صفحه 18 از 155 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223242526272868118 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 1546

موضوع: تحصیل در دانشگاه ( UNSW ) و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ( UNSW ) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط 87123133 نمایش پست ها
    هیچ پستی در کار نیست. کاملا الکترونیکی و از طریق پورتال و ارسال با ایمیل
    آیلتس را اسکن بفرستید کافیه.
    ایمیل استاد که آُکی داده میشه همون proof...
    توی پورتال آخرین مرحله ازتون میخواد که اپلیکیشن فی را بپردازید آنلاین. البته گویا شعبه کانبرا رایگانه. ( برای phd را من گفتم).
    ممنون دوست عزیز از راهنماییت
    من اتفاقا برا شعبه سیدنی اقدام کردم... ولی آخرش اپیلیکشن فی نخواست... بعدشم مدارکم رو ایمیل کردم... فرم اسکولارشیپ هم پر کردم فرستادم... خدا رو شکر از فی خبری نبود... صدا شو در نیارین
    بچه ها سایت رو ***** کردن؟؟؟!!! من چند روز با ***** شکن میام تو سایت....

Junior Member

دوستان من برای استاد رزومه قرستادم و این جواب رو داد
    your CV suggests that you are considerably more research active than I am. I find it very sad that Iran is losing so many enthusiastic and motivated young academics and professionals. Y You are probably aware that this is now impacting noticeably on applications by Iranian nationals to Australian universities, and there have been suggestions that the admission people at UNSW will apply an informal quota as a consequence.

Nevertheless, we should treat your enquiry on its merits.

این یعنی ایرانیا سهمیه دارن؟؟! من که برعکسشو شنیده بودم. بمن گفته برای ادامه مکاتبات بامن باید فرم EOI رو پر کنی. الان من چکنم؟ مکه نباید اول پروپوزال رو با استاد هماهنگ کنی؟

Junior Member

با سلام
    دوستان اگر استادی قبول کنه باهاش کار کنیم واقعا معدل لیسانس چقدر میتونه مارو محدود کنه؟

Junior Member

تقریبا خیلی. من به یکی از استادای ملبورن ایمیل زدم و اون به معنای واقعی کلمه از رزومه من خوشش اومد. و حتی یه پیشنهاد پروژه داد که داشت روش کار میکرد.بعد که گفتم معدلم پایینه گفت عمرا نتونی اسکالرشیپ بگیری! حالا جالبیش اینه که من از رو نرفتم! و با یکی از استادای UNSW یک ارتباطی زدم و ایشون من رو خیلی تشویق کرد تو اپلی و کمک تو خود اپلی و ایناو من این دفعه هم نمره هامو فرستادم.اما ایشون فیدبک منفی اصلا ندادند و گفتن research proposal ات خیلی خوبه. منم الان عین شمام. اما راستش چشمم خیلی آب نمیخوره. چون مثل اینکه برای این دانشگاه واقعا مهم ترین پارامتره! هرچند گفته در موارد استثنایی اگه شواهد کافی برای ریسرچ نشون داده بشه، شاید بشه !

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mhmhmh نمایش پست ها
    تقریبا خیلی. من به یکی از استادای ملبورن ایمیل زدم و اون به معنای واقعی کلمه از رزومه من خوشش اومد. و حتی یه پیشنهاد پروژه داد که داشت روش کار میکرد.بعد که گفتم معدلم پایینه گفت عمرا نتونی اسکالرشیپ بگیری! حالا جالبیش اینه که من از رو نرفتم! و با یکی از استادای UNSW یک ارتباطی زدم و ایشون من رو خیلی تشویق کرد تو اپلی و کمک تو خود اپلی و ایناو من این دفعه هم نمره هامو فرستادم.اما ایشون فیدبک منفی اصلا ندادند و گفتن research proposal ات خیلی خوبه. منم الان عین شمام. اما راستش چشمم خیلی آب نمیخوره. چون مثل اینکه برای این دانشگاه واقعا مهم ترین پارامتره! هرچند گفته در موارد استثنایی اگه شواهد کافی برای ریسرچ نشون داده بشه، شاید بشه !
    اینو یادم رفت بگم که استاد ملبورنیه به من گفت اگه ارشد داشته باشی که من نداشتم و مقالات فوق العاده، تا حدی make up میکنه معدل لیسانست رو. البته من 2.5 سال work experience کاملا مرتبط داشتم تو زمینه کاری اون تو یک جای خیلی خوب

