صفحه 148 از 155 نخستنخست ... 4898138139140141142143144145146147148149150151152153154155 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,471 تا 1,480 , از مجموع 1546

موضوع: تحصیل در دانشگاه ( UNSW ) و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ( UNSW ) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط asdol1 نمایش پست ها
    شانس بورس برای ترم سوم کم نیست ؟ آخه شنیدم که بیشترین شانس برای بورس همون ترم اوله درسته؟
    چرا، علی القاعده تعداد بورس های بیشتری واسه اول سال موجوده. ولی بهرحال شما میتونید الان برای ددلاین بعدی اقدام کنید و حتی اگه بورس بهتون تعلق نگرفت، دوباره میتونید واسه دوره بعدی اقدام کنید. محدودیتی از این نظر نداره، هر چند میگن اگه یه دوره بورس رد شدید بهتره که رزومتون رو قویتر کنید بعد دوباره اپلای کنید.

Junior Member

سلام،
    دوستانی که واسه ددلاین 12 اکتبر (ریلیس دسامبر) اپلای کردند، میتونم بپرسم که موقع اپلای چه ترمی رو برای شروع تحصیل انتخاب کردید؟ ترم یک؟ احیانا کسی هست که الان جواب اسکالرشیپش اومده باشه؟
    دوستانی که قبل تر از این (واسه ریلیس سپتامبر) اپلای کردند چی؟ جواب گرفتند الان؟

سلام دوست عزیز امیدوارم در مسیری که می ری موفق باشی
    من چند سوالی داشتم در مورد بحث توصیه نامه اساتید.
    1-آیا با توجه به پیگیری هایی که شما انجام دادید، دانشگاه به شما اعلام کرد در چه زمانی به اساتید جهت دریافت recom ایمیل خواهند زد یا خیر؟
    2-ضمنا چه چیزی رو برای اساتید شما از طرف unsw ارسال کردند؟ فرم آنلاین بوده یا اینکه بایستی اساتید خودشون متنی رو بنویسند.
    3-حدودا چند وقت بعد از ددلاین از اساتید شما برای توصیه نامه پیگیری کردند؟
    ممنونم ازت

والا من که در حال حاضر برای یک رشته مهندسی اپلای کردم تو فرم اپلیکیشنم قسمتی برای معرفی استادی جهت ارسال ریکام نبود. فکر نکنم این دانشگاه ریکام بخواد (حداقل برای مهندسی ها)!
    ویرایش توسط moosavi_69 : January 14th, 2019 در ساعت 01:34 PM

با سلام، یک سوال ریز و فنی داشتم.

یک هفته پیش جواب پذیرش دو تا از مقاله هام اومد، ایمیل زدم به مسئول مربوطه و خواهش کردم لیست پابلیکیشن هام رو به روز و رزومم رو هم به روز کنه. استادم رو هم تو سی سی گذاشتم.

امروز دوباره یک مقاله دیگم پذیرفته شد! دوباره میخوام ایمیل بزنم و اپلیکیشنم رو به روز کنم. از طرفی نمره GRE هم که داده بودم اومده (V:148، Q: 163 و AW:4). آیا ارایه این نمره نسبتا خوب شانس من برای اسکالرشیپ رو افزایش میده؟ اگر از استاد سوال مشابه رو جهت راهنمایی بپرسم، یه دف فک نکنه منی که GRE گرفتم میخوام برای دانشگاه های دیگه هم اقدام کنم و برام بد تموم بشه؟

پیشاپیش ممنون بابت راهنمایی تون.

خواهشا در صورت امکان راهنمایی بفرمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط moosavi_69 نمایش پست ها
    با سلام، یک سوال ریز و فنی داشتم.

یک هفته پیش جواب پذیرش دو تا از مقاله هام اومد، ایمیل زدم به مسئول مربوطه و خواهش کردم لیست پابلیکیشن هام رو به روز و رزومم رو هم به روز کنه. استادم رو هم تو سی سی گذاشتم.

پیشاپیش ممنون بابت راهنمایی تون.

