صفحه 45 از 155 نخستنخست ... 35363738394041424344454647484950515253545595145 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 441 تا 450 , از مجموع 1546

موضوع: تحصیل در دانشگاه ( UNSW ) و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ( UNSW ) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    خب استاده دپارتمان عمرانه. میشه من دپارتمان مکانیک اپلای کنم ولی این استاده سوپروایزرم باشه؟ شانسم برای پذیرش و اسکولارشیپ توی کدوم حالت بیشتره؟ مکانیک یا عمران با معرفی سوپروایزر از دپ عمران؟
    در این مورد از خود استاد بپرسید... کلا استاد خودش همکاراش را انتخاب میکنه و کار درستی نیست که بگید فلانی را هم اضافه کن... من این حرفو به یکیشون زدم ناراحت شد گفت اگر دوست داری برو با همون کار کن من خوشحال میشم!!!! اگر مکانیک هستی با مکانیکی ها اپلای کن... عمران باز مقاله دادن راحت تر هست نسبت به مکانیک... اینطوری رقیب هات قلدرتر میشن!! هر طور دوست داری... کلا موضوع پروژه مهمه حالا دپارتمانش مهم نیست زیاد برای ویزا.... برای بورس دپارتمان مکانیک بهتره.... ضمن این که کلا پروژه های عمرانی هزینه بر تر هستند اگر وارد بحث سازه بشه....

راستی این نمره به درد نخور gre رو بفرستم یا نه؟ تاثیر منفی نداره؟
    من در مورد جی ار ای اطلاعاتی ندارم اما اگر فکر میکنی نمره خوبی هست بفرست ضرر نداره....

این رتبه های اول دوم تاثیر داره؟ آخه یونی ما خیلی بد نمرس. مثلا میانگین معدل ارشد 13.5 هستش. میانگینمون مشروطه!!
    میانگین نمره دانشکده ای که بودی مهم هست و معدل کل دانشگاه در رده دوم اهمیت هست (اگر حتی مهم باشه!!!) چون جامعه اماریش بالا میره... دانشگاه ما 15000 دانشجو داشت.... باید نمرت از میانگین نمره دانشکده و گروه که جامدات بودی کمتر نباشه (اگر بود هم میشه با مقاله پوشش داد)... یادمه مال ما 16.5 بود میانگین دانشکده مکانیک...

ک
    لا هر دانشگاهی اوکی داد اپلای کن و حرفای منو نشنیده بگیر.... اینا فقط بر اساس نتایج سال های قبل هست و شاید استراتژی دانشگاه مورد نظر تغییر کنه....
    %معدل محور <-------> مقاله محور%
    اسم اون ایدیتم درست کن ارزو داریم حالا....
    بازم مرسی. کلا وقت میذاری دمت گرم. فکر کنم بد گفتم منظورمو نفهمیدی. منظورم اینه که این دانشگاه اجازه میده من مهندسی مکانیک بخونم ولی سوپروایزرم از دپارتمان عمران باشه؟ اینجوری میتونم واسه مکانیک اپلای کنم و همزمان اون استاد از دپ عمرانو به عنوان سوپروایزر معرفی کنم. دلیل اینکه من دنبال استادای عمرانی میرم اینه که پایان نامم عمرانی بود و فقط توی دپارتمانای عمران استادایی پیدا میکنم که از مقالم خوششون بیاد. همه مقاله هامم از پایان نامم نوشتم.
    بازم ببخشید دوباره بد گفتم: 13.5 میانگین معدل بچه های ارشد مکانیکه 12 هم بچه های لیسانس مکانیک.
    واقعا ممنون. امیدوارم همیشه موفق باشی
    کلی خندیدم به اشارت به اسم آی دی بابا این داستان داره. الان user name من برای UNSW همینه. فقط ایرانی اونجا باشه میگرخه!

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

اگر background عمرانی داری پس همین کار را بکن... تو جلسه انتخاب دانشجویان باید دیگران توجیه بشن چرا شما این عمل را انجام دادی.... کلا معلومه دلت با ما مکانیکی هاست... روغنی نشی!
    مقاله زیاد داشته باشی معدل هم کاور میشه نگران نباش...
    شاد زی!

نقل قول نوشته اصلی توسط ezraiel نمایش پست ها
    بازم مرسی.!

