صفحه 144 از 155 نخستنخست ... 4494134135136137138139140141142143144145146147148149150151152153154 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,431 تا 1,440 , از مجموع 1546

موضوع: تحصیل در دانشگاه ( UNSW ) و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ( UNSW ) و مسائل مرتبط

اگر مینیمم زبان رو بیارین با همین معدل ها و مقاله دانشگاه UNSW احتمال خیلی زیاد فاند رو بگیرین اما هیچ چیزی 100 درصد نیست که بشه گفت بورس میدن یا نه.

نقل قول نوشته اصلی توسط raziekh نمایش پست ها
    سلام دوستان. میشه لطفا شانس پذیرش و فاند منو بررسی کنید؟

من کارشناسی ارشد معماری دارم از دانشگاه دولتی با معدل 18.30

و ارشد معماری دانشگاه دولتی با معدل 19.20

یک مقاله isi با if: 3.07، نویسنده سوم

3 مقاله کنفرانسی ملی و بین المللی

دو تا مقاله هم تا 1 ماه دیگه سابمیت میکنم

گرایشمم انرژی ، آسایش حرارتی هست در فضاهای خارجی و شهری

نمره زبان ندارم فعلا

تا 7 ماه آینده آزمون زبان میدم، با داشتن نمره زبان شانس پذیرش با فاند رو دارم از این دانشگاهها؟

ممنونم

Junior Member

سلام دوستان میبخشید من در حال اپلای برای دانشگاه UNSW هستم و در حین پروسه چندتا سوال برام پیش اومده:
    1- در یکی از مراحل Financial Declaration رو میخواد.برای Scholarship هم نیاز به این هست؟ اصلا چقد باید تو حسابم باشه؟ و حداقل چند روز باید تو حسابم بمونه؟
    2- با توجه به اینکه گفته Official copy of grading system رو بگذاریم آیا بقول دوستان میشه خودمون جدولشو درست کنیم؟
    3 - استادی که بم گفت اپلای کن گفت ایمیلشو به عنوان Proof Contact هنگام اپلای attach کنم، اینو کجا باید attach کنم؟(در یکی از مراحل اسم استاد رو میپرسه اما جای attach ندیدم)
    4- فرم Scienita application چیه؟ اینو باید حتما ارائه کرد؟
    5 - اگر یکسری مدارک ناقص باشه اطلاع میدن که تکمیل کنیم یا ریجکت میشه؟
    ویرایش توسط aaarash66 : October 28th, 2018 در ساعت 08:51 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد دانشگاه اصفهان

سلام دوست عزیز.
    ۱- خیر، اگر در فرم financial declartion گزینه a را انتخاب کنید( I require a full scholarship) نیازی به این نیست که مدرکی مربوط به حساب بانکی و ... را فراهم کنید.
    ۲- بله. کافیست که خودتون یه فایل ورد برای grading system ایجاد کنید. فقط در این فایل رفرنس ها را مشخص کنید تا اعتبار این مدرک بالا باشه. مثل ویکی پدیا و یا world education service
    ۳- برای اثبات اینکه استادی شما را تایید کرده، ابتدا از استادتون بخواهید که یک ایمیل به شما بزنه و در این ایمیل از شما حمایت کنه. از همون ایمیل یه پرینت بگیرید و در قسمتproof of contact with supervisor اپلود کنید.
    ۴- این فرم رو من هرگز ندیدم هنگامی که اپلای میکردم.
    ۵- طبق تجربه خودم اگر مدارک ناقص باشه، بعد از ددلاین بهتون ایمیل زده میشه و ازتون میخوان که مدارک رو کامل کنید. اگر کامل نکنید اپلکیشن شما توی اون ددلاین در نظر گرفته نمیشه و صبر میکنن که مدارک کامل شه تا برای ددلاین بعدی در نظر گرفته بشید. خیلی روی کامل بودن مدارک حساس هستند. و اینکه در مورد grading system من خودم یک فایل درست کردم و فرستادم که اول قبولش نکردند. ولی یک ایمیل به GRS زدم و توضیح دادم که دانشگاه های ایران این فرم رو بصورت رسمی نمیدن و ازشون خواستم که قبول کنند. و قبول کردند.

