صفحه 9 از 155 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 1546

موضوع: تحصیل در دانشگاه ( UNSW ) و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ( UNSW ) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    سلام ببین گروه 8 دانشگاهاش اگه خدا هم باشی معدلت کم باشه برت نمی دارن بطور نمونه من 13 مقاله انگلیسی دارم که 8 تاش ای اس ای هست و 16 مقاله فارسی و.......... 4 تا کتاب تالیفی و........ بخاطر معدل لیسانس بورسم نکردن هیچ کدوم!
    با سلام
    من با این حرفتون چندان موافق نیستم. به عنوان مثال کاربری به اسم Shahrouz هست که با 7 تا ISI که IF های بسیار خوبی داشتند (حدودا 2 تا مقالش با IF=5 بود) تونست با معدل کارشناسی 13 و ارشد 17 دانشگاه تهران از موناش و کوئینزلند بورس بگیره و الان هم موناش درسشو شروع کرده. چیزی که حائز اهمیت هست کیفیت ژورنال هایی هست که مقاله داده. بعضی از مقالاتی که شهروز داشت حتی استادش هم در موناش همچین مقالاتی نداشت! البته در مورد موناش و کوئینزلند و آدلاید صادقه و سیدنی، UNSW، ملبورن و ANU امتیازات خیلی خاصی برای معدل لیسانس دارن.
    در مورد دانشگاه موناش مطمئنم که وزن امتیازات برای بورس 70% برای مقالات و 30% برای معدل. و در مورد دانشگاهی مثل UNSW احتمالا برعکس باشه
    ویرایش توسط orang : April 22nd, 2013 در ساعت 03:13 AM
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    با سلام
    من با این حرفتون چندان موافق نیستم. به عنوان مثال کاربری به اسم Shahrouz هست که با 7 تا ISI که IF های بسیار خوبی داشتند (حدودا 2 تا مقالش با IF=5 بود) تونست با معدل کارشناسی 13 و ارشد 17 دانشگاه تهران از موناش و کوئینزلند بورس بگیره و الان هم موناش درسشو شروع کرده. چیزی که حائز اهمیت هست کیفیت ژورنال هایی هست که مقاله داده. بعضی از مقالاتی که شهروز داشت حتی استادش هم در موناش همچین مقالاتی نداشت! البته در مورد موناش و کوئینزلند و آدلاید صادقه و سیدنی، UNSW، ملبورن و ANU امتیازات خیلی خاصی برای معدل لیسانس دارن.
    در مورد دانشگاه موناش مطمئنم که وزن امتیازات برای بورس 70% برای مقالات و 30% برای معدل. و در مورد دانشگاهی مثل UNSW احتمالا برعکس باشه
    سلام من با نظر شما در مورد دانشگاه نیو ساوت ولز موافقم چون وقتی که اول کار براشون ایمیل زدم بلافاصله گفتن به علت معدل کم لیسانس شما کووالیفاید نیستی اصلا مقاله و ... اهمیت یا بهتر بگم وزن زیادی برای انها در مقایل معدل ندارد! تبا سیدنی هم که مکاتبه کردم دقیقا همین را گفتند!
    اگر تجربه اپلای نیوزلند را هم داشته باشید دانشگاه های اکلند و ویکتوریا هم دقیقا این روال را دارند. موناش که به دانشگاه ازاد ایرانی ها شهرت دارد!!!!

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    سلام ببین گروه 8 دانشگاهاش اگه خدا هم باشی معدلت کم باشه برت نمی دارن بطور نمونه من 13 مقاله انگلیسی دارم که 8 تاش ای اس ای هست و 16 مقاله فارسی و.......... 4 تا کتاب تالیفی و........ بخاطر معدل لیسانس بورسم نکردن هیچ کدوم!
    البته دوست عزیز حساسیت دانشگاههای g8 روی معدل متفاوت هست. توی بعضی از این دانشگاهها (موناش، UWA، کوئینزلند و آدلاید) میشه با تعداد زیاد مقالات isi پایین بودن معدل رو جبران کرد. البته یه مقدار به شانس و ساپورت استاد هم بستگی داره.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    البته دوست عزیز حساسیت دانشگاههