صفحه 52 از 155 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162102152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 1546

موضوع: تحصیل در دانشگاه ( UNSW ) و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ( UNSW ) و مسائل مرتبط

سلام
    دانشجویان این دانشگاه میشه در مورد سه تا درسی که باید پاس کرد راهنمایی بفرمایید! سوالم در مورد اینه که این 18 واحد که شش واحدش برای مهندسی مشخص هست و مانند سمینار و تحقیق هست و دو تا درس دیگه که باید استاد راهنمات تعیین کنه حتما باید ترم اول یا سال اول پاس کرد؟ یا میشه سال دوم هم این دروس رو اخذ کنی؟ بهتر هست ترم اول گرفته بشه؟
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    برق، صنعتی اصفهان ،امیرکبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط Elma1367 نمایش پست ها
    سلام
    دانشجویان این دانشگاه میشه در مورد سه تا درسی که باید پاس کرد راهنمایی بفرمایید! سوالم در مورد اینه که این 18 واحد که شش واحدش برای مهندسی مشخص هست و مانند سمینار و تحقیق هست و دو تا درس دیگه که باید استاد راهنمات تعیین کنه حتما باید ترم اول یا سال اول پاس کرد؟ یا میشه سال دوم هم این دروس رو اخذ کنی؟ بهتر هست ترم اول گرفته بشه؟
    ممنون
    تا اونجایی که یادمه حتما باید در سال اول تحصیلت پاس کنی. یک درس که GSOE هست و اجباریه و همون روش تحقیق و ... هست. دو تا درس دیگه هم با مشورت استاد راهنما باید بگیری. معمولا GSOE را ترم اول نمیدن بهتون و درسهای دیگر هم ممکنه یک ترم در میان ارائه شود که باید هماهنگ شوید. اگر بتوانید استاد را راضی کنید میتوانید یکی یا بیشتر از این درس ها را waive کنید.
    ۲۰۱۳ ارسال 26 July - گرنت 5 Sep. تأخیر یک هفته ای ویزا، نتونستم برم.
    ۲۰۱۴ ارسال 1 فوریه،lodge 9 فوریه- گرنت 6 مارس.
    دوستانی که دغدغه های مذهبی برای زندگی در استرالیا و سیدنی دارند پیام بدهند.

سلام به همه دوستان
    من این دانشگاه یه استاد پیدا کردم و با هم مصاحبه هم داشتیم
    حالا ایشون فرمودن که گرنت خودم کافی‌ نیست و برای ساپورت وباید برای بورس دانشگاه اپلای کنی‌.
    گفتش با توجه به تجربه قبلیم شانست بالاس
    دوستانی که بورس دارند ازین جا می‌شه بفرمایید من شانسی دارم یا خیر؟
    معدل کارشناسی ۱۷.۵۵
    معدل ارشد ۳.۷۵/۴
    یدونه مقاله
    با تشکر از راهنمایی شما

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط koorosh_n نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    حالا ایشون فرمودن که گرنت خودم کافی‌ نیست و برای ساپورت وباید برای بورس دانشگاه اپلای کنی‌.
    معدل کارشناسی ۱۷.۵۵
    معدل ارشد ۳.۷۵/۴
    یدونه مقاله
    با تشکر از راهنمایی شما
    سلام، بنظرم قطعی نمیشه گفت و یه سری پارامترها مهم هستن... تا اونجایی که متوجه شدم معدل و رتبه در دانشگاه و دانشگاهی که تحصیل کردین خیلی مهم هست و همچنین بعد از اینها مقاله! اگه بتونید تا زمان اقدام برای بورس یه مقاله رو سابمیت کنید هم بهتر از نداشتن هیچ مقاله ای هست. البته نوع بورس ها متفاوت هست، با داشتن همه پارامترها شانستون در گرفتن نوع بهتر بورس افزایش پیدا میکنه.
    موفق باشید

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

بدون مقاله شانس زیادی نداری ...! حتما مقاله چاپ کن
    نقل قول نوشته اصلی توسط koorosh_n نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    معدل کارشناسی ۱۷.۵۵
    معدل ارشد ۳.۷۵/۴
    یدونه مقاله
    با تشکر از راهنمایی شما

