صفحه 13 از 155 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 1546

موضوع: تحصیل در دانشگاه ( UNSW ) و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ( UNSW ) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط znbkny نمایش پست ها
    مرسی دوست عزیز
    چند سوال برام پیش اومد اگه لطف کنید جواب بدید:

1.اول باید با یه استاد مذاکره کنیم که اگه ok داد بر اساس موضوع کاریش پروپوزال بنویسیم دیگه؟ یا باید در اولین ایمیل پروپوزال هم بدیم؟! آخه پروپوزال رو باید با جزییات کاری که قراره انجام بدی بنویسی.

2.میشه نمره ielts رو بعدا اریه کرد و توی رزومه ننوشت؟ چون من هنوز امتحان ندادم.

3.تو استرالیا برای گرفتن fund باید با supervisor صحبت کرد یا اینکه به اون ربطی نداره؟ و همچنین کی باید گرفتن fund رو پیگیری کرد؟

مرسی
    دوست خوب بنظر من اول فرم EOI دانشگاه نیو سافت ولز را دانلود کنید به قسمت ریسرچ بفرستین اگه کووالی فای باشی خودشون برات سوپر وایزر پیدا می کنند و بهت خبر می دهند !
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط avirgo نمایش پست ها
    دوست عزیز تبریکک..
    میشه بپرسم واسه چه رشته ای و اینکه معدل چند بود و مقاله هات چندتا بودن؟

راستش من تو فورشه پذیرش اصلیمو گرفتم اما هنوز خبری از بورس نیست!...داره نگران میشم دیگه...تازه استادم کلی ساپورتم کرده بود که من پشتتمو اینا
    ممنون رفیق، ولی هنوز که قطعی نشده
    من مهندسی مواد خوندم برا همین پروسم طولانی شد و بقول خودشون Under Sanction Assessment! ولی برا دپارتمان شیمی (نه مهندسی شیمی) اپلای کردم
    لیسانس امیرکبیر 13.6 ارشد شریف 17.04 دو تا ISI داشتم و یه مقاله کنفرانسی خارجی، 4-5 تا هم بین المللی و ملی داشتم که همه همین تهران بودن، یه ثبت اختراع داخلی هم بود

والا اینطور به نظر میاد که دیگه کم کم باید اسکولارشیپ TFS رو تقس کنن
    ایشالا که حله

سلام

آقا ما با هزار بدبختی تونستیم مخ استاد اونوری رو بزنیم که بشه supervisor ما.
    ولی حالا که صحبتای بچه ها رو میخونم، یکمی نگرانم که شاید ادمیشن بهم ندن. چون معدلم 15 تمام هست. البته یکی از استادام استاد مدعو اونجاس ولی باز میترسم به خاطره معدلم ردم کنن.
    ضمنا من برق شریف خوندم و یه مقاله کنفرانسم دارم.

کسی اگه تجربه داره راهنماییم کنه، اینجا اخرین امیدمه ((((

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط navidooooo نمایش پست ها
    سلام

آقا ما با هزار بدبختی تونستیم مخ استاد اونوری رو بزنیم که بشه supervisor ما.
    ولی حالا که صحبتای بچه ها رو میخونم، یکمی نگرانم که شاید ادمیشن بهم ندن. چون معدلم 15 تمام هست. البته یکی از استادام استاد مدعو اونجاس ولی باز میترسم به خاطره معدلم ردم کنن.
    ضمنا من برق شریف خوندم و یه مقاله کنفرانسم دارم.

کسی اگه تجربه داره راهنماییم کنه، اینجا اخرین امیدمه ((((
    دوست گرامی رزومه خود شامل رشته لیسانس و فوق با ذکر معدل + نمره زبان + احتمالا جی مت + مقالات ای اس ای + سایر مدارک بنویسید تا بشود نظر داد
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    سلام من با نظر شما در مورد دانشگاه نیو ساوت ولز موافقم چون وقتی که اول کار براشون ایمیل زدم بلافاصله گفتن به علت معدل کم لیسانس شما کووالیفاید نیستی اصلا مقاله و ... اهمیت یا بهتر بگم وزن زیادی برای انها در مقایل معدل ندارد! تبا سیدنی هم که مکاتبه کردم دقیقا همین را گفتند!
    اگر تجربه اپلای نیوزلند را هم داشته باشید دانشگاه های اکلند و ویکتوریا هم دقیقا این روال را دارند. موناش که به دانشگاه ازاد ایرانی ها شهرت دارد!!!!
    ببخشید یه سوال داشتم
    شما به کجا ایمیل زدین که گفتن کوالیفای نیستید؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست گرامی رزومه خود شامل رشته لیسانس و فوق با ذکر معدل + نمره زبان + احتمالا جی مت + مقالات ای اس ای + سایر مدارک بنویسید تا بشود نظر داد
    سلام

من گرایشم قدرته، برق شریف، معدلم 15 تمام هس، تافل 97 شدم که گفتن قبوله، یه مقاله کنفرانس تو سوئد دارم، ریکام هام هم خوب هستن، میگم با یکی از استادای مدعو اونجا کاملا رفیق هستم که تو شریف هم هست

