صفحه 149 از 155 نخستنخست ... 4999139140141142143144145146147148149150151152153154155 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,481 تا 1,490 , از مجموع 1546

موضوع: تحصیل در دانشگاه ( UNSW ) و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ( UNSW ) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط iammary نمایش پست ها
    سلام دوستان برای پذیرش من به سایت دانشگاه مراجعه کردم خیلی چیزایی که نوشته پراکنده است، ایا کسی پذیرش گرفته؟ میشه منو راهنمایی کنید؟ من از یه استاد اوکی گرفتم و الان میخوام سایر مراحل رو طی کنم
    برای اکثر رشته ها به این شکله که بعد از پیدا کردن یه سوپروایزر، باید یه فرم Expression of Interest یا همون EOI پر کنید و به همراه مدارک اصلی بفرستید برای school مورد نظرتون. معمولا بعد از چهار هفته بهتون اطلاع میدن که برای پروژه ای که تعرف کرده اید تیم سوپروایزری وجود داره یا خیر. اگه همچی اوکی بود به شما دعوت به اپلای میدن و راهنماییتون میکنن که چیکار بکنید.

Junior Member

سلام دوستان
    اگه فوریه اپلای کرده باشم، باید کی منتظر اعلام نتایج بود؟
    مرسی

سلام دوستان.
    امروز من یک ایمیلی از دانشگاه گرفتم که پایین گذاشتم. من دانشجوی سال دو دکترا هستم و این رو تو cv ذکر کردم و برای دوره ی دکترا دانشگاه unsw اپلای کردم. بنظرتون چجوری باید به این ایمیل پاسخ بدم؟ آیا الزامی هست که نوع اپلیکیشن من transfer باشه؟ یا این صرفا یک آپشن هست؟

We are currently reviewing your application for the PhD program in Physics. You have declared in your CV
    that you are currently enrolled in a research degree at ... University. As such, your application may be assessed as a transfer case. Transfer applications need to be approved by the Dean of Graduate Research. Only after approval has been received can your application be processed and sent to the school for consideration. If successful in your application(s), your prior study will be deducted from your candidature and scholarship length.

If you are applying to transfer, please answer the below questions and supply the additional required documents.

1. Why do you wish to transfer your studies to UNSW?
    2. How many semesters have you completed full-time or part-time at your current institution?
    3. Do you have a letter of discontinuation from your current institution? If so, please provide this.
    4. Is your proposed supervisor already at UNSW?
    5. Have you worked with your proposed supervisor before? If so, in what capacity?
    6. Have you undertaken an Annual Progress Review at your current institution? If so, please provide this.
    7. Have you signed any Intellectual Property agreements with your current institution or any other institution? If so, please provide details.
    8. Please provide an academic statement/transcript from your current research degree.
    9. Please provide any documentation relevant to your candidature in your current research degree such as an abstract of current research work, an enrolment status letter advising commencement date and any periods of leave, etc.
    10. Will you be transferring your current research to UNSW (ie) will you be continuing the same project/topic if you are offered a place at UNSW (Y/N)?
    11. Do you currently have a scholarship? If so, please complete the 3 scholarship related questions below. If not, and you are an international student, are you aware of the tuition fees for UNSW(https://my.unsw.edu.au/student/fees/FeesMainPage.html)?
      • What is the name and per annum amount of the scholarship you have been awarded?
      • Please supply a scholarship letter from your current institution that states the scholarship start date, scholarship expiry date, duration of any paid leave taken, and amount of any allowance claims paid to date.
      • Are you intending to obtain equivalent scholarship funding from UNSW?

12. Please confirm your consent to UNSW contacting relevant staff members at your previous institution if required.

Please urgnetly respond to this email as soon as possible as this information is required to assess your scholarship application further.

نقل قول نوشته اصلی توسط Smm1990 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگه فوریه اپلای کرده باشم، باید کی منتظر اعلام نتایج بود؟
    مرسی
    میتونید ازینجا ببینید.
    https://research.unsw.edu.au/key-dates

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sinaphysics نمایش پست ها
    میتونید ازینجا ببینید.
    https://research.unsw.edu.au/key-dates
    ممنونم. جالبه که برای من شروع ترم ۲ زده، درحالیکه بر اساس لینکی که شما لطف کردین، اون موقع که من سابمیت کردم بعد از ددلاین بود. در هر حال ممنونم ازتون.

