صفحه 43 از 155 نخستنخست ... 33343536373839404142434445464748495051525393143 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 1546

موضوع: تحصیل در دانشگاه ( UNSW ) و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ( UNSW ) و مسائل مرتبط

اقا من رزومم این هست... به نظر شما برای این دانشگاه شانس بورس دارم!!! دوستانی که UNSW هستند و یا مورد مشابه دیدن پاسخ بدن لطفا...

معدل لیسانس: مکانیک علمی کابردی اراک 17.20
    معدل ارشد: مکانیک (ساخت و تولید) دوره روزانه صنعتی اصفهان 16.92 و نمره پروژه 19.6
    مقالات ای اس ای : IF 1.6 نفر اول و نویسنده مسئول ... IF 0.87 نفر دوم و نویسنده مسئول .... IF 0.77 نفر اول و نویسنده مسئول
    نمره ایلتس : 6 بود که قصد دارم یا کلاس زبان اونجا شرکت کنم یا از اول امتحان بدم... یا درخواست Waive زبان بدم
    (دلیلش هم این بود که یک ماه قبل از ازمون درگیر ویزای بلژیک بودم و اصلا نخوندم)
    غیر اس ای اس خارجی : 5 مقاله در تمامی مقالات نفر اول
    کنفرانس خارجی : 4 مقاله ... نفر دوم یا اول
    کنفرانس داخلی : 1 مقاله نویسنده مسئول و چهارم
    کتاب: یک کتاب در مورد نرم افزار اباکوس نفر اول
    توصیه نامه از استاد پرتغالی و استاد دانشگاه صنعتی اصفهان
    سال دوم هست که اپلای میکنم... پارسال دیکین قبول نشدم...
    کرتین پذیرش خالی داد که همون موقع ردش کردم و UNSW هم پذیرش داده و باید ببینیم جواب بورس کی میاد...

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

لطفا دوستانی که در این دانشگاه حضور دارند فقط کامنت بدن....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط majid_a85 نمایش پست ها
    بله، اگر شاگرد اول لیسانس ویا ارشد بوده باشین به راحتی TFS+living cost باید بتونی بگیری
    رتبه دوم ارشد هستم و رتبه اول تو همایش بین المللی در یک دانشگاه .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hune نمایش پست ها
    رتبه دوم ارشد هستم و رتبه اول تو همایش بین المللی در یک دانشگاه .

اخه چه طور صحت مقالات داخلی براشون مشخص میشه ؟ نوشتن چکیده از مقالات ؟ روش خاصی برای صحت مقالات داخلی دارن؟؟ یا نه مثلا با استادی که نوشتین ارتباط برقرار می کنن؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

سلام
    نمیخوام نا امیدتون کنم... اما کلا مقاله کنفرانس داخلی و ژورنال داخلی تاثیر خاصی نداره... یک ریکامندیشن قوی یا نامه ای که شما نامبر وان بودی توی دوره تحصیلی خیلی قویتر از این نوع مقالات هست...
    سعی کنید مقالات ای اس ای معتبر و یا غیر ای اس ای معتبرچاپ کنید...
    برای مقالات کنفرانس داخلی هم اگر Certificate دارین بدید دارلترجمه ترجمه غیر رسمی کنه و بفرستید... اما کلا زیاد شانستون با این نوع کار پژوهشی بالا نمیره .... اگر هم معدلتون خوب باشه خوب کلا شانس داریدحتی بدون مقاله ..... اما نه خیلی زیاد چون اونا همه فاکتورهارو در نظر میگیرن برای بورس ....

حتی یک مقاله ای اس ای قوی میتونه خیلی موثرتر از چندین کنفرانس باشه... یادمه توی امتیاز دهی مثلا دانشگاه فلیندرز نمره کسی که ای اس ای معتبر داشت و نفر اول بود را 8 یا 9 زده بود و برای کنفرانس یا ژورنال غیر معتبر 1 یا 2 بود و اومده بود امتیاز مقالات را جمع کرده بود و به نفرات برتر بورس میداد..... معدل هم موثر بود در کنارش...
    امیدوارم کمکی کرده باشم...
    اخه چه طور صحت مقالات داخلی براشون مشخص میشه ؟ نوشتن چکیده از مقالات ؟ روش خاصی برای صحت مقالات داخلی دارن؟؟ یا نه مثلا با استادی که نوشتین ارتباط برقرار می کنن؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

پر شده بود صندوق پیام های شما
    ................................

