صفحه 3 از 155 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 1546

موضوع: تحصیل در دانشگاه ( UNSW ) و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ( UNSW ) و مسائل مرتبط

من یک مرتبه از این دانشگاه جواب گرفتم ولی استادش در همون اولین ایمیل گفت که از فاند خبری نیست و آیا از پس شهریه ها بر میام یا نه؟
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط abola نمایش پست ها
    من یک مرتبه از این دانشگاه جواب گرفتم ولی استادش در همون اولین ایمیل گفت که از فاند خبری نیست و آیا از پس شهریه ها بر میام یا نه؟
    استرالیا خیلی گرونه! اگه اونقدر مایه دارین که سالی حداقل 200 میلیون خرج کنین میتونین برین!

Junior Member mkahram آواتار ها

سلام دوستان
    تو مرحله پر کردن فرم های اپلای این دانشگاه ی جا سوال می کنه که شما از طریق ایجنتی تو ایران اقدام می کنید؟ عین جمله اینه
    Are you applying to UNSW through a UNSW recognised agent?If yes, select the country of the agent then click 'Show Details'
    و اگر بزنی بله سه جا رو تو تهران معرفی می کنه. کسی اطلاع داره که اگر از اینها استفاده کنی فایده خاصی داره یا نه؟ یا همون بزنیم no و کار خودمونو بکنیم؟

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mkahram نمایش پست ها
    سلام دوستان
    تو مرحله پر کردن فرم های اپلای این دانشگاه ی جا سوال می کنه که شما از طریق ایجنتی تو ایران اقدام می کنید؟ عین جمله اینه
    Are you applying to UNSW through a UNSW recognised agent?If yes, select the country of the agent then click 'Show Details'
    و اگر بزنی بله سه جا رو تو تهران معرفی می کنه. کسی اطلاع داره که اگر از اینها استفاده کنی فایده خاصی داره یا نه؟ یا همون بزنیم no و کار خودمونو بکنیم؟
    دوست عزیز، وبسایت دانشگاه مراحل اپلای کردن رو توضیح داده و اگر سوالی هم دارین میتونین از استاد یا ایمیل های موجود در سایت دانشگاه بپرسین.
    واسه اسکالرشیپ هم اوضاع همینه. فقط یه فرم وجود داره که پر کردنش آسونه. تصمیم گرفتن در مورد دادن اسکالرشیپ به شما با توجه به معدل و مقالات شما انجام میگیره.
    پس در یک کلام، اون موسسات کار خاصی انجام نمیدن. شما خودت میتونی از پس کارا بر بیای. موفق باشی

.Success is to get what you want,Luck is to keep what you get

Member
    رشته و دانشگاه
    برق، صنعتی اصفهان ،امیرکبیر

سلام
    در فرم اسکالرشیپ رتبه کارشناسی و ارشد را پرسیده. من ارشدم ضایع است. خالی بگذارم بهتر نیست؟. اگر گیر دادن بگم مشخص نیست. آیا مدارکی که بعداً میخوان این رتبه را هم باید داخلش لحاظ شده باشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    IT-Iran university of science and technology

نقل قول نوشته اصلی توسط 87123133 نمایش پست ها
    سلام
    در فرم اسکالرشیپ رتبه کارشناسی و ارشد را پرسیده. من ارشدم ضایع است. خالی بگذارم بهتر نیست؟. اگر گیر دادن بگم مشخص نیست. آیا مدارکی که بعداً میخوان این رتبه را هم باید داخلش لحاظ شده باشه؟
    مهم نیست.خالی بزارید.البته من خالی نذاشتم ولی کلا این سوالا زیاد اهمیتی ندارن!

Member
    رشته و دانشگاه
    برق، صنعتی اصفهان ،امیرکبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط ariamahsa نمایش پست ها
    مهم نیست.خالی بزارید.البته من خالی نذاشتم ولی کلا این سوالا زیاد اهمیتی ندارن!
    ممنون.میشه لطف کنید رتبه های تحصیلی خودتون را بگید. البته استاده به من گفته که توی توصیه نامه ها بخوام که توصیه کننده ها حتما جزو top5% یا top10% تیک بزنن برای من. میگفت خیلی مهمه.

Junior Member

سلام

با شریاط من لطف میکنید ببینید شانس پذیرش برای دانشگاهای G8 استرالیا بخصوص UNSW را دارم؟

لیسانس عمران معدل 14
    فوق لیسانس عمران معدل 16.94 از امیرکبیر
    IELTS 7
    مقاله ای اس ای :1 عدد ولی IF بالایی نداره
    یک عدد کتاب تالیفی برای کنکور ارشد
    ________
    خواهش میکنم بهم ختما بگید
    میخوام برای ارشد دوباره اقدام کنم . بورس هم نمیخوام فقط پذیرش میخوام .ترجیح میدم یک گرایش دیگه عمران بخونم تا برم دکترا . اونم با هزینه شخصی
    راستی 12 سال سابقه کار مرتبط (همراه با سابقه بیمه رسمی) و 2 3 تا توصینه نامه خوب هم دارم

مرسی باز هم از کمکتون

دوستان واسه من نامه پذیرش اومده امروز. ولی حرفی از اسکالرشیپ نزده. جواب اسکالرشیپ جدا میاد؟

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط haami_h نمایش پست ها
    دوستان واسه من نامه پذیرش اومده امروز. ولی حرفی از اسکالرشیپ نزده. جواب اسکالرشیپ جدا میاد؟
    آره. اینجا رو چک کن.

.Success is to get what you want,Luck is to keep what you get

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)