Junior Member

ممنونم از امیدی که دادی.من ارشد دارم و میخوام برای دکتری اقدام کنم.نمیدونم چرا همش میگن نمیشه در حالیکه با معدل 12 لیسانس دیدم که از آمریکا بورس گرفته.البته 5-6 تا مقاله خیلی خوب داشت.

ایشالا موفق باشی.

Member
    رشته و دانشگاه
    برق، صنعتی اصفهان ،امیرکبیر

دوست عزیز به هر حال ناامید نباشید. اما یه واقعیته که توی اغلب دانشگاه های استرالیا معدل بسیار مهمه مثل برخی دانشگاههای اروپا و کانادا. بعیده که صرف کار تحقیقاتی به کسی که معدل داغونی داره بورس بدن. حالا شما شانستون را امتحان کنید. ضمن اینکه دانشگاه ملبورن واقعا به علت رقابت زیاد معدل بالا میخواد اما unsw بهتره باز.

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali444 نمایش پست ها
    ممنونم از امیدی که دادی.من ارشد دارم و میخوام برای دکتری اقدام کنم.نمیدونم چرا همش میگن نمیشه در حالیکه با معدل 12 لیسانس دیدم که از آمریکا بورس گرفته.البته 5-6 تا مقاله خیلی خوب داشت.

ایشالا موفق باشی.
    ۲۰۱۳ ارسال 26 July - گرنت 5 Sep. تأخیر یک هفته ای ویزا، نتونستم برم.
    ۲۰۱۴ ارسال 1 فوریه،lodge 9 فوریه- گرنت 6 مارس.
    دوستانی که دغدغه های مذهبی برای زندگی در استرالیا و سیدنی دارند پیام بدهند.

Member
    رشته و دانشگاه
    برق، صنعتی اصفهان ،امیرکبیر

خوب چرا از خودش نمیپرسی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط samin64m نمایش پست ها
    دوستان من برای استاد رزومه قرستادم و این جواب رو داد
    your CV suggests that you are considerably more research active than I am. I find it very sad that Iran is losing so many enthusiastic and motivated young academics and professionals. Y You are probably aware that this is now impacting noticeably on applications by Iranian nationals to Australian universities, and there have been suggestions that the admission people at UNSW will apply an informal quota as a consequence.

Nevertheless, we should treat your enquiry on its merits.

این یعنی ایرانیا سهمیه دارن؟؟! من که برعکسشو شنیده بودم. بمن گفته برای ادامه مکاتبات بامن باید فرم EOI رو پر کنی. الان من چکنم؟ مکه نباید اول پروپوزال رو با استاد هماهنگ کنی؟
    ۲۰۱۳ ارسال 26 July - گرنت 5 Sep. تأخیر یک هفته ای ویزا، نتونستم برم.
    ۲۰۱۴ ارسال 1 فوریه،lodge 9 فوریه- گرنت 6 مارس.
    دوستانی که دغدغه های مذهبی برای زندگی در استرالیا و سیدنی دارند پیام بدهند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط 87123133 نمایش پست ها
    دوست عزیز به هر حال ناامید نباشید. اما یه واقعیته که توی اغلب دانشگاه های استرالیا معدل بسیار مهمه مثل برخی دانشگاههای اروپا و کانادا. بعیده که صرف کار تحقیقاتی به کسی که معدل داغونی داره بورس بدن. حالا شما شانستون را امتحان کنید. ضمن اینکه دانشگاه ملبورن واقعا به علت رقابت زیاد معدل بالا میخواد اما unsw بهتره باز.
    به نطرم بهتر بود لفظ معدل داغون رو به کار نمیبردید

Junior Member

والا منکه با چشم های خودم دیدم از فلوریدا طرف با معدل 12 بورس شد.ولی 5-6 تا مقاله توپ داشت.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)