صفحه 86 از 155 نخستنخست ... 36767778798081828384858687888990919293949596136 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 851 تا 860 , از مجموع 1546

موضوع: تحصیل در دانشگاه ( UNSW ) و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نقشه برداری دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ( UNSW ) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط heidaryan نمایش پست ها
    دوستان سلام
    منم امروز مصاحبه دادم.
    استاد هم گفت که درخواست شما رو به صورت جدی مد نظر قرار دادیم و البنه شما جزو اوتاستندینگ ها هستید.
    در کل 10 دقیقه وقت گرفت اونم سوال هایی مثل اینکه چرا استرلیا؟ چرا نیو سوت ولز؟ توی چه زمینه ای کار کردی؟ میخای همون رو ادامه بدی؟چندت مقاله داری؟ و چرا میخای رو این موضوع کار کنی؟ بود.
    سوالی که دارم یکی بیاد به من بگه حالا من چکاره ام؟ و اصلا این مصاحبه برای چی بوده؟
    تا جایی که استاده به من گفت با کسایی که ادمیشن گرفتن مصاحبه میکنن برای اسکالرشیپ.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط miladmoradi نمایش پست ها
    تا جایی که استاده به من گفت با کسایی که ادمیشن گرفتن مصاحبه میکنن برای اسکالرشیپ.
    آقا میلاد من هنوز ادمیشن نگرفتم و مصاحبه دادم و استاده بهم گفت برا افزایش شانست تو اسکلارشیپ مصاحبه بده. اصولا تو استرالیا بورس گرفتن به مراتب سختر از ادمیشنه بر عکس کشورهایی مثل سنگاپور.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط iamhamid نمایش پست ها
    واسه منم تامه ادمیشن اوومده ، اما از مصاخبه خبری نیست!
    والا من قضیه این مصاحبه ها رو نمیدونم چیه!!!!! آخه استاد من تو اردیبهشت ازم مصاحبه گرفت نزدیک سه ربعم طول کشید... اصلا اول مصاحبه گرفت بعد گفت من تو رو ساپورتت میکنم و اپلای کن. نمیدونم این دوستانی که الان دارن میرن مصاحبه یعنی استادشون اون اول فقط با ایمیل بهشون اکی داده اصلا اسکایپ نداشتن با استاد؟!!! آخه سوالاتیم که میگن همون سوالات 5 دقیقه ی اول آشنایی هستش. من اولین ایمیلم رو که استاد جواب داد گفت بیا اسکایپ تا با هم حرف بزنیم تو 4 5 دقیقه اول گفت چرا استرالیا و چرا دکترا و اینا بعدم از مقالاتم پرسید بعد سریع رفت سراغ پروژه دکترا و روی اون قضیه یه نیم ساعتی حرف زدیم. بعد ازون گفت حالا برو پروپوزال بنویس و اپلای کن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moh12345 نمایش پست ها
    والا من قضیه این مصاحبه ها رو نمیدونم چیه!!!!! آخه استاد من تو اردیبهشت ازم مصاحبه گرفت نزدیک سه ربعم طول کشید... اصلا اول مصاحبه گرفت بعد گفت من تو رو ساپورتت میکنم و اپلای کن. نمیدونم این دوستانی که الان دارن میرن مصاحبه یعنی استادشون اون اول فقط با ایمیل بهشون اکی داده اصلا اسکایپ نداشتن با استاد؟!!! آخه سوالاتیم که میگن همون سوالات 5 دقیقه ی اول آشنایی هستش. من اولین ایمیلم رو که استاد جواب داد گفت بیا اسکایپ تا با هم حرف بزنیم تو 4 5 دقیقه اول گفت چرا استرالیا و چرا دکترا و اینا بعدم از مقالاتم پرسید بعد سریع رفت سراغ پروژه دکترا و روی اون قضیه یه نیم ساعتی حرف زدیم. بعد ازون گفت حالا برو پروپوزال بنویس و اپلای کن.
    منم داستانم فرق می کنه ، من با استادا که تماس گرفتم گفتن باید expression of interest بفرستی به دانشکده (معماری)، من این کارو کردم یه پروپوزال 3000 کلمه ای هم می خواست. اونم فرستادم و دانشکده واسم دو تا سوپروازیر انتخاب کرد. منم با اونا در تماس بودم و گفتن که حمایت می کنن. الان ام نمیدونم جریان مصاحبه چیه. فقط دانشگاه ملبورن از من خواسته که مصاحبه کنم.

سلام
    دوستان من برای این دانشگاه اپلی کردم ولی هنوز استادم نواسته که باهم مصاحبه داشته باشی. ممکنه کلا نصاحبه نخواد؟ یا اینکه اگر مصاحبه نشم یعنی منصرف شده و برای بورس و ادمیشن پذیرفته نخواهم شد؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaheidari770 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من برای این دانشگاه اپلی کردم ولی هنوز استادم نواسته که باهم مصاحبه داشته باشی. ممکنه کلا نصاحبه نخواد؟ یا اینکه اگر مصاحبه نشم یعنی منصرف شده و برای بورس و ادمیشن پذیرفته نخواهم شد؟
    ممنون
    به نظر من اصلا اینطوری نیست. مصاحبه فقط شانس رو میبره بالا تو رقابت و با هماهنگی استاد راهنما انجام میشه. شما شانس دارین و ممکنه بعد از نتیجه ی قبولیتون مصاحبه بشین.
    موفق باشین

Junior Member

دوستان سلام
    امروز من یه ایمیل از GRS دریافت کردم مبنی بر اینکه نیاز نیست دوباره امتحان زبان بدم.
    چند ساعت بعدش هم نامه پذیرش اومد.
    در مورد مدرک زبان حتما مکاتبه کنید .
    پیروز باشید

تبریک می گم
    امکانش هست رزومه تون بگید با ایمپکن مقاله؟

نقل قول نوشته اصلی توسط heidaryan نمایش پست ها
    دوستان سلام
    امروز من یه ایمیل از GRS دریافت کردم مبنی بر اینکه نیاز نیست دوباره امتحان زبان بدم.
    چند ساعت بعدش هم نامه پذیرش اومد.
    در مورد مدرک زبان حتما مکاتبه کنید .
    پیروز باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط oversea92 نمایش پست ها
    تبریک می گم
    امکانش هست رزومه تون بگید با ایمپکن مقاله؟
    خواهش می کنم فعلا اتفاق خاصی نیفتاده که!! پذیرش پولیه بورسیه نیست.
    بعد از جواب بورسیه رزومه کامل رو توی قسمت پذیرش یا ریجکت میذارم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Artificial Intelligence

دوستان سلام
    کسی میدونه واسه اکسپت آفر تا چه تاریخی مهلت هست ؟!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)