Junior Member

سلام. دوستان به نظرتون با این رزومه شانسی برام پذیرش و بورس را از این دانشگاه دارم؟

رشته مهندسی عمران-سازه/

اتمام دوره‌ی کارشناسی در 6 ترم در دانشگاه آزاد و با معدل 17.20 و شاگرد ممتاز در ترم پایانی/

اتمام دوره ی ارشد در دانشگاه ازاد با معدل 17.63 و شاگرد ممتاز دانشکده/

نمره زبان آیلتس 7.5

تخصص (طراحی هوش مصنوعی در محاسبات سازه) که نوآوری آن جهانیه و نرم‌افزار در حال توسعه نهایی است/

یک مقاله ISI و نویسنده اول/

2 سال سابقه کار در یک شرکت برنامه نویسی/

و سن زیر 24 سال/

امتحان GRE داده نشده و برآورد میکنم بتوانم نصف نمره را بگیرم/

من فرم ارزیابی شخصی را پر کردم و جایی برای وارد کردن رزومه ندارد و همچنین می گوید که رقابتی برای اخذ بورس تحصیلی ندارید. به نظرتون شانسی برای دیگر دانشگاه سیدنی دارم؟
    ویرایش توسط arman96 : January 15th, 2019 در ساعت 10:25 PM

دوست عزیز شما رزومه خوبی داری و من کسایی رو میشناسم که با رزومه پایینتر هم از این دانشگاه اسکولارشیپ گرفتن. شما یک سوپروازر سکیور کن و بعد از اون اپلای کن چون اپلیکیشن فی هم نداره و ضرری نخواهی کرد قطعاً.

نقل قول نوشته اصلی توسط arman96 نمایش پست ها
    سلام. دوستان به نظرتون با این رزومه شانسی برام پذیرش و بورس را از این دانشگاه دارم؟

رشته مهندسی عمران-سازه/

اتمام دوره‌ی کارشناسی در 6 ترم در دانشگاه آزاد و با معدل 17.20 و شاگرد ممتاز در ترم پایانی/

اتمام دوره ی ارشد در دانشگاه ازاد با معدل 17.63 و شاگرد ممتاز دانشکده/

نمره زبان آیلتس 7.5

تخصص (طراحی هوش مصنوعی در محاسبات سازه) که نوآوری آن جهانیه و نرم‌افزار در حال توسعه نهایی است/

یک مقاله ISI و نویسنده اول/

2 سال سابقه کار در یک شرکت برنامه نویسی/

و سن زیر 24 سال/

امتحان GRE داده نشده و برآورد میکنم بتوانم نصف نمره را بگیرم/

من فرم ارزیابی شخصی را پر کردم و جایی برای وارد کردن رزومه ندارد و همچنین می گوید که رقابتی برای اخذ بورس تحصیلی ندارید. به نظرتون شانسی برای دیگر دانشگاه سیدنی دارم؟

Junior Member

سلام دوستان، ۲ تا سوال داشتم که ممنون میشم پاسخ بدین

۱. برای دکتری در رشته بیزینس (اینجا) نوشته با استاد ها مستقیم تماس نگیرین ولی تو لینک دیگه ای که تو این فروم داده شده نوشته شده قبل اپلای با استاد مکاتبه کنیم. به نظرتون مکاتبه نکردن شانس آفر و اسکالرشیپ را کم نمیکنه؟
    ۲. به نظرتون با این رزومه شانسی برام پذیرش و بورس را از این دانشگاه دارم؟
    کارشناسی دانشگاه تهران معدل ۱۶.۲ ، کارشناسی ارشد در انگلستان ( بین ۵۰ دانشگاه برتر) با نمره merit , مقاله چاپی ندارم ولی مقاله ۳۰،۰۰۰ لغتی در دوره ارشد دارم که بالاترین نمره distinction گرفت

Junior Member

سلام دوستان برای پذیرش من به سایت دانشگاه مراجعه کردم خیلی چیزایی که نوشته پراکنده است، ایا کسی پذیرش گرفته؟ میشه منو راهنمایی کنید؟ من از یه استاد اوکی گرفتم و الان میخوام سایر مراحل رو طی کنم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)