نه شما اپلای کن حتما با همین وضعیتت خوب... بعد به محض اکسپت شدن مقالات اپدیت میکنی سی وی را و همراه مقاله یا اکسپتس لتر میفرستی براشون...
    حتما نباید همون موقع همه چیز اوکی باشه.... یک پروسه هست و میشه وسطش مدارک را بفرستی و منم برای برخی مقالاتم این کارو کردم...
    البته رزومم خوب بود دیگه و انتظار بورس داشتم از فلیندرز و دیکین ... منم یک سال رد شدم و سال دوم بود برام....

نقل قول نوشته اصلی توسط hune
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7
    برای فلیندرز اپلای کن کلا... داشنگاه مقاله محوری هست شاید خوششون بیاد از تعداد مقالات بالای داخلی
    .....
    مرسی چشم.
    من یه سوال دارم .
    من 13 تا مقاله داخلی دارم . 2 تا کتاب چاب شده . 1 کتاب زیر چاب. مقاله خارچی هم دارم سعی می کنم چاب کنم ..... رشتم علوم انسانی هست.
    رتبه دوم ارشد.
    میدونم خیلی کارم اشتباه بوده که تا حالا مقاله خارجی کار نکردم . حالا دارم خودکشی می کنم سریع یه چیزی که خارجی هست چاب کنم ..
    سوالم اینه :
    من الان تقریبا از دانشکاه
    1.ویکتوریا
    2. یو ان اس دبلیو
    3.سیدنی غربی
    4.
    سیدنی
    5.لاتروب و....
    تقریبا اکی واسه ابلای کرفتم اما چون مقاله خارجی ندارم نمیخوام ابلای کنم تا اون چاب شه بنظر شما این معقول هست ؟؟ مثلا بکم برای فلان ...ابلای می کنم . اخه خیلی احتمالش بایین بذیرش کیرم با مقاله داخلی ؟ شما بیشنهادی برای من دارین ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    ................................

نه شما اپلای کن حتما با همین وضعیتت خوب... بعد به محض اکسپت شدن مقالات اپدیت میکنی سی وی را و همراه مقاله یا اکسپتس لتر میفرستی براشون...
    حتما نباید همون موقع همه چیز اوکی باشه.... یک پروسه هست و میشه وسطش مدارک را بفرستی و منم برای برخی مقالاتم این کارو کردم...
    البته رزومم خوب بود دیگه و انتظار بورس داشتم از فلیندرز و دیکین ... منم یک سال رد شدم و سال دوم بود برام....
    تبریک میکم بهتون

Junior Member

باید گواهی یا نامه ای بگیری که توش قید شده مقاله داوری شده، ارائه شده (یا پوستر) و در پروسیدینگ کنفرانس چاپ شده
    اینجوری قبول میکنن ولی خب وزنش کمتر از ژورناله

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط majid_a85 نمایش پست ها
    باید گواهی یا نامه ای بگیری که توش قید شده مقاله داوری شده، ارائه شده (یا پوستر) و در پروسیدینگ کنفرانس چاپ شده
    اینجوری قبول میکنن ولی خب وزنش کمتر از ژورناله
    میشه استادهایی که باهاشون نوشتم نامه ای با سربرگ دانشکاه بنویسن و امضا کنند و در مورد مقالات توضیح بدن که چاب شده ؟ اخه استاد این دانشکاه ازم یه چیزی مبنی ب رصحت مقالات خواسته . من چکیده ای از مقالاتم رو براشون ترجمه انکلیسی کردم و فرستادم که بایینش ادرس استادامم نوشته و کفتم میتونید باهاشون تماس بکیرید . اما خب چیز دیگه ای به ذهنم نرسید ؟

Junior Member

سلام
    زمان ابلای و ددلاین سیدنی غربی کی میشه ؟ یه استادی الان به من کفت بربوزال بنویس میخوام ببینم وقت دارم . من تو سایت اینو دیدم حالا دقیق نمیدونم . Applications close on Friday 15 August 2014

راستی وسترن غربی تاپیک نداره واسه همین از اینجا پرسیدم .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)