تمام مورادی که توضیح دادم عین تجربه خودم بود. ولی شاید دوستان تجربه های دیگری هم داشته باشند.

سلام دوستان
    امیدوارم هر جا هستید موفق باشید.
    من در حال اپلای برای دکترا و اسکالرشیپ هستم. 2 سوال در خصوص مدارک لازم برای پر کردن فرم آنلاین اپلیکیشن داشتم. لطفا دوستانی که تجربه موفق داشتند راهنمایی کنند.
    1- در کنار فرم financial declaration از من خواسته شده یک فرم GTE (Geniune Temporary Entrant) هم ضمیمه کنم. کسی از دوستان تا به حال فرم GTE ضمیمه کرده است ؟ آیا این فرم حتما بایستی توسط یک agent رسمی دانشگاه در ایران امضا شود ؟ متن صریح به شرح زیر است اما من نتوانستم فرمی در خصوص GTE پیدا کنم
    if an international applicant, that you are a Genuine Temporary Entrant (GTE) - https://www.homeaffairs.gov.au/trav/...porary-entrant. All applicants must complete the Financial & GTE Declaration Form (http://unsw.to/FinancialForm)

2- سوال دوم من راجع به نقص مدارک هست. اگر نقص مدرکی داشته باشم تا کی مهلت دارم نقص رو برطرف کنم. چند وقت بعد از ددلاین ؟ مثلا نمره زبانم تا شروع ترم 2 اکسپایر خواهد شد. می شه فعلا با این مدرک زبان اقدام کنم و بعد از ددلاین مدرک جدید زبان ارائه کنم ؟ تا چه زمانی بهم فرصت داده خواهد شد ؟
    ممنونم اگر زودتر راهنمایی کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه

سلام دوستان
    من از دانشگاه UNSW at Canberra پذیرش و اسکالرشیپ گرفتم. متاسفانه خوابگاه در کمپس نداره و مجبورم برای ترم اول 2019 خودم به فکر خوابگاه های دیگه یا خانه باشم.
    ۱- میخواستم ببینم کسی هست که بتونه راهنمایی کنه در این مورد؟
    ۲- و اینکه کسی هست که برای این ترم قبول شده باشه و بخواد نزدیک کمپس خونه بگیره تا بتونیم شریک شیم و باهم دنبال خونه بگردیم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    طراحی شهری دانشگاه شیراز

دوست عزیز در نامه پذیرش شما اسکالرشیپ عنوان شده؟ من نامه پذیرش رو دریافت کردم ولی نوشتن که جواب اسکالرشیپ در ایمیلی جداگانه میاد و در نامه پذیرش دانشجویی full fee pay عنوان شده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

بله. ۱ نوامبر جواب اسکالرشیپ اومد و بعد از اکسپت کردنش، CoE برای صادر شد که در اون فاند TFS قید شده است.

سلام دوستان عزیز
    من در حال اپلای برای دکترا و اسکالرشیپ UNSW هستم. یک سوال در خصوص مدارک لازم برای پر کردن فرم آنلاین اپلیکیشن داشتم.
    در کنار فرم financial declaration از من خواسته شده یک فرم GTE (Geniune Temporary Entrant) هم ضمیمه کنم. شما فرم GTE ضمیمه کردید ؟ آیا این فرم حتما بایستی توسط یک agent رسمی دانشگاه در ایران امضا شود ؟
    ممنونم اگر زودتر راهنمایی کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه

