صفحه 54 از 155 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364104154 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 1546

موضوع: تحصیل در دانشگاه ( UNSW ) و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ( UNSW ) و مسائل مرتبط

سلام دوستان... من بعد از کللی انتظار... با دریافت تقربن هفتگی ایمیل هایی که تو ویتینگ لیست هستم...و ...

استادم هم تعجب کرد خودش هم مکاتبه کرده بود و گفته بودن ک تو ریزرویشن هست.. .. حالا استادم گفته دیفر کنم برا ترم بهد و مجدد اپلای کنم ... دوستان هم ک معتقدن بورس در ترم دوم کمتره...

Junior Member

ریجکت شدم دوستان...

Junior Member

سلام دوستان
    لطفا من را راهنمایی کنید
    من برای semester 1 2015 پذیرش گرفتم ولی چون دیر خبر اکسپت شدنم اومد نمیتونیم تا 2 March که شروع ترم هست ویزا بگیرم . تصمیم دارم دیفر کنم برای semester 2 , میشه نحوه ی دیفر کردن و هر اطلاعاتی که در این زمینه لازم هست را بهم بگین و راهنماییم کنید.
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Hastiiii نمایش پست ها
    سلام دوستان
    لطفا من را راهنمایی کنید
    من برای semester 1 2015 پذیرش گرفتم ولی چون دیر خبر اکسپت شدنم اومد نمیتونیم تا 2 March که شروع ترم هست ویزا بگیرم . تصمیم دارم دیفر کنم برای semester 2 , میشه نحوه ی دیفر کردن و هر اطلاعاتی که در این زمینه لازم هست را بهم بگین و راهنماییم کنید.
    ممنون
    تبریک میگم
    درسته که شروع ترم از 2 مارچ هست ولی ثبت نام رو میشه تا census date که همون حذف و اضافه هست به تاخیر انداخت.
    در مورد دیفر کردن یک ایمیل به GRS بزنید و برای پذیرشتون درخواست دیفر بدید. ولی اگر بورس داشته باشید قابل دیفر نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_dk نمایش پست ها
    تبریک میگم
    درسته که شروع ترم از 2 مارچ هست ولی ثبت نام رو میشه تا census date که همون حذف و اضافه هست به تاخیر انداخت.
    در مورد دیفر کردن یک ایمیل به GRS بزنید و برای پذیرشتون درخواست دیفر بدید. ولی اگر بورس داشته باشید قابل دیفر نیست.
    ممنونم
    پذیرش مستر هستم و بورس ندارم.
    حذف و اضافه معمولا چه مدت بعد از ثبت نام هست؟ تو این مدت زمان امکان ویزا گرفتن هست؟ راستش من چون تمام تحقیقاتم در مورد دانشگاه های آمریکا بود خیلی در مورد مدارک مورد نیاز سفارت استرالیا آگاهی ندارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Hastiiii نمایش پست ها
    ممنونم
    پذیرش مستر هستم و بورس ندارم.
    حذف و اضافه معمولا چه مدت بعد از ثبت نام هست؟ تو این مدت زمان امکان ویزا گرفتن هست؟ راستش من چون تمام تحقیقاتم در مورد دانشگاه های آمریکا بود خیلی در مورد مدارک مورد نیاز سفارت استرالیا آگاهی ندارم.
    در مورد مستر من اطلاعات زیادی ندارم. ولی تاریخ ها رو میتونید از لینک زیر چک کنید. فکر میکنم برای ترم اول 31 مارچ آخرین مهلت باشه:

https://student.unsw.edu.au/fees-dates

Junior Member

سلام دوستان.. با کمال تعجب من امروز نامه بورس UIPA دریافت کردم.. بیمه و ویزا رو شامل نمیشه..تا 9 فوریه فرصت دارم ک اکسپت یا رد کنم افرم رو .. شروع ترم 2 مارچ هست ولی در نامه امده ک اگر بخام دبرتر شرو کنم ( فقط تا 31 مارچ) باید درخاست بدم...
    دوتا سوال دارم ممنون میشم جوابمو بدید..
    فرصت میکنم ؟؟ تا اون موقع وبزا ردیف میشه؟؟ میترسم هزینه کنم ازون ور تاخیر داشته باشم و ...

اگر اینجا رو قبول کنم و برم ... و بعد چند ماه میتونم انصراف بدم و برم مثلن کانادا؟؟ جریمه میشم و باید از جیب بدم؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط PESARESABZ نمایش پست ها
    سلام دوستان.. با کمال تعجب من امروز نامه بورس UIPA دریافت کردم.. بیمه و ویزا رو شامل نمیشه..تا 9 فوریه فرصت دارم ک اکسپت یا رد کنم افرم رو .. شروع ترم 2 مارچ هست ولی در نامه امده ک اگر بخام دبرتر شرو کنم ( فقط تا 31 مارچ) باید درخاست بدم...
    دوتا سوال دارم ممنون میشم جوابمو بدید..
    فرصت میکنم ؟؟ تا اون موقع وبزا ردیف میشه؟؟ میترسم هزینه کنم ازون ور تاخیر داشته باشم و ...

اگر اینجا رو قبول کنم و برم ... و بعد چند ماه میتونم انصراف بدم و برم مثلن کانادا؟؟ جریمه میشم و باید از جیب بدم؟؟
    تبریک میگم بهتون

در مورد ویزا مدت زمانی که ممکنه طول بکشه حساب کتاب درستی نداره. بورسیه ای که گرفتید حیفه. من اگر جای شما بودم حتما برای ویزا اقدام میکردم.

درمورد انصراف یکی از بچه ها اینجا انصراف داد چند سال پیش و بدون هیچ مشکل و جریمه ای رفت دنبال زندگیش. بازم میتونید یه سرچی بکنید توی اینترنت که مطمئن بشید.

Junior Member

ممنون وقت گذاشتید برا جواب ب سوالاتم...[
    تو نامه بورسم امده که:

The UPIA scholarship does not provide for a travel concession authority
    OR:
    The UIPA holders are not eligible to receive a travel concession card

این travel card منطورش برا خرید بلیطه هواپیماست؟ یا کارت تخفیف دانشجویی برا تردده مثل مترو و اتوبوسه؟؟

ممنونم...

نقل قول نوشته اصلی توسط PESARESABZ نمایش پست ها
    ممنون وقت گذاشتید برا جواب ب سوالاتم...[
    تو نامه بورسم امده که:

The UPIA scholarship does not provide for a travel concession authority
    OR:
    The UIPA holders are not eligible to receive a travel concession card

این travel card منطورش برا خرید بلیطه هواپیماست؟ یا کارت تخفیف دانشجویی برا تردده مثل مترو و اتوبوسه؟؟

ممنونم...

سلام

خواهش میکنم.

کارت کانسشن مال سفرهای داخل شهری با اتوبوس و قطار و کشتی هست که برای دانشجوهای بومی هست. هزینه حمل و نقل رو نصف میکنه. دانشجوهای اینترنشنال هم اگر بورسیه دولتی داشته باشن میتونن از این کارت ها استفاده کنند. ولی بورس شما چون بورس دانشگاه هست و نه دولتی شاملش نمیشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)