صفحه 74 از 155 نخستنخست ... 24646566676869707172737475767778798081828384124 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 731 تا 740 , از مجموع 1546

موضوع: تحصیل در دانشگاه ( UNSW ) و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ( UNSW ) و مسائل مرتبط

دوستان میشه کمک کنید....
    این سوالی که گفته position in cohort برای مقاطع تحصیلی لیسانس و فوق لیسانس منظورش چی بوده؟؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

سلام پروسه رو که برید جلو بهتون APPLICATION NUMBER میده

نقل قول نوشته اصلی توسط moh12345 نمایش پست ها
    سلام به همگی شرمنده اگر سوالم تکراریه ولی وقت زیادی واسم باقی نمونده واز طرفیم اون صفحات قبل رو که خوندم گیج شدم!!!!!
    من همین مرحله ی اولم یعنی تازه یوزر و پسورد گرفتم و شروع کردم به اپلای آنلاین.... سوالم اینه که
    این فرم توصیه نامه ای که اساتیدم باید پر کنند و ایمیلش کنند توش یه UNSW STUDENT ID یا UNSW APPLICATION NUMBER میخواد و من اینا رو الان ندارم....
    الان من باید کل پروسه ِ اپلای رو انجام بدم بعد این ها رو بهم میده سیستم؟... یعنی به عبارتی وقتی اپلای تمام شد استادام باید فرمها را کامل کنند و بفرستند؟
    متشکر از همه.

Junior Member

سلام دوستان
    فرق UIPA با IPRS چیه؟

Member pedram1987 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Mechanical Eng, Robotic & Control

نقل قول نوشته اصلی توسط pari_naz نمایش پست ها
    سلام دوستان
    فرق UIPA با IPRS چیه؟
    IPRS covers tuition fees, living expenses as well as insurance
    UIPA Payment of Tuition Fees and an annual stipend
    اشتباه کردن،اشتباه نیست! در اشتباه ماندن،اشتباه است!

بهترین راه برای تشکر دادن امتیاز هست به کسانی‌ که شما رو کمک می‌کنن

سلام به همگی
    ممنون میشم دوستانی که تجربه گرفتن فاند از این دانشگاه دارن من رو راهنمائی کنند:
    من برای ترم آینده از این دانشگاه ادمیزن گرفتم و منتظره نتیجه فاند هستم
    کارشناسی دانشگاه تهران با معادل ۱۶
    کارشناسی ارشد دانشگاه تربیت مدرس با معدل نزدیک ۱۸ و شاگرد اول هستم
    سه تا مقاله ISI هم دارم که فقط یکیشون اسم اول هستم
    و ایلتس 6.5 که البته تا قبل از ددلاین دوباره امتحان میدم به امید ۷
    به نظرتون شرایطه گرفتن فاند رو دارم؟
    با در نظر گرفتن ایلتس ۶.۵ بم بگید لطفا
    آیا اساس خاصی یا معیار خاصی برای فاند دادنشون هست؟

ممنون

Junior Member

سلام دوستان من اپلای کردم و از سیستم ترکینگ هم کد مربوطه رو گرفتم یعنی الان myunsw فعال شده واسم. چندتا سوال داشتم اگه زحمت بکشین جواب بدین ممنون میشم.

1- اینکه گفته مدرک زبانت رو بفرست من مدرکمو اسکن کردم فرستادم براشون با بهترین کیفیت الان نمیدونم دیگه چی آپلود کنم...یا لازمه پول پرداخت کنم به ets تا نمره تافلمو به این دانشگاه گزارش بدن مثه دانشگاها آمریکا؟
    2-grading system رو به من گیر داده... من دانشگاهم grading system نداره از همین لینکی که یکی از بچه ها گذاشته بود مال دانشگاه فردوسی بود یه اسکرین شات گرفتم فرستادم باز قبول نکرده نمیدونم الان چیکار کنم..
    3- استاد راهنمایی که باهاش حرف زدم گفت هم اپلیکیشن پر کن هم اسکولارشیپ الان نمیدونم کجا اسکولارشیپ رو پر کنم؟ تو توضیحات اسکولارشیپ دانشگاه گفته:
    Once you have applied for admission, you will receive an admission
    Application Receipt. In this letter you will be provided with a unique URL which you can use to apply for the
    scholarship round. If you have already applied for admission previously and did not receive the unique URL,
    please email international.grs@unsw.edu.au with the subject heading “Request for scholarship URL”.

