صفحه 78 از 155 نخستنخست ... 28686970717273747576777879808182838485868788128 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 771 تا 780 , از مجموع 1546

موضوع: تحصیل در دانشگاه ( UNSW ) و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ( UNSW ) و مسائل مرتبط

سلام
    من یوزر و پسورد از Identity Manager Service درست کردم ولی وقتی وارد myUNSW میشم و اونارو وارد میکنم خطالی زیرو میاره:
    Your current sign on is NOT authorised for the request. Please go back and logout to try again or contact the IT Service Desk on +61 2 9385 1333 for assistance.
    ممنون میشم راهنمایی کنین.

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba200 نمایش پست ها
    سلام
    من یوزر و پسورد از Identity Manager Service درست کردم ولی وقتی وارد myUNSW میشم و اونارو وارد میکنم خطالی زیرو میاره:
    Your current sign on is NOT authorised for the request. Please go back and logout to try again or contact the IT Service Desk on +61 2 9385 1333 for assistance.

سلام
    به درد من مبتلا شدید..کلا بیخیال track کردن شوید...یا حق
    I spring over the spring with the spring in the spring

Junior Member

ممنون از پاسختون. ولی مدارکم اینطور ناقصه و ممکنه رد بشه مدارکم چونکه ایمیل زیر و برام ارسال کردن:
    Unfortunately we are unable to process your application at this time as it is incomplete. If you still wish to beconsidered for admission to the above program, please supply the documentation outlined below viamyUNSW at my.unsw.edu.au. To log in to myUNSW, you will need to create a UniPass via IDM (IdentityManager) at idm.unsw.edu.au. To create your UniPASS you will need your Student ID and Program Codewhich are listed above. For further information regarding tracking your application, please see hereapply.unsw.edu.au/apply/onlineAppTrackInfo.html.
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sharifialireza نمایش پست ها
    ماله منم همینجوریه یکم طول میکشه تا تایید کنن من پاسپورتم20 روز بعد از اپلود تایید شد
    نقل قول نوشته اصلی توسط moh12345 نمایش پست ها
    والا ممکنه مینیمومای زبا رو نداشته باشید مثل من... حتی اگه همه اسکیلاتونم درست باشه جز یکیش دوباره باید آزمون بدی
    یه سوال دیگه داشتم این referee report ها رو اساتیدم فرستادن ولی هنوز نوشته دریافت نشد از طرفی 24 آگست هم که ددلاینه... کسی هست که ریکام استاداش رسیده باشه؟؟؟
    بالاخره امروز زبانم تایید شد (من بالاتر از مینیمم ها بودم) البته بعد از چندبار که بهشون ایمیل زدم گفتند که ما همیشه آخرین مدرکی که تایید میکنیم زبان هست و تایید کردند.

من بلافاصله که استادم فایل رو ایمیل زد فرداش توی my unsw دیدم زده بود Received
    به نظر من با ایمیل بهشون اطلاع بدید و ازشون بخواهید تاییدش بکنند.

Member pedram1987 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Mechanical Eng, Robotic & Control

نقل قول نوشته اصلی توسط Sadr88 نمایش پست ها
    بالاخره امروز زبانم تایید شد (من بالاتر از مینیمم ها بودم) البته بعد از چندبار که بهشون ایمیل زدم گفتند که ما همیشه آخرین مدرکی که تایید میکنیم زبان هست و تایید کردند.

من بلافاصله که استادم فایل رو ایمیل زد فرداش توی my unsw دیدم زده بود Received
    به نظر من با ایمیل بهشون اطلاع بدید و ازشون بخواهید تاییدش بکنند.
    you just need to be easygoing , they will ask you any further document they need
    اشتباه کردن،اشتباه نیست! در اشتباه ماندن،اشتباه است!

بهترین راه برای تشکر دادن امتیاز هست به کسانی‌ که شما رو کمک می‌کنن

Banned

معدل لیسانسم 13.76
    ارشد 14.82
    رزومه ام خوبه اما ایمپکت دار ندارم کلا کارم مقاله است و طرح پژوهشی دارم 4 تا با دوستان کار میکنم
    نرم افزارم
    استاده اوکی داده
    فکر کنم سر کاریه اره؟اپلی نکنم؟حیف دردسر فی نه؟پیشنهادی کسی داره؟
    رزومه ام دقیقتر خواستید بگید.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

برای این دانشگاه شانستون صفره متاسفانه... حتی اگر چند تا هم ISI ایمپکت بالا داشتید... مستر دوم باید بخونید شما در مالزی یا اروپا.. مطمن باشید برای هیچ دانشگاه استرالیا شانس بورس ندارید دوست عزیز فقط خواستم وقت شما هدر نره
    نقل قول نوشته اصلی توسط megh500 نمایش پست ها
    معدل لیسانسم 13.76
    ارشد 14.82
    رزومه ام خوبه اما ایمپکت دار ندارم کلا کارم مقاله است و طرح پژوهشی دارم 4 تا با دوستان کار میکنم
    نرم افزارم
    استاده اوکی داده
    فکر کنم سر کاریه اره؟اپلی نکنم؟حیف دردسر فی نه؟پیشنهادی کسی داره؟
    رزومه ام دقیقتر خواستید بگید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba200 نمایش پست ها
    سلام

سلام. مشکل اینجاست که اطلاعات پیشین (یوزر پسوردی که قبلا باهاش اپلای می کردین) تو history مررورگرتون مونده:
    راه حل:
    1-از یک مرور گر دیگه که قبلا باهاش برای UNSW اپلای نکردین استفاده کنین
    2- تمام هیستوری مرورگروتون رو پاک کنین، دوباره وارد myUNSW بشین که ازتون یوزر پسور بخواد...

Banned

ممنون بقیه چه نظری دارند راجع به شانس من؟الکی این همه وقتم را با استاد هدر دادم؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

این دانشگاه یکی از ویژگی هاش این هست که از دانشگاه های معتبر دانشجو میگیره وبورس میده و اونم با معدل بالای 17 و حداقل یک یا دو ISI معتبر (که نویسنده اول یا دوم باشید)... اگر دوست داشتید به نتایج سال قبل یک نگاهی بندازید در تاپیک نتایج بورسیه دکتری...
    نقل قول نوشته اصلی توسط megh500 نمایش پست ها
    ممنون بقیه چه نظری دارند راجع به شانس من؟الکی این همه وقتم را با استاد هدر دادم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)