صفحه 14 از 155 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 1546

موضوع: تحصیل در دانشگاه ( UNSW ) و مسائل مرتبط

Member lllvlllehriyar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TU Chemnitz - MSc ICS

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ( UNSW ) و مسائل مرتبط

اره اقدام كن بعدش ايلتس رو رو مي كني

Member lllvlllehriyar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TU Chemnitz - MSc ICS

نقل قول نوشته اصلی توسط pouramin نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان
    بعد از مدتها بالاخره offer و scholarship من اومد.... واسه semmester 2 2013
    گفته که باید 29 July اونجا باشم!!
    نمی دونم چطوری باید تا 1 ماه و 10 روز دیگه اونجا باشم؟

کسی از دوستان می تونه کمکم کنه؟
    1- آیا در عرض 1 ماه و 10 روز میشه ویزا رو گرفت ( ویزای خودم به علاوه ویزای همسرم)؟
    2- آیا امکان defer کردن scholarship هست؟
    ( اسکلارشیپ من دو قسمت داره : یکی stippend که استاد داده و یکی Tuition fee-waiver که دانشگاه داده روی هم تحت عنوان EITSS)

کسی تجربه ای در زمینه defer داره ؟
    ممنون می شم اگه منو راهنمایی کنی؟
    با تشکر فراوان
    ويزاي يكي از دوستانم ٣٥ روزه اومد براي سيدنى شما به موقع مي توني اونجا باشى . همسرتون با فاصله ويزاش بياد بهتون ملحق ميشه. مهم حضور بموقع شماست.

Junior Member

سلام بچه ها

اون موقع که هی به دانشگاه ایمیل میزدم میگفتم الان 6 ماهه که اپلیکشن من رو اکسپت / ریجکت نکردین، جواب میدادن که اپلیکیشنت Under UN sanction assessment
    بعدشم که اپلیکیشن و اسکولارشیپ با هم اومد! الان من تازه دارم برا ویزا اقدام می کنم میتونم امیدوار باشم که چون یک بار اسس شدم، ویزام زودتر ردیف شه تا قبل 29 آگوست اونجا باشم؟

سپاس

Member
    رشته و دانشگاه
    برق، صنعتی اصفهان ،امیرکبیر

سلام کسی در مورد "Engineering International Tuition Support Scholarship" چیزی شنیده.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط 87123133 نمایش پست ها
    سلام کسی در مورد "Engineering International Tuition Support Scholarship" چیزی شنیده.
    دوست گرامی در دانسگاه های استرالیا مثل نیو ساوت ولز برخی از دانشکده ها علاوه بر بورس های دولتی مثل IPRS خود دانشکده ها هم بورسهایی خاص دارند که بخشی از هزینه تحصیل یا کل ان را تحت پوشش قرار می دهد این بورس که شما فرمودی شهریه را شامل می شود و عموما در اپلیکشن فرم باید ان را ذکر کنید
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست گرامی در دانسگاه های استرالیا مثل نیو ساوت ولز برخی از دانشکده ها علاوه بر بورس های دولتی مثل IPRS خود دانشکده ها هم بورسهایی خاص دارند که بخشی از هزینه تحصیل یا کل ان را تحت پوشش قرار می دهد این بورس که شما فرمودی شهریه را شامل می شود و عموما در اپلیکشن فرم باید ان را ذکر کنید
    ممنون، تا حدودی میدونستم که این بورس دانشکده است. میخواستم در مورد مبلغش بدونم. ولینکه به غیر شهریه چیزه دیگه ای میمونه یا نه

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط 87123133 نمایش پست ها
    ممنون، تا حدودی میدونستم که این بورس دانشکده است. میخواستم در مورد مبلغش بدونم. ولینکه به غیر شهریه چیزه دیگه ای میمونه یا نه
    دوست گرامی همانطور که شما فرمودین بورس مورد نظر تمام یا بخشی از هزینه تحصیل که فقط شهریه مد نظر می باشد را شامل می شود البته بهتر هست از دانشگاه یا از سایت دانشگاه چک کنید که ایا مثلا شهریه سالانه 30000 دلار تقریبی را کاور می کند یا درصدی از ان را
    در نهایت هزینه زندگی ماهانه 2000 دلار در شهر سیدنی و هزینه بیمه دانشجویی چند هزار دلاری بر عهده شما خواهد بود!
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست گرامی همانطور که شما فرمودین بورس مورد نظر تمام یا بخشی از هزینه تحصیل که فقط شهریه مد نظر می باشد را شامل می شود البته بهتر هست از دانشگاه یا از سایت دانشگاه چک کنید که ایا مثلا شهریه سالانه 30000 دلار تقریبی را کاور می کند یا درصدی از ان را
    در نهایت هزینه زندگی ماهانه 2000 دلار در شهر سیدنی و هزینه بیمه دانشجویی چند هزار دلاری بر عهده شما خواهد بود!
    International Tuition Support Scholarship (EITSS) یه بورس هست که دانشکده مهندسی میده و شهریه را کاور میکنه و همچنین با یک هزینه زندگی 25000 دلاری که دانشکده مربوطه یا استاد میدن همراه است. هزینه بیمه (OSHC) را پوشش نمیده.

از معایب آشنا شدن با تجربه دیگران توی فروم که البته به سهل انگاری خودم برمیگرده اینه که من به این نتیجه رسیدم که دیگه بورسی نیست و امتحان زبانم را گذاشتم واسه بعد که خوب نتیجه اینکه دقیقه 90 این بورس را دادن و امیدوارم که بشه دیفرش کرد.

سلام دوستان
    من از UNSW پذیرش گرفتم برای مهندسی مواد تو ماه فوریه. صبر کردم تا الان که جواب اسکالرشیپ بیاد اینا منو همینطور بلاتکلیف گذاشتن. دو سه بار ایمیل زدم که پس چی شد من دیگه به این ترم نمیرسم. میگن صبر کن و معذرت خواهی میکنن. هفته پیش یه ایمیل از طرف رییس تحصیلات تکمیلیشون اومد که تبریک گفته بود بعدم گفته بود که آفرتو هنوز اکسپت نکردی اگه مشکلی داری ایمیل بزن به فلانی. منم ایمیل زدم که من سر کارم و اینا جواب اسکالرشیپ نمیدید یه CC هم به استادم دادم. استادم این جوابو داد که:

The scholarship notifications are dependent on offers, refusals, and acceptances. The process is protracted as a result. Even if I knew the outcome, I would not be able to let you know as
    UNSW precludes us from letting applicants know of potential outcomes. Sorry that I cannot be more informative but these are the conditions to which we have to comply.

من حدس میزنم تو لیست انتظار اینام. میخوان ببینن کی اکسپت میکنه اگه کسی نکرد منو جاش بزارن. ولی خب به این ترم دیگه نمیرسم عمرا. حالا کسی میدونه قضیه چیه؟ الان بخوام دیفر کنم چی کار کنم؟ اصلا امکانش هست؟

Junior Member

سلام به دوست هم رشته ای و اگه خدا برا جفتمون بخواد همدانشگاهی

حقیقتش در مورد اسکولارشیپ که نمیشه با قطعیت حرف زد و همونطور که خودت گفتی منتظرن ببینن کسی دیفر / دیکلاین میکنه یا نه. اما نحوه دیفر کردن خیلی سادس، یه ایمیل میزنی به همون GRS.international یا همون Cristie Moffat یا هرکسی که تا حالا باهاش مکاتبه داشتی میگی میخوام دیفر کنم، اونا هم یه آفر جدید برات میفرستن که فقط شروع ترمش شده ژانویه

به نظرم اول تو نامه آفر و سایت دانشگاه بخون ببین دیفر کردن ددلاین داره یا نه (تا اونجا که یادمه 4یا14 جولای ددلاین یه چیزی بود). اگه محدودیت زمانی نداری یه چند روزیم صبر کن اگه جواب ندادن دوباره ایمیل بزن بگو "حتی اگه اسکولارشیپ هم بدین نمیتونم سروقت بیام، پس برام اسکولارشیپ رو هم دیفر میکنید یا میتونم دیرتر بیام؟"

معمولا زود جواب میدن

ایشالا ردیفه

نقل قول نوشته اصلی توسط haami_h نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از UNSW پذیرش گرفتم برای مهندسی مواد تو ماه فوریه. صبر کردم تا الان که جواب اسکالرشیپ بیاد اینا منو همینطور بلاتکلیف گذاشتن. دو سه بار ایمیل زدم که پس چی شد من دیگه به این ترم نمیرسم. میگن صبر کن و معذرت خواهی میکنن. هفته پیش یه ایمیل از طرف رییس تحصیلات تکمیلیشون اومد که تبریک گفته بود بعدم گفته بود که آفرتو هنوز اکسپت نکردی اگه مشکلی داری ایمیل بزن به فلانی. منم ایمیل زدم که من سر کارم و اینا جواب اسکالرشیپ نمیدید یه CC هم به استادم دادم. استادم این جوابو داد که:

The scholarship notifications are dependent on offers, refusals, and acceptances. The process is protracted as a result. Even if I knew the outcome, I would not be able to let you know as
    UNSW precludes us from letting applicants know of potential outcomes. Sorry that I cannot be more informative but these are the conditions to which we have to comply.

من حدس میزنم تو لیست انتظار اینام. میخوان ببینن کی اکسپت میکنه اگه کسی نکرد منو جاش بزارن. ولی خب به این ترم دیگه نمیرسم عمرا. حالا کسی میدونه قضیه چیه؟ الان بخوام دیفر کنم چی کار کنم؟ اصلا امکانش هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)