من کارای اپلیکیشنم تمام شد یه نامه هم برام فرستاده شد ولی لینک خاصی برای اسکولارشیپ توش نبود... یعنی الان طبق این توضیح باید ایمیل بزنم بهشون بگم برای اسکولارشیپ واسه من لینک بفرستید؟؟ بقیه بچه هایی که دارید برای ترم اول 2016 اقدام میکنید همین کارو کردید؟؟؟

مرسی از همه.

Junior Member

یه توضیح در مورد پست قبلیم بدم.... من تازه اپلیکیشنم تمام شده هنوز ادمیشن نگرفتم... آیا لازمه که ادمیشنم کامل شه بعد از اون برای اسکولارشیپ اقدام کنم؟ یعنی تا ادمیشنم نیاد نمیشه واسه اسکولارشیپ اقدام کنم؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

بله یک ایمیل بزنید و همین را بخوایید ازشون... برای منم نفرستادن هنوز درخواست دادن همین الان که بفرستید... مشکلی نداره این دانشگاه اول پذیرش میده و بعد بورس... وقت هست کلی
    سلام دوستان من اپلای کردم و از سیستم ترکینگ هم کد مربوطه رو گرفتم یعنی الان myunsw فعال شده واسم. چندتا سوال داشتم اگه زحمت بکشین جواب بدین ممنون میشم.

1- اینکه گفته مدرک زبانت رو بفرست من مدرکمو اسکن کردم فرستادم براشون با بهترین کیفیت الان نمیدونم دیگه چی آپلود کنم...یا لازمه پول پرداخت کنم به ets تا نمره تافلمو به این دانشگاه گزارش بدن مثه دانشگاها آمریکا؟
    2-grading system رو به من گیر داده... من دانشگاهم grading system نداره از همین لینکی که یکی از بچه ها گذاشته بود مال دانشگاه فردوسی بود یه اسکرین شات گرفتم فرستادم باز قبول نکرده نمیدونم الان چیکار کنم..
    3- استاد راهنمایی که باهاش حرف زدم گفت هم اپلیکیشن پر کن هم اسکولارشیپ الان نمیدونم کجا اسکولارشیپ رو پر کنم؟ تو توضیحات اسکولارشیپ دانشگاه گفته:
    Once you have applied for admission, you will receive an admission
    Application Receipt. In this letter you will be provided with a unique URL which you can use to apply for the
    scholarship round. If you have already applied for admission previously and did not receive the unique URL,
    please email international.grs@unsw.edu.au with the subject heading “Request for scholarship URL”.

من کارای اپلیکیشنم تمام شد یه نامه هم برام فرستاده شد ولی لینک خاصی برای اسکولارشیپ توش نبود... یعنی الان طبق این توضیح باید ایمیل بزنم بهشون بگم برای اسکولارشیپ واسه من لینک بفرستید؟؟ بقیه بچه هایی که دارید برای ترم اول 2016 اقدام میکنید همین کارو کردید؟؟؟

مرسی از همه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    بله یک ایمیل بزنید و همین را بخوایید ازشون... برای منم نفرستادن هنوز درخواست دادن همین الان که بفرستید... مشکلی نداره این دانشگاه اول پذیرش میده و بعد بورس... وقت هست کلی
    مرسی از پاسختون. آخه یه مسئله اینه که ددلاینش 24 آگوسته یعنی 10 روز دیگه.... از اون طرفم استاد راهنمائه هی میگه وقتی برای اپلیکشن و اسکولارشیپ اپلای کردی منو در جریان بگذار تا پی گیر وضعیتت باشم. الان شما چقدر وقته واسشون ایمیل زدی؟ براتون لینک اسکولارشیپ اومد یا نه؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

ده دقیقه فکر کنم شد ایمیل زدم!
    اون ددلاین برای ادمیژن هست برای بورس وقت زیاده
    مرسی از پاسختون. آخه یه مسئله اینه که ددلاینش 24 آگوسته یعنی 10 روز دیگه.... از اون طرفم استاد راهنمائه هی میگه وقتی برای اپلیکشن و اسکولارشیپ اپلای کردی منو در جریان بگذار تا پی گیر وضعیتت باشم. الان شما چقدر وقته واسشون ایمیل زدی؟ براتون لینک اسکولارشیپ اومد یا نه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)