژن هم نیومد........

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam983435 نمایش پست ها
    خب واسه من هیچ جوابی نیومده ، جواب ادمیژن هم نیومد........

من خیلی با پروسه این دانشگاه آشنا نیستم. ولی فک کنم بعد از اینکه مدارک توسط دپارتمان بررسی میشه 2 تا 4 هفته بعدش جواب ادمیشن میاد. ولی مطمئن نیستم . شاید بقیه دوستان اطلاعات بیشتری داشته باشند. شاید مدارکتون هنوز در دست بررسی باشه واسه ادمیشن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hoseinzade نمایش پست ها
    سلام ايميل بزن و پيگيري كن
    احتمال داره ناقصي مدارك داشته باشي
    پیگیری کردم و مدارکمم کامل هست . . . اما واسم جالب بود که جواب ادمیشن بعضی ها اومده
    ممنون از پاسختون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)