صفحه 115 از 155 نخستنخست ... 1565105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,141 تا 1,150 , از مجموع 1546

موضوع: تحصیل در دانشگاه ( UNSW ) و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ( UNSW ) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen2550 نمایش پست ها
    بله همون 20 آپریل جواب مثبت گرفته
    ظاهرا تا الان یه مرحله اعلام کردن(20 اپریل) که یه سری رو ریجکت کردن و به یه سری هم بورس دادن
    من 20 اپریل ایمیلی دریافت کردم مبنی بر اینکه مدارکم ناقص هست و برای نهایی شدن نتیجه اسکالرشیپ باید اونها رو اپلود کنم. من هم دوباره مدارک لازم براشون فرستادم. با توجه به حرف شما اگه مدارکم کامل بود همون روز جواب نهایی میدادن. در هر صورت هر کسی جوابی دریافت کرد لطفا اطلاع بده.

با سلام به دوستان عزیز. حدود 4 هفته پیش ایمیلی دریافت کردم که گفته بود منتظر بمانید بورس شما در حال بررسی است. امروز هم بار دیگر ایمیل مشابهی رو بازم دریافت کردم که بورس شما در حال بررسی. ادمیشن من هم خیلی وقت پیش اومده حدود 2.5 ماه پیش. کسی نمیدونه این بورس ها کی اعلام میشه؟ آخه تا آغاز ترم زمان کمی خواهد بود و مشکل ویزا خواهیم داشت.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نفت، دانشگاه صنعت نفت

سلام.
    من هم امروز همين ايميل رو دريافت كردم. فك كنم معنيش اينه كه توي رزرو هستسم. آره؟
    Dear Scholarship applicant,

I am writing to advise you that your Semester 2, 2016 Research Scholarship application is still under consideration.

UNSW is still in the process of contacting applicants regarding their scholarship application outcomes. The outcome (and the time at which we can release the decision) for any applicant can be impacted by a number of factors including, but not limited to, admission outcomes, acceptance and decline rates by awardees, availability of funding for stipends, the total number of awards available, etc. Unfortunately at this stage we cannot provide you with an idea of how long this process will take.

Due to the large number of applications we receive, I’m afraid that we are unable to respond to requests for more specific information at this time. We will contact you as soon as we have a final outcome, otherwise you will receive further update on your application status within the next couple of weeks.

Thank you for your patience whilst all outcomes are finalised.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نفت، دانشگاه صنعت نفت

شما واسه چه رشته اي اقدام كردين؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir_farakhor نمایش پست ها
    با سلام به دوستان عزیز. حدود 4 هفته پیش ایمیلی دریافت کردم که گفته بود منتظر بمانید بورس شما در حال بررسی است. امروز هم بار دیگر ایمیل مشابهی رو بازم دریافت کردم که بورس شما در حال بررسی. ادمیشن من هم خیلی وقت پیش اومده حدود 2.5 ماه پیش. کسی نمیدونه این بورس ها کی اعلام میشه؟ آخه تا آغاز ترم زمان کمی خواهد بود و مشکل ویزا خواهیم داشت.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rezazare62 نمایش پست ها
    سلام.
    من هم امروز همين ايميل رو دريافت كردم. فك كنم معنيش اينه كه توي رزرو هستسم. آره؟
    Dear Scholarship applicant,

I am writing to advise you that your Semester 2, 2016 Research Scholarship application is still under consideration.

UNSW is still in the process of contacting applicants regarding their scholarship application outcomes. The outcome (and the time at which we can release the decision) for any applicant can be impacted by a number of factors including, but not limited to, admission outcomes, acceptance and decline rates by awardees, availability of funding for stipends, the total number of awards available, etc. Unfortunately at this stage we cannot provide you with an idea of how long this process will take.

Due to the large number of applications we receive, I’m afraid that we are unable to respond to requests for more specific information at this time. We will contact you as soon as we have a final outcome, otherwise you will receive further update on your application status within the next couple of weeks.

Thank you for your patience whilst all outcomes are finalised.
    من هم امروز همین ایمیل دریافت کردم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_farakhor نمایش پست ها
    دقیقا من هم نگران این موضوع هستم و تا الان دوبار واسم ایمیل اومده که بورس شما درحال بررسی هست. Letter of Offer هم هفته پیش اومد.

Junior Member

منم این ایمیل رو گرفتم
    چیزی که من دستگیرم شد اینه که تا آخر می جواب اسکولارشیپا رو میدن و شانس گرفتن اسکولارشیپ تو اون مرحله کمتر میشه ولی صفر نیست!

واسه برق اقدام کردم

Junior Member

سلام شما متوجه شدین در نهایت که UNSW, Canberra با شرایطی که ذکر کردین مورد تایید وزارت علوم هست یا نه؟ منم نگرانی های شما رو دارم ولی ندیدم کسی از سایر دوستان جواب داده باشه... لطفا اگر تحقیق کردین راجبش منم بهره مند کنین...تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_67 نمایش پست ها
    سلام دوستان

کسی در مورد کمپس Canberra این دانشگاه اطلاعاتی داره؟؟ چون ظاهرا برای Defence Force Academy ؟؟؟ این یعنی دانشکدش وابسته به وزارت دفاعشونه؟؟؟ مشکلی برامون ایجاد نمیکنه؟؟؟؟

Junior Member

اگه کسی از دوستان هم راجب UNSW Canberra at ADFA اطلاعی داره لطفا من و سایر بچه هایی که نگرانی مشابه دارن رو از نگرانی خارج کنه!... اسمش کمی نگران کنندست خصوصا برای من که قصد بازگشت به کشور دارم و رشتم رباتیکه... خیلی نگران کنندست!... آیا وزارت علوم یا سایر بخش های دولتی و دانشگاه ها با مدرک این کمپس مشکل ندارن؟ ویزا چطور از اونجا که رشتم با این اسم کمی غلط اندازتره! به مشکل بر نمیخورم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)