صفحه 53 از 155 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263103153 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 1546

موضوع: تحصیل در دانشگاه ( UNSW ) و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ( UNSW ) و مسائل مرتبط

دوستان عزیز،
    من هم مثل خیلی از شما از این دانشگاه بورس پی اچ دی گرفتم و منتظر ویزا هستم.
    از کسایی که تجربه دارن و یا تحقیق کردن، میشه راهنمایی کنین که کدوم کمپوس دانشگاه نسبت به جنس (دختر مجرد) و سطح تحصیلی من مناسب هست؟ میخوام تمیز باشه و با قیمت مناسب (یعنی متوسط).
    خیلی ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط galardo نمایش پست ها
    دوستان عزیز،
    از کسایی که تجربه دارن و یا تحقیق کردن، میشه راهنمایی کنین که کدوم کمپوس دانشگاه نسبت به جنس (دختر مجرد) و سطح تحصیلی من مناسب هست؟ میخوام تمیز باشه و با قیمت مناسب (یعنی متوسط).
    خیلی ممنون
    تبریک میگم.
    تنها کمپوس دانشگاه در سیدنی کمپوس کنسینگتون هست و اکثر خوابگاه ها هم در داخل کمپوس واقع شدن. آپارتمان های دانشگاه یا مختلط هست یا فقط دخترونه. پیشنهاد میکنم با توجه به شرایطی که دارید برای آپارتمان های فقط دخترونه درخواست بدید. ولی چون رقابت شدید هست، آپارتمان های مختلط رو هم مد نظر داشته باشید. به سایت دانشگاه مراجعه کنید تا با لیست قیمت ها و شرایط خوابگاه ها آشنا بشید. گزینه دیگه ای هم که دارید اینه که خارج از دانشگاه اتاق اجاره کنید که از نظر هزینه میتونه مناسب تر در بیاد.

دوستان کلا فقط میشه برای ترم 1 اپلای کرد برای پی اچ دی یا هر دو ترمشون میشه؟
    بعد پذیرش بیشتر برای ترم 1 میدن یا دو؟

الان زمان اپلای کردن برای کدوم ترم هست؟ پاییز 2015؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojtaba_1012 نمایش پست ها
    دوستان کلا فقط میشه برای ترم 1 اپلای کرد برای پی اچ دی یا هر دو ترمشون میشه؟
    بعد پذیرش بیشتر برای ترم 1 میدن یا دو؟

الان زمان اپلای کردن برای کدوم ترم هست؟ پاییز 2015؟
    برای هر دو ترم میتونید اپلای کنید ولی شانس بورس برای ترم دوم کمتر هست. ددلاین ها رو میتونید از آدرس زیر ببینید:
    https://research.unsw.edu.au/step-3-application

Junior Member

سلام
    کسی میتونه راهنمایی کنید که برای Notarised Official Transcript که حضوری باید ببریم دانشگاه، چه مدارکی لازم هست؟ مدرک و نمره های لیسانس و ارشد کافیه؟ یا School رو هم میخوان؟ تافل رو چطور باید certified کنیم وقتی etc دیگه برای خودمون written report نمیفرسته؟!
    مرسی از راهنماییتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_dk نمایش پست ها
    برای هر دو ترم میتونید اپلای کنید ولی شانس بورس برای ترم دوم کمتر هست. ددلاین ها رو میتونید از آدرس زیر ببینید:
    ببینید. من از طریق لینکی که واسم اومده بود واسه ترم 2 اقدام کردم. فکر کنم منظورتون از ترم 1، ترم 1 سال 2015 هست!؟ من واسه ترم 2 پذیرش دارم. یکماهی هست که آفر اومده. دست نزدم تا بورس بیاد. میشه اینو به همین صورت استند بای نگه داشت دیگه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of New South Wales

دوستان عزیز،
    خیلی ممنون
    سلام, تبریک میگم, on campus خوابگاه ها متعددی داره, که قیمت و شرایط هر کدوم باهم فرق دارن. اگه توانائی مالی studio گرفتن دارین بهتون university terraces رو پیشنهاد میکنم, انوقت زیاد نگران خوابگاه مختلط بودن هم میتونین نباشین. چون خودتون خواهید بود و خودتون! اما اگه میخاین اتاق از ی خونه بگیرین و دوست ندارین با جنس مخالف هم خونه بشین, سعی کنین فقط خوابگاه دخترونه انتخاب کنین و یا موقع apply کردن واسه خوابگاه درخواستتون رو اضافه کنین. با سر زدن به website دانشگاه اطلاعت خوبی میتونین پیدا کنین.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_dk نمایش پست ها
    ممنون. ترم 1 هم همون ترم پاییزه پس؟ ینی همزمان با دانشگاه های امریکا اروپا؟
    من فکر میکردم ترماشون برعکسه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojtaba_1012 نمایش پست ها
    ممنون. ترم 1 هم همون ترم پاییزه پس؟ ینی همزمان با دانشگاه های امریکا اروپا؟
    من فکر میکردم ترماشون برعکسه.
    ترماشون برعکس هست به نوعی! از این نظر که ترم اول (پاییز) مارچ هست... فصلشون با آمریکا متفاوت هست به نوعی... ترم 1 2015 (که میزان شانس بیشتری هست) مارچ شروع میشه و الان زمان اقدام برای ترم دوم هست.

Member
    رشته و دانشگاه
    برق، صنعتی اصفهان ،امیرکبیر

سلام
    کسی میتونه راهنمایی کنید که برای Notarised Official Transcript که حضوری باید ببریم دانشگاه، چه مدارکی لازم هست؟ مدرک و نمره های لیسانس و ارشد کافیه؟ یا School رو هم میخوان؟ تافل رو چطور باید certified کنیم وقتی etc دیگه برای خودمون written report نمیفرسته؟!
    مرسی از راهنماییتون
    اون مدارک تحصیلی که موقع اپلای دادی را با مهر ناتی (ناتی کافیه اما میتونی ترجمه رسمی با مهر وزارت خارجه و ... هم تهیه کنی) همراه داشته باش. از من که اصلا نگرفت نگاه کنه. تافل را نمیدونم اما ایلتس که همون برگه کارنامه کافیه و اونم اصلا حضوری نخواستند.
    ۲۰۱۳ ارسال 26 July - گرنت 5 Sep. تأخیر یک هفته ای ویزا، نتونستم برم.
    ۲۰۱۴ ارسال 1 فوریه،lodge 9 فوریه- گرنت 6 مارس.
    دوستانی که دغدغه های مذهبی برای زندگی در استرالیا و سیدنی دارند پیام بدهند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)