صفحه 15 از 155 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 1546

موضوع: تحصیل در دانشگاه ( UNSW ) و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ( UNSW ) و مسائل مرتبط

سلا دوستان
    من می خوام برای فوریه 2014 برای دکتری اقدام کنم . 3تا سوال داشتم.تو صفحه دانشگاه نیو ساوت ولز نوشته :
    It is strongly recommended that applicants to the PhD program (who have not completed an undergraduate degree in Australia or New Zealand within 18 months of applying) provide GMAT or GRE scores with the EOI.
    http://www.asb.unsw.edu.au/futurestu...owtoapply.aspx
    1- منظورش چیه؟ GRE باید داشته باشم؟
    2- با پر کردن فرم EOI دیگه SOP برای مکاتبه با استاد نیاز نیست؟ من هنور سوپروایزر پیدا نکردم بهتره اول پیدا کنم بعد EOI پر کنم؟
    3- من لیسانس بهشتی با معدل 15/86 و فوق تهران با معدل 18/10 رشته علوم اقتصادی و نمره ایلتس6/5 و پروپوزال اماده و اسسمنت پذیرفته شده از وت اسس استرالیا که سابقه کاریم رو مرتبط دونسته و تایید کرده. چقدر شانس برای اسکالر شیپ دارم؟ و آیا اسسمنت من امتیاز مثبتی برای من است یا خیر؟

Member
    رشته و دانشگاه
    برق، صنعتی اصفهان ،امیرکبیر

گویا درخواست من برای English waiver پذیرفته شده و حالا باید در یه پروسه سخت، پرهزینه و پرتردید برای ویزا اقدام کنم.

Junior Member

سلام
    ممکنه به من بگید ذکر اسسمنت در رزومه برای دانشگاه امتیاز مثبت است یا منفی. از این نظر می خوام بذارم که نشون بدم وقفه بین تحصیلم رو با سابقه کاری پر کردم که مرتبط با رشته تحصیلیم و خود استرالیا تایید کرده .اما چون معمولا اسسمنت برای مهاجرت است و زمانی هم که من گرفتم قصدم همین بوده ممکنه تاثیر عکس بذاره؟ ممنون می شم دوستی جواب منو بده.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط kk111 نمایش پست ها
    سلام
    ممکنه به من بگید ذکر اسسمنت در رزومه برای دانشگاه امتیاز مثبت است یا منفی. از این نظر می خوام بذارم که نشون بدم وقفه بین تحصیلم رو با سابقه کاری پر کردم که مرتبط با رشته تحصیلیم و خود استرالیا تایید کرده .اما چون معمولا اسسمنت برای مهاجرت است و زمانی هم که من گرفتم قصدم همین بوده ممکنه تاثیر عکس بذاره؟ ممنون می شم دوستی جواب منو بده.
    سلام دوست خوبم بنظر من تاثیر منفی در بورس و ویزای شما دارند چون مشخص خواهد بود که شما قصد بازگشت به وطن را ندارید !
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

این دانشگاه چرا اینجوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یه استاد مکانیک بهم گفته :
    scholarships in UNSW are very competitive and only awarded to students with very high GPA scores, a minimum of 18.7 out of 20.
    یکی نیست بگه .... توام هم می تونه BS , MS بالای 18 بیاره اونوقت پاشه بره UNSW ??????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    سلام دوست خوبم بنظر من تاثیر منفی در بورس و ویزای شما دارند چون مشخص خواهد بود که شما قصد بازگشت به وطن را ندارید !
    سلام و ممنون از پاسختون دوست عزیز. از رزمه ام حذفش می کنم حتی برای اساتید.
    توی این لینک http://www.asb.unsw.edu.au/futurestu...owtoapply.aspx دانشگاه نیوساوت ولز نوشته:

It is strongly recommended that applicants to the PhD program (who have not completed an undergraduate degree in Australia or New Zealand within 18 months of applying) provide GMAT or GRE scores with the EOI.
    منظورش اینه که اگه لیسانست خارج استرالیا بوده باید GRE داشته باشی و همون اول هم با EOI بفرستی؟

ApplyAbroad Superstar

Cool پاسخ : تحصیل در دانشگاه ( UNSW ) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط kk111 نمایش پست ها
    سلام و ممنون از پاسختون دوست عزیز. از رزمه ام حذفش می کنم حتی برای اساتید.
    توی این لینک http://www.asb.unsw.edu.au/futurestu...owtoapply.aspx دانشگاه نیوساوت ولز نوشته:

منظورش اینه که اگه لیسانست خارج استرالیا بوده باید GRE داشته باشی و همون اول هم با EOI بفرستی؟
    دوست عزیز این دانشگاه از جمله سختگیر ترین دانشگاه های استرالیا بلکه دنیا در زمینه اعطای بورس می باشد. البته ارسال نمره جی ار ای اجباری نیست مثل ملبورن ولی تاثیر دارد. در نهایت کم ریسک ترین کار تکمیل فرم و ارسال ان به دانشگاه از طریق ایمیل و بعد از اندر صورتی که پاسخ مثبتی گرفتید اپلای هست.
    البته من ایرانی های بسیاری را می شناسم از این دانشگاه بورس شدند پس نا امید نباشید و ارسال فرم را انجام دهید اگر اشتباه نکنم ایمیلی بود!
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Member
    رشته و دانشگاه
    برق، صنعتی اصفهان ،امیرکبیر

از بچه هایی که coe براشون اومده، این دانشگاه بیمه را برای چند ماه میگه تهیه کنید؟ و آیا از شرکت خاصی ملزم میکنه؟

Junior Member

سلام دوستان

ممنون میشم منو راهنمایی کنید

1- کاردانی الکترونیک ازاد معدل:17.91
    2- کارشناسی برق - کنترل غیرانتفاعی معدل:18.90
    3- دانشجوی ممتاز تو هر دو دوره
    مدرک زبان ندارم
    می خواستم بدونم می تونم بورس بگیرم از این دانشگاه؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidr29 نمایش پست ها
    سلام دوستان

ممنون میشم منو راهنمایی کنید

1- کاردانی الکترونیک ازاد معدل:17.91
    2- کارشناسی برق - کنترل غیرانتفاعی معدل:18.90
    3- دانشجوی ممتاز تو هر دو دوره
    مدرک زبان ندارم
    می خواستم بدونم می تونم بورس بگیرم از این دانشگاه؟
    دوست عزیز اگر منظور شما بورس کارشناسی ارشد هست تا این لحظه من فقط می دانم یکنفر با معدل 19.5 از این دانشگاه بورس شده و اصلا احتمال بورس مستر شدن در این دانشگاه حدود 1 درصد هست روی کانادا و امریکا برنامه ریزی کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)