صفحه 133 از 155 نخستنخست ... 3383123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,321 تا 1,330 , از مجموع 1546

موضوع: تحصیل در دانشگاه ( UNSW ) و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ( UNSW ) و مسائل مرتبط

سلام دوستان
    من کاردانی کامپیوتر از دانشگاه آزاد دارم با معدل 17 زبان هم تافل 80 به نظر شما میتونم از این دانشگاه برای کارشناسی پذیرش بگیرم؟؟ و هزینه ها از اپلای تا شهریه دانشگاه میدونین تقریبا چقدر میشه؟

Junior Member shabi66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IUST

سلام
    من اپلیکیشنمو امروز سابمیت کردم . بعدش اومدم واسه اسکالارشیپ اکانتمو رجیستر کنم. رو میلی که واسم میاد واسه تایید اکانت کلیک که میکنم این پیغامو نشون میده هر دفعه.
    Validation Failed. Please re-register from registration page.

آقا سه روز دیگه ددلاین اسکالرشیپه . بهشون میل زدم ولی معلوم نیست کی جواب بدن. از بچه ها کسی مورد اینجوری نداشته؟ اصلا اون login ID رو واسه اسکالرشیپ از کجا باید بیارم ؟ نکنه همون UNSW ID number هست که بعد از سابمیت اپلیکشن گفته یک هفته دیگه واست میفرستیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW-Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط shabi66 نمایش پست ها
    سلام
    من اپلیکیشنمو امروز سابمیت کردم . بعدش اومدم واسه اسکالارشیپ اکانتمو رجیستر کنم. رو میلی که واسم میاد واسه تایید اکانت کلیک که میکنم این پیغامو نشون میده هر دفعه.
    Validation Failed. Please re-register from registration page.

آقا سه روز دیگه ددلاین اسکالرشیپه . بهشون میل زدم ولی معلوم نیست کی جواب بدن. از بچه ها کسی مورد اینجوری نداشته؟ اصلا اون login ID رو واسه اسکالرشیپ از کجا باید بیارم ؟ نکنه همون UNSW ID number هست که بعد از سابمیت اپلیکشن گفته یک هفته دیگه واست میفرستیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام از استادتون درخواست کمک کنید - چون ایمیل های اساتید رو خیلی زودتر بررسی میکنن. تجبره شخصی خودم بوده تو این دانشگاه
    دانلود نتایج پذیرش درج شده در سایت
    Emory ,Indiana Bloomington,Drexel , Houston, UNSW
    Case Western Reserve,Texas at Dallas, Illiniois Institute of Technology, Florida State
    Northeastern, Colorado State ,Rochester, Georgetown, Alberta

Junior Member shabi66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IUST

والا دیگه انقدر به استاده میل زدم که میترسم آخرش بگه آقا دست از سر ما بردار پشیمون شدم ولی اگه اون لوگین آی دی که واسه رجیستر کردن میخواد همونی باشه که بعد از سابمیت کردن اپلیکشین دانشگاه باید بفرسته کاری نمیتونم بکنم

با سلام خدمت دوستان
    من برای دکترای معدن از این دانشگاه از یکی از استادیش که اتفاقا رئیس مرکز تحقیقاتی اش هم هست قول قول اسکولارشیپ گرفتم. اول خیلی اصرار داشتن که به ترم 1 برسم که متاسفانه نشد و خودشون پروسه من رو دیفر کردن واسه ترم دوم. اما جواب ادمیشن من هنوز نیومده و پروفایلم رو حالت Application هست. حتی Offer Letter هم برای ترم دوم من نیومده. بیش از 4 ماه از اپلای من گذشته. همه مدارکم برای ترم یک حتی verified شد اما الان تو received مونده.
    grs.international و مسئول اسکول پیگیری میکنن اما از 10 تا ایمیل یکیش رو بیشتر جواب نمیدن اونم میگن پیگیری میکنیم.
    خود استاد بهم قول 100% فول فاند داده. حتی گفت چون خودم به موضوع دکترات علاقه دارم و زمینه تحقیقاتی یکی هست وارانتی هست فول فاند. اما الان جواب ایمیل نمیده.
    به نظر شما چقدر احتمال پذیرش و اسکولارشیپ هست. یعنی واسه ترم اول خودم مونده بودم استاد چرا اینقدر پیگیری میکنه و ایمیل میزنه و این چیزا اما الان حتی جواب هم درست نمیدن.
    اگر از دوستان کسی شرایط اینچنین داره ممنون میشم راهنمایی کنن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط agholinejad نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    من برای دکترای معدن از این دانشگاه از یکی از استادیش که اتفاقا رئیس مرکز تحقیقاتی اش هم هست قول قول اسکولارشیپ گرفتم. اول خیلی اصرار داشتن که به ترم 1 برسم که متاسفانه نشد و خودشون پروسه من رو دیفر کردن واسه ترم دوم. اما جواب ادمیشن من هنوز نیومده و پروفایلم رو حالت Application هست. حتی Offer Letter هم برای ترم دوم من نیومده. بیش از 4 ماه از اپلای من گذشته. همه مدارکم برای ترم یک حتی verified شد اما الان تو received مونده.
    grs.international و مسئول اسکول پیگیری میکنن اما از 10 تا ایمیل یکیش رو بیشتر جواب نمیدن اونم میگن پیگیری میکنیم.
    خود استاد بهم قول 100% فول فاند داده. حتی گفت چون خودم به موضوع دکترات علاقه دارم و زمینه تحقیقاتی یکی هست وارانتی هست فول فاند. اما الان جواب ایمیل نمیده.
    به نظر شما چقدر احتمال پذیرش و اسکولارشیپ هست. یعنی واسه ترم اول خودم مونده بودم استاد چرا اینقدر پیگیری میکنه و ایمیل میزنه و این چیزا اما الان حتی جواب هم درست نمیدن.
    اگر از دوستان کسی شرایط اینچنین داره ممنون میشم راهنمایی کنن.
    سلام
    به نظرم جای نگرانی نباید باشه. به احتمال زیاد به خاطر کارای ترامپه، دارن بررسی میکنن آیا قراره دولت اینا هم کاری بکنه یا نه. برای منم دانشگاه کویینزلند اصلا جواب نمیداد تا آخر سر یه ایمیل از طرف معاون دانشگاه اومد که ما کاری به آمریکا نداریم. البته هنوز به کارمندای مربوطه ایمیل ندادم که ببینم الان جواب میدن یا نه ولی احتمالا باید مشکل حل شده باشه.

Junior Member

سلام دوستان
    بنده از یکی از اساتید دانشگاه اوکی گرفتم و ایشون گفتن که سریع اپلای کنم تا 20 روز دیگه . مشکلی که هست من مدرک فارغ التحصیلی ارشدم هنوز حاضر نیست که بفرستم. باید کلا بیخیال بشم یا میشه بعدش هم فرستاد ؟ بنظرتون به استاد بگم که من مدرکم تا اون موقع حاضر نمیشه ؟
    مرسی

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW-Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط navidba نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بنده از یکی از اساتید دانشگاه اوکی گرفتم و ایشون گفتن که سریع اپلای کنم تا 20 روز دیگه . مشکلی که هست من مدرک فارغ التحصیلی ارشدم هنوز حاضر نیست که بفرستم. باید کلا بیخیال بشم یا میشه بعدش هم فرستاد ؟ بنظرتون به استاد بگم که من مدرکم تا اون موقع حاضر نمیشه ؟
    مرسی
    سلام
    اصل مدرک رو که نمیخوان. فکر کنم فعلا ریز نمرات کافی هستند - موقع رفتن اصل مدارک رو میبرید. فعلا همه چیز آنلاین هست. حتی تافلم من pdf دادم ! ریپورت نکردم
    دانلود نتایج پذیرش درج شده در سایت
    Emory ,Indiana Bloomington,Drexel , Houston, UNSW
    Case Western Reserve,Texas at Dallas, Illiniois Institute of Technology, Florida State
    Northeastern, Colorado State ,Rochester, Georgetown, Alberta

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mysilver نمایش پست ها
    سلام
    اصل مدرک رو که نمیخوان. فکر کنم فعلا ریز نمرات کافی هستند - موقع رفتن اصل مدارک رو میبرید. فعلا همه چیز آنلاین هست. حتی تافلم من pdf دادم ! ریپورت نکردم
    ممنون جواب دادید،.... دانشگاه های دیگه رو اطلاع دارید؟ ...چون من 3 تا دانشگاه شرایطم تقریبا همینه... همه دانشگاه ها پس با ریزنمرات کارم راه میوفته ؟...یکی از دانشگاه ها آدرس agent داده یود زنگ زدم پرسیدم اونا گفتن می خواد مدرک فارغ التحصلی رو !.

با سلام خدمت دوستان
    من Letter Offer رو برای Admission دریافت کردم. تا April که جواب اسکولارشیپ ها بیاد که ببینیم چی پیش خواهد آمد. فقط یک سوال، توی این نامه نوشته بود 3تا Course باید گذرونده بشه که گویا هیچ ربطی به رشته نداره و همه کسانی که Phd by research هستند باید بگذرونن. کسی میدونه این ها چی هستند؟ متن هم اینه دقیقا:
    Please note it is a requirement of this degree that 3 coursework subjects be completed concurrently. All research students shall complete GSOE9400 and a further 2 courses will be nominated upon commencement of the program.
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)