سلام
    حقیقتش فایل GTE برای اپلای از من خواسته نشد. وقتی که جواب پذیرش دانشگاه اومد و شما خواستید برای ویزا اقدام کنید، اونوقت هست که سفارت از شما فایل GTE می خواد. یک متن چند صفحه ای باید بنویسید که ثابت کنید ماندن شما در استرالیا موقتی هست و فقط هدف شما تحصیل در دانشگاه هست و سفارت را توجیه کنید که بعد از تحصیل برمیگردید. البته برای کسایی که اسکالرشیپ دریافت میکنند تا جایی که من پرسیدم خیلی هم نیاز نیست ثابت کنید که بعد از تحصیل برمیگردید. ولی بهرحال شما باید GTE را بنویسید و تاحدودی این مبحث را ثابت کنید براشون.
    اصلا چیزی مبنی بر اینکه یک agent اون رو امضا کنه نشنیدم. من خودم که اینکارو نکردم. شاید منظور چیز دیگری بوده. به عنوان مثال کسانی که می خواهند ثابت کنند که بعد از تحصیل به کشور خودشون بر میگردن، اول در فایل GTE مینوسن که بعد از گرفتن مدرک از دانشگاه استرالیا، فرصت کاری خوبی مثلا به عنوان یک استاد دانشگاه در ایران خواند داشت. و برای اینکه این مطلب را تا حدودی اثبات کنند نامه ای رسمی از یک ارگان داخل ایران مثل دانشگاه و یا یک شرکت خوب میگیرند که تمایل به جذب شما بعد از اتمام تحصیل هستند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط raziekh نمایش پست ها
    سلام دوستان. میشه لطفا شانس پذیرش و فاند منو بررسی کنید؟

من کارشناسی ارشد معماری دارم از دانشگاه دولتی با معدل 18.30

و ارشد معماری دانشگاه دولتی با معدل 19.20

یک مقاله isi با if: 3.07، نویسنده سوم

3 مقاله کنفرانسی ملی و بین المللی

دو تا مقاله هم تا 1 ماه دیگه سابمیت میکنم

گرایشمم انرژی ، آسایش حرارتی هست در فضاهای خارجی و شهری

نمره زبان ندارم فعلا

تا 7 ماه آینده آزمون زبان میدم، با داشتن نمره زبان شانس پذیرش با فاند رو دارم از این دانشگاهها؟

ممنونم
    سلام،
    بنظر که شانس خوبی در گرفتن اسکالرشیپ دارید. دانشگاه ارشد شما خیلی نقش مهمی در گرفتن اسکالرشیپ خواهد داشت. به عنوان مثال دانشگاه شریف و تهران و امیرکبیر و اصفهان و شیراز خیلی شانس شما را بالا خواهند برد. البته که معدل هم خیلی موثر هست. چون این دانشگاه UNSW خیلی به معدل حساس هست. ولی تقریبا در تمام دانشگاه های استرالیا، ابتدا شما باید به اساتیدی که می خواهید باهاشون کار کنید ایمیل بزنید و حتما یک استاد از شما حمابت کنه. چون نامه مبنی بر حمایت استاد حتما در زمان اپلای باید اپلود شه. پس حتما ابتدا به دنبال پیدا کردن استاد باشید. ولی برای دانشگاه UNSW تقریبا تجربه های بچه ها را که نگاه میکنم و باهاشون در ارتباط هستم، وقتی به استادی ایمیل میزنید استاد اگر علاقمند به زمینه و رزومه کاری شما باشه، از شما میخواد که به سایت self-assessment برید، مشخصات خودتون رو وارد کنید و سپس دانشگاه یک نامه به شما ایمیل خواهد کرد و شانس شما را در پذیرش و همچنین اسکالرشیپ اعلام میکنه. اگر دانشگاه در این فایل به شما اعلام کنه که شانسی در گرفتن اسکالرشیپ ندارید، استاد از شما حمایت نخواهد کرد. ولی اگر دانشگاه مخصوصا به شما بگه که شانس در گرفتن اسکالرشیپ دارید، اونوقت استاد از شما حمایت خواهد کرد و دیگه کافیه مراحل اپلای را طی کنید. دیگه جواب نهایی دانشگاه بستگی به رقابت داره. من سایت self-assessment را براتون میذارم و شما این فرم را تکمیل کنید تا ببینید دانشگاه شانس شما را چقدر تخمین میزنه. اگر شانس خوبی براتون اعلام کرد حتما و حتما به دنبال استاد باشید که شانستون رو از دست ندید.
    https://selfassessment.research.unsw.edu.au

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)