Junior Member

با سلام

جدی من گیج شدم در مورد زمان اپلای برای این دانشگاه؟! برای ترم 1 اینجا نوشته 30 نوامبر( http://www.international.unsw.edu.au/study/applying/)و اینجا هم نوشته 31 اکتبر https://apply.unsw.edu.au/apply/KeyDatesLocalSpc12.html ! میدونم یه جای کارم اشتباه داره ولی تا دو ساعته که فکر میکنم و متوجه نشدم! ممنون میشم منو راهنمایی کنید.
    در ضمن در صفحه ی پرکردن فرم آنلاین اپلیکشن, secondary study را باید پر کنیم؟ سییستم کوالیفیکیشن در ایران چی است؟ تو دبیرستان که آی دی نامبر نداشتیم.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

http://research.unsw.edu.au/internat...e-scholarships
    جواب سوال شما اینجاست... برای ادمیشن و بورسیه بایستی تا قبل از این تاریخ مدارک را بفرستید تا برای Semester 1 درنظر گرفته بشید وگرنه میرید برای Semester 2 که میشه سال 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط avahteh نمایش پست ها
    با سلام

جدی من گیج شدم در مورد زمان اپلای برای این دانشگاه؟! برای ترم 1 اینجا نوشته 30 نوامبر( http://www.international.unsw.edu.au/study/applying/)و اینجا هم نوشته 31 اکتبر https://apply.unsw.edu.au/apply/KeyDatesLocalSpc12.html ! میدونم یه جای کارم اشتباه داره ولی تا دو ساعته که فکر میکنم و متوجه نشدم! ممنون میشم منو راهنمایی کنید.
    در ضمن در صفحه ی پرکردن فرم آنلاین اپلیکشن, secondary study را باید پر کنیم؟ سییستم کوالیفیکیشن در ایران چی است؟ تو دبیرستان که آی دی نامبر نداشتیم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    http://research.unsw.edu.au/internat...e-scholarships
    جواب سوال شما اینجاست... برای ادمیشن و بورسیه بایستی تا قبل از این تاریخ مدارک را بفرستید تا برای Semester 1 درنظر گرفته بشید وگرنه میرید برای Semester 2 که میشه سال 2015
    خب از الان تا 31 نوامبر وقت داریم برای ابلای ادمیزن درسته ؟ بعد دوباره واسه بورس فکر کنم تو بهمن باید ابلای کنیم واسه ترم 2 ؟

Junior Member

ممنون از پاسخ شما. ولی من جوابمو نگرفتم این پیجی که شما فرمودین برای اسکولارشیپه فقط؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط avahteh نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ شما. ولی من جوابمو نگرفتم این پیجی که شما فرمودین برای اسکولارشیپه فقط؟!
    hi
    Applications will open 1 July 2014 and Applications will close 1 September 2014.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط menari نمایش پست ها
    hi
    Applications will open 1 July 2014 and Applications will close 1 September 2014.
    اول باید ابلای ادمیزن انجام بدین در حال حاضر که اگه اشتباه نکنم این قسمت :
    https://apply.unsw.edu.au فکر نمیکنم الان بشه برای اسکولارشیب اقدام کرد .

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

اره برای ادمیشژن وقت هست ... من هم توی اگوست هر دو را فرستادم... سخت نگیرید.. کار خاصی نیست... سایت را لطفا برید بخونید کامل... ازه ار این لینک باید برای ادمیژن اقدام کرد...

هر دانشکده و گروه هم یک کد داره که از خودشون برای اینکه گیج نشید قبلش با ایمیل بپرسید.. و در حین پر کردن فرم اولیه برای ادمیژن بزنید.... برای پر کردن این فرم هم باید عضو سایت بشید و بعد این فرم مربوطه را پر کنید...
    و بعد مدارک را بر اساس اون شماره ای که میدن باید از طریق ایمیل نام گذاری کرد فایل را و ایمیل کرد... همین....

توی اون دوره زمانی برای هر دو مرحله اپلای کنید که سریع همه چیز مشخص بشه و دو قسمتیش نکنید که طولانی شه...
    هر مشکلی هم بود به این ایمیل بگید سریع جواب میدن یک روزه.... international.grs@unsw.edu.au
    این دانشگاه ریسک ویزا هم داره... حواستون باشه کدوم گروه میرید... منم گروهی که انتخاب کردم ریسک ویزا داره و شاید جای دیگه را اکسپت کنم اگر حق انتخاب داشته باشم... تعداد دانشجویان ایرانی اون گروه نشون دهنده ریسک ویزا هست... من اینجا فقط یک ایرانی دیدم اونم مال 2 3 سال اخیر نبود...
    یک سری رشته های حساس هم داره این دانشگاه که همین شانس را کم میکنه..... رو پروپوزال هم فوق العاده حساس باشید....
    اپلای برای جایی که میدونی از قبل دید منفی دارند نسبت به کاری که میخواید انجام بدید کار راحتی نیست...
    نقل قول نوشته اصلی توسط menari نمایش پست ها
    خب از الان تا 31 نوامبر وقت داریم برای ابلای ادمیزن درسته ؟ بعد دوباره واسه بورس فکر کنم تو بهمن باید ابلای کنیم واسه ترم 2 ؟
    ویرایش توسط hamed_golden7 : November 18th, 2014 در ساعت 07:20 AM

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

این داستان مصاحبه ای که جدیدا UNSW مد کرده چی هست؟ کسی داشته مصاحبه اخیرا؟ حالا یعنی مصاحبه اوکی بشه بورس را میدن و مرحله اخره یا تازه میخوان بزارنت توی رقابت بورس؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)