نقل قول نوشته اصلی توسط 87123133 نمایش پست ها
    تا اونجایی که یادمه حتما باید در سال اول تحصیلت پاس کنی. یک درس که GSOE هست و اجباریه و همون روش تحقیق و ... هست. دو تا درس دیگه هم با مشورت استاد راهنما باید بگیری. معمولا GSOE را ترم اول نمیدن بهتون و درسهای دیگر هم ممکنه یک ترم در میان ارائه شود که باید هماهنگ شوید. اگر بتوانید استاد را راضی کنید میتوانید یکی یا بیشتر از این درس ها را waive کنید.
    حتی ممکنه استاد بی خیال بشه و بگه نیازی نیست درسی اضافه پاس کنی و فقط همون چی اس او ای میمونه و بس.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    بدون مقاله شانس زیادی نداری ...! حتما مقاله چاپ کن
    معدل لیسانس ملاکه که معدلت خوبه ولی مقاله لازمه حالا اگر به چاپ هم نرسوندی حداقل 2 تا مقاله ارسال کن و اکسپتنس و بگیر و همراه مدارکت بده. چون به هر حال کسی که فوق لیسانس میخونه تزش باید قد یک مقاله بشه این انتظار بی جایی نیست. ولی فکر کنم همین 1 تا 2 تا مقاله اگر استادت تاییدت کنه کافی باشه. اینکه استادت تاییدت کنه مهمه اگر سابقه کارم داری اونم اضافه کن کمک میکنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadali1223 نمایش پست ها
    مرسی . من تمامی مدارک و باهم ایمیل کردم توصیه نامه ها رو ....اشکالی که نداره ؟ یعنی استاد باید ایمیل کنه یا خودمون من تو سایتش گشتم متاسفانه چیزی بیدا نکردم . و اینکه اول ادمیزن هست بعد بورس یا نه ؟ چون خوندم اینجا نوشته بودن واسه هر دو باید یه جا اقدام کرد ؟
    زودتر برای ادمیژن میشه اقدام کرد و بورسیه جدا. توصیه نامه هم اگر تغییر نکرده باشه نسبت به 2 سال قبل باید کسی که توصیت میکنه با ایمیل خودش با فرمتی که گفتن بفرسته یادت باشه اون شماره ای که بهت میدن مهمه که تو همه فایلهات باشه که گم نشن.

نقل قول نوشته اصلی توسط hune نمایش پست ها
    سلام
    من یه سوالی در مورد این دانشگاه دارم و سیستم ارتباط اساتید با دانشجویان .
    خیلی برام جالبه ، یکی از استادای این دانشگاه یک ماه بیش به من گفته بود ابلای کن بعد بروبوزال خواست بعد ایراد کرفت ، چکیده مقالات وووووو
    با همکارام باید بررسی شه
    شما کورس این کلاس ها رو نگزروندین و باید از مستر بخونید و بعد من نامه دانشکاه رو دادم که اون دوره های رو گذرودنم و خیلی داستان های دیگه .... اما بازم بهم جواب ندادن مدام میگن همکارام باید بررسی کنن و بهتون خبر بدیم . مگه استاد خودش نباید یه دانشجو رو بخواد من تا حالا این مدلی ندیده بودم . بنظر شما من الان چیکار کنم ؟ منتظر شم تا 31 نوامبر هم بگذره ....هر چند هنور مونده اما خب شانس صحبت با استادای دیگه رو از دست میدم .
    کلا تو استرالیا مثل کشورهای اروپایی مثل آلمان استاد مداری نیست یعنی استاد اختیاراتش محدوده.یعنی شما رو استاد پسند میکنه ولی ممکنه میخواد با مدرسه تحصیلات عالی دانشگاه هماهنگ باشه ممکنه واسه اونه. چون به هر حال پست گرد اسکوله که به شما ادمیژن میده نه استادت اسم استادت فقط میخوره بالای دعوتنامه ات. بورسه هم تغریبا دست استاد نیست مگر توصیه کنه و نفوذی داشته باشه که رای زنی کنه وگرنه اونم دست استاد نیست. مخصوصا اگر استادت کم نفوذ باشه باید هماهنگی بیشتری با گرد اسکول داشته باشه. علاوه بر این ممکنه که استادت جزو یک گروهی باشه در داخل اسکول که در اونجا حرف آخر و نمیزنه و رئیسی داره که جذب دانشجو و مشروط به تایید خودش کرده این میشه که همه باید یک جورایی نظر بقیه و جلب کنن برای جذب دانشجو ولی در کل استاد اینجا زیاد اختیار نداره ولی اگر تاییدش همراهت باشه خیلی کمکه و تقریبا ادمیژنت حتمی هست ولی اسکولارشیپ اصلا معلوم نیست. به هر حال گرنت ممکنه داشته باشه استادکه کم پیش میاد ولی اگر باشه اونوقت پول تو رو از رو گرنتش میده و کاری با گرد اسکول رو اسکولارشیپ نداری اما گفتم کم پیش میاد مگر اینکه واقعا خاطرت و بخواد و پول یا مفت داشته باشه. غیر این صورت پاس میدن به اسکولارشیپ که اینجا خیلی مطرح هست.
    یک مورد دیگه هم هست در مورد ایرانی هاست یک مقداری حالا حداقل تا سال قبل استادها دست به عصا میرفتن در جذب ایرانی ها بخاطر داستان قیمت دلار و نوسانات و اینکه مشکلاتی دانشجوهای اینترنشنال اینجا داشتن در تامین هزینه زندگی. ممکنه جدیدا برای ایرانی ها پروسه و پیچ داده باشن و برای اینه که استادت میره و بر میگرده تا هماهنگ کنه.

تو راند دوم شانس کمتر میشه مخصوصا اگر برای پذیرش دوم سال باشه که میشه حول و حوش ماه جولای و جون اونوقت راند اصلی اسکولارشیپ نیست و سخته. در مورد هزینه دانشگاه نمیدونم بشه ویوش کرد ولی در کل سخت و پیچیده میشه بهتره محکم کاری کنی. در مورد کار هم ممکنه پیدا بشه چه در دانشگاه که استادت بهت آزمایشگاه بده ولی همه اینها اگر و مگر هست نمیدونم چقدر میخوای ریسک کنی و اینکه اصلا سفارت ویزا بهت میده بدون اینکه تمکن مالیت و نشون بدی... همه اینها هست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)