Junior Member

سلام خدمت دوستان
    سال نو مبارک
    چند سوال داشتم استاد بهم گفته اپلای کن منتها نمره آیتلس ندارم و احتمال زیاد باید برای سال جدید اپلای کنم چون به ددلاین سوم هم نمیرسم
    میخواستم بدونم برای سال جدید دوباره با استاد باید مکاتبه کرد یا همان یک بار که گفته بود اپلای کن کافی است ؟
    یک مورد دیگه در این بازه باید با استاد در ارتباط باشم؟ (دقیقا چکار باید کنم)
    خیلی ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط asdol1 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    سال نو مبارک
    چند سوال داشتم استاد بهم گفته اپلای کن منتها نمره آیتلس ندارم و احتمال زیاد باید برای سال جدید اپلای کنم چون به ددلاین سوم هم نمیرسم
    میخواستم بدونم برای سال جدید دوباره با استاد باید مکاتبه کرد یا همان یک بار که گفته بود اپلای کن کافی است ؟
    یک مورد دیگه در این بازه باید با استاد در ارتباط باشم؟ (دقیقا چکار باید کنم)
    خیلی ممنون
    سلام
    بدون نمره زبان اصلا برای اسکالرشیپ در نظر گرفته نمیشین اگرچه شاید پذیرش کاندیشنال بهتون بدن. برای سال جدید که میفرمایین فکر میکنم حداقل شش ماهه دیگه ددلاین باشه. به نظر من با استادتون در میون بگزارین و به ایشون بگین که قصد دارین برای چه ترمی اپلای کنین. و در طول این مدت روی یک پروپوزال قوی کار کنید.
    موید باشین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Smm1990 نمایش پست ها
    سلام
    بدون نمره زبان اصلا برای اسکالرشیپ در نظر گرفته نمیشین اگرچه شاید پذیرش کاندیشنال بهتون بدن. برای سال جدید که میفرمایین فکر میکنم حداقل شش ماهه دیگه ددلاین باشه. به نظر من با استادتون در میون بگزارین و به ایشون بگین که قصد دارین برای چه ترمی اپلای کنین. و در طول این مدت روی یک پروپوزال قوی کار کنید.
    موید باشین
    ممنون بابت جوابتون
    با این اوصاف میگید برای ددلاین سوم اپلای کنم یا بگذارم برای سال جدید؟
    پروپوزال را خودم پیشنهاد بدهم بهتره یا به استاد بگم ؟
    یک مسئله دیگه اینه که استاده خیلی دیر به دیر جواب میده (چند بار بهش باید ایمیل بزنم مثلا 1تا2 ماه بعد جواب میده ) این طبیعی است ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط asdol1 نمایش پست ها
    ممنون بابت جوابتون
    با این اوصاف میگید برای ددلاین سوم اپلای کنم یا بگذارم برای سال جدید؟
    پروپوزال را خودم پیشنهاد بدهم بهتره یا به استاد بگم ؟
    یک مسئله دیگه اینه که استاده خیلی دیر به دیر جواب میده (چند بار بهش باید ایمیل بزنم مثلا 1تا2 ماه بعد جواب میده ) این طبیعی است ؟
    خواهش میکنم. به نظر من ددلاین مهم برای شما باید ددلاین اسکالرشیپ باشه چون اون عامل محدود کننده هست. ددلاین اسکالرشیپ ترم ۳ فکر کنم اوایل می هست. اگه نتایج زبانتون تا اون موقع آماده شد خب اپلای کنین. در مورد پروپوزال بهتره موضوع متناسب با تحقیقات استاد انتخاب کنین و با استاد مشورت کنین و بعد از تایید ایشون شروع به نوشتن کنین. بهتر در مورد ساختار پروپوزال با استاد اول به توافق برسین. حقیقتش سوال سوم شما نمی‌دونم چی بگم ولی در مورد من که تا حالا.نهایتا یک یا دو هفته طول کشیده اونم استاد کلا خارج از کشور بوده. با این تفاسیر فکر کنم یکی دو ماه یه کم غیر معمول باشه.

دوستان امیدوارم که حال همگی خوب باشه. من برای ترم ۲ postgraduate research اپلای کردم و قرار بر این بود که در تاریخ ۲۸ مارچ نتایج پذیرش ها اطلاع داده بشه. چند روز پیش از این تاریخ استاد من تو unsw بهم ایمیل زد که شرایط funding و اسکالرشیب تو رو از من جویا شدند(فاند از طرف استاده). گفت که تو این شرایط اکثرا به دانشجو پذیرش با اسکالرشیب داده میشه. در تاریخ ۲۹ مارچ از unsw بهم ایمیل زدند و گفتند اپلیکشن شما زیر بررسی هست و در اسرع وقت نتیجه به شما اطلاع داده خواهد شد ولی تا به امروز بهم نتیجه ای اعلام نشده. این که این قدر طول بکشه طبیعیه؟ و اگه بفرض پذیرش من اومد تاریخ شروع ترم ۲ اول ماه جون هست، آیا فرصت کافی برای اقدام به ویزا خواهم داشت؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)