3 بار هم تی ای ازمایشکاه بودم
    4ساله هم تموم کردم

خیلی ممنونم از پاسختون

ApplyAbroad Superstar

Cool پاسخ : تحصیل در دانشگاه ( UNSW ) و مسائل مرتبط

سلام

من گرایشم قدرته، برق شریف، معدلم 15 تمام هس، تافل 97 شدم که گفتن قبوله، یه مقاله کنفرانس تو سوئد دارم، ریکام هام هم خوب هستن، میگم با یکی از استادای مدعو اونجا کاملا رفیق هستم که تو شریف هم هست

3 بار هم تی ای ازمایشکاه بودم
    4ساله هم تموم کردم

ببخشید یادم رفت! والا من فقط لیسانس دارم، بعد اونور اون استاده واسه دکترا بهم اوکی داده ! نظرتون چیه
    خیلی ممنونم از پاسختون
    دوست عزیز استرالیا خصوصا دانشگاه های گروه 8 که دانشگاه نیو ساوت ولز یکی از برترینهای این گروه شناخته می شوند در زمینه دایرکت دکتری قانون خاص خود را دارند به شرح زیر:

Doctor of Philosophy (PhD)

Graduate Research School

Offered in all Faculties

The minimum length of candidature is 3 years and the maximum length is 4 years.

The minimum requirement for admission to a PhD degree is:

a four-year Bachelor's degree with first or upper second class honours from an Australian University
    a completed Masters by Research degree, or
    equivalent academic qualification(s) approved by the appropriate Faculty Higher Degree Committee.
    In exceptional circumstances, the Faculty may consider for admission applicants who do not have qualifications equivalent to a four-year honours degree, if sufficient evidence is provided of research experience that clearly demonstrates exceptional research skills and the ability to undertake the proposed research program.

که معدل لیسانسی معادل 18 به بالا برای دکتری مستقیم البته با شرایط بسیار دشوار گزینش دارند !
    نکته مهم دیگر این است که در استرالیا و نیوزلند بر خلاف کشورهای دیگر استاد نقش خیلی کمتری در فرایند بورس دارد چون شورا تصمیم گیرنده بورس شما می باشد نمونه زیر که من از استاد راهنمای خودم پرسیدم را بخوانید:

Dear SAAAAM,

Unfortunately, I am not able to help you regarding your query about the progress and probability of success of your application because I am not involved in this decision process. I think it is best if you contact Professor XXXXX (XXXX@griffith.edu.au) regarding this.

I am sorry for not being able to help you with your query and wish you all the best with your application. I hope that we can welcome you soon as a PhD student of Griffith University.

Kind regards,
    Dr. XXXX YYYYYY

Lecturer in Finance
    Department of Accounting, Finance and Economics
    Griffith Business School
    Business 1 (N50), Room 0.44
    Nathan campus, Griffith University,
    170 Kessels Road, Nathan QLD 4111, Australia

ApplyAbroad Superstar

Cool پاسخ : تحصیل در دانشگاه ( UNSW ) و مسائل مرتبط

ببخشید یه سوال داشتم
    شما به کجا ایمیل زدین که گفتن کوالیفای نیستید؟!
    Dear Saaaaam

Thank you for your interest in a research degree at the Australian School of Business, the University of New South Wales.

Following the review of applications for admission to the MPhil and PhD programs, I regret to inform you that your application has been unsuccessful.

It is very competitive to be admitted into the research program because we receive many high quality applications and unfortunately, we have only a limited capacity for new research students each year.

I wish you all the best in finding an alternative place where you can complete your proposed research.

Kind regards,
    Jenny Danon

Jenny Danon |Research Support Officer|Research Office|
    Room 612, Australian School of Business |Level 6, West Lobby
    The University of New South Wales | SYDNEY NSW 2052 AUSTRALIA
    Telephone: +61 2 9385 6183 | Fax: +61 2 9385 6434 |Email: j.danon@unsw.edu.au |Web: http://www.asb.unsw.edu.au

Junior Member

با سلام به همه دوستان
    بعد از مدتها بالاخره offer و scholarship من اومد.... واسه semmester 2 2013
    گفته که باید 29 July اونجا باشم!!
    نمی دونم چطوری باید تا 1 ماه و 10 روز دیگه اونجا باشم؟

کسی از دوستان می تونه کمکم کنه؟
    1- آیا در عرض 1 ماه و 10 روز میشه ویزا رو گرفت ( ویزای خودم به علاوه ویزای همسرم)؟
    2- آیا امکان defer کردن scholarship هست؟
    ( اسکلارشیپ من دو قسمت داره : یکی stippend که استاد داده و یکی Tuition fee-waiver که دانشگاه داده روی هم تحت عنوان EITSS)

کسی تجربه ای در زمینه defer داره ؟
    ممنون می شم اگه منو راهنمایی کنی؟
    با تشکر فراوان

Junior Member

سلام

یک سوال داشتم برای feb 2014 من میتونم الان مدارکمو بفرستم . هنوز ایلتس ندارم . پذیرش کاندیشینال بگیرم واسه فوق لیسانس بعد سپتامبر براشون نمره ایلتس رو بفرستم ؟
    این کار شانس ادمیشنمو کم نمیکنه ؟یا بذارم ایلتس که گرفتم بعد اپلای کنم ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)