صفحه 71 از 155 نخستنخست ... 21616263646566676869707172737475767778798081121 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 701 تا 710 , از مجموع 1546

موضوع: تحصیل در دانشگاه ( UNSW ) و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ( UNSW ) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط Petrochemistry نمایش پست ها
    سلام
    شما از لینک Identity Manager که توی همین صفحه Tracking هست unipass و loginID دریافت کردید؟ من از این لینک استفاده کردم و برای دیدن پروفایل مشکلی نداشتم.
    سلام

الان من رفتم تو این قسمت ثبت نام کردم:
    [IMG][/IMG]
    حالا کدم را میزنم..میگه:
    ErrorError
    Login attempt failed for user z........ Invalid login. Please try again or contact the IT service desk for assistance.
    ویرایش توسط niyazahmadi : September 14th, 2015 در ساعت 08:14 AM دلیل: حذف کلام نامناسب
    I spring over the spring with the spring in the spring

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    سلام

الان من رفتم تو این قسمت ثبت نام کردم:
    [IMG][/IMG]
    حالا کدم را میزنم..میگه:
    ErrorError
    Login attempt failed for user z........ Invalid login. Please try again or contact the IT service desk for assistance.
    سلام
    شما از لینک New to UNSW استفاده می کنید و UNSW ID که دانشگاه براتون در نامه کانفرمیشن تحت عنوان Student ID ارسال کرده بهمراه تاریخ تولد و UNSW Program Code رو سابمیت می کنید. تا جایی که خاطرم هست در مرحله بعد پسوردتون رو انتخاب می کنید و در نهایت یک کد که با حرف z شروع میشه به عنوان User ID به شما میده که میتونید با استفاده از اون و پسوردی که انتخاب کردید؛ از طریق لینک Track پروفایلتون رو ببینید.
    ویرایش توسط niyazahmadi : September 14th, 2015 در ساعت 08:15 AM دلیل: ویرایش نقل قول

سلام
    شما از لینک New to UNSW استفاده می کنید و UNSW ID که دانشگاه براتون در نامه کانفرمیشن تحت عنوان Student ID ارسال کرده بهمراه تاریخ تولد و UNSW Program Code رو سابمیت می کنید. تا جایی که خاطرم هست در مرحله بعد پسوردتون رو انتخاب می کنید و در نهایت یک کد که با حرف z شروع میشه به عنوان User ID به شما میده که میتونید با استفاده از اون و پسوردی که انتخاب کردید؛ از طریق لینک Track پروفایلتون رو ببینید.
    سلام
    خوب هستید
    بله دقیقا من اینکار را انجام داده بودم..ولی وقتیکه کد و رمز را میزنم..اررو میده و وارد نمیشه...حالا امروز میزنم مثلا Forgot password میزنه:
    You can not use this feature because you have not previously recorded responses to the standard security questions. Please contact the IT Service Desk on +61 2 9385 1333 for assistance.
    ایا ایمیلی ندارند این قسمت IT...باید زنگ بزنم؟!!؟!؟؟!!؟

سلام
    خوب هستید
    بله دقیقا من اینکار را انجام داده بودم..ولی وقتیکه کد و رمز را میزنم..اررو میده و وارد نمیشه...حالا امروز میزنم مثلا Forgot password میزنه:
    You can not use this feature because you have not previously recorded responses to the standard security questions. Please contact the IT Service Desk on +61 2 9385 1333 for assistance.
    سلام
    در همون بخش Identity Manager چند تا سوال بود بعد از انتخاب پسورد. ممکنه شما اون سوالات رو جواب ندادید که این پیغام رو میده.
    تو سایت دانشگاه سرچ کنید شاید بتونین ایمیلشون رو پیدا کنین.

Junior Member

سلام به همه دوستان :
    من دارم برای دانشگاه UNSW اپلای می کنم.
    اینو بگم که من مدرک لیسانس و فوق لیسانسم رو خریدم ولی به دلیل مشکل سربازی فقط ریز نمرات آفیشال رو دارم و مدرک رو بهم ندادن. اول اینکه می شه بدون فرستادن مدرک لیسانس و فوق ، اپلیکیشن رو سابمیت کرد؟ نیازی هست بهشون ایمیل بزنم که من همچین مشکلی دارم و نمی تونم مدرک رو بفرستم؟ تو پر کردن فرم اپلیکیشن هم سوال دارم: تو قسمتی که اطلاعات Tertiary studies رو می خواد، جواب این سه تا سوال رو باید چی بدم؟
    1-Honours category
    2-
    Average Mark
    این سوال 2 رو باید میانگین معدل دانشکده رو بنویسم؟
    3-
    Are you seeking credit for any of the above tertiary study?

پیشاپیش ممنون از راهنماییهاتون

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

Your current sign on is NOT authorised for the request. Please go back and logout to try again or contact the IT Service Desk on +61 2 9385 1333 for assistance.
    به منم این پیفام را داد... یعنی هیچ دانشگاهی واقعا درخواستش به مسخره بودن این دانشگاه نیست... خیلی مسخره هست
    سلام
    خوب هستید

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

ایمیل قسمت ایتی را هم نمیخواد
    اقا شما اگر پاسورد یا یوزرنیم را اشتباه بزنید این ارور را میده ... و چون توی هیستوری سیستم خودتون قبلا تایید کردید که ثبت بشه این را نگه میداره و حالا هر سری که مشخصات را وارد کنید توی این اون لینک ترکینگی که براتون توی فایل Pdf ارسال شده.... ارور میده...
    باید برید توی هیستوری بروزر مربوط به اینترنت و اطلاعات مربوط به این لینکهارو پاک کنید
    بعد بیاید و توی my.unsw.edu.au پسورد و یوزرنیمی که توی مرحله قبلی ساختید را وارد کنید... یوزرنیم که میشه همون ...Z123456
    بعد درست میشه...

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    Your current sign on is NOT authorised for the request. Please go back and logout to try again or contact the IT Service Desk on +61 2 9385 1333 for assistance.
    به منم این پیفام را داد... یعنی هیچ دانشگاهی واقعا درخواستش به مسخره بودن این دانشگاه نیست... خیلی مسخره هست
    ویرایش توسط hamed_golden7 : August 3rd, 2015 در ساعت 02:06 PM

سلام
    در همون بخش Identity Manager چند تا سوال بود بعد از انتخاب پسورد. ممکنه شما اون سوالات رو جواب ندادید که این پیغام رو میده.
    تو سایت دانشگاه سرچ کنید شاید بتونین ایمیلشون رو پیدا کنین.
    سلام
    نه والا..به خدا سوالی نبود و نپرسیدن؟!؟!؟!؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    ایمیل قسمت ایتی را هم نمیخواد
    اقا شما اگر پاسورد یا یوزرنیم را اشتباه بزنید این ارور را میده ... و چون توی هیستوری سیستم خودتون قبلا تایید کردید که ثبت بشه این را نگه میداره و حالا هر سری که مشخصات را وارد کنید توی این اون لینک ترکینگی که براتون توی فایل Pdf ارسال شده.... ارور میده...
    باید برید توی هیستوری بروزر مربوط به اینترنت و اطلاعات مربوط به این لینکهارو پاک کنید
    بعد بیاید و توی my.unsw.edu.au پسورد و یوزرنیمی که توی مرحله قبلی ساختید را وارد کنید... یوزرنیم که میشه همون ...Z123456
    بعد درست میشه...
    سلام
    ببخشید میشه توضیح بدید اینکار را چگونه در گوگل کروم بکنم..
    "باید برید توی هیستوری بروزر مربوط به اینترنت و اطلاعات مربوط به این لینکهارو پاک کنید"
    .حقیقتش حتی رفتم از مرورگر های دیگه هم استفاده کردم اررور داد
    سپاس

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

گوگل کروم را بازکن ... اگر ورژن قدیمی داری ابدیت کن حتما و جدید باشه
    بالاسمت راست چند تا خط موازی هم هست روش کلیک کن..
    برو settings
    History
    لینک مورد نظر را انتخاب کن همون جا توی لیست هستش... بعد ریمو کن از گزینه ای که گذاشته Remove Selected Items
    همین
    سلام
    ببخشید میشه توضیح بدید اینکار را چگونه در گوگل کروم بکنم..
    "باید برید توی هیستوری بروزر مربوط به اینترنت و اطلاعات مربوط به این لینکهارو پاک کنید"
    .حقیقتش حتی رفتم از مرورگر های دیگه هم استفاده کردم اررور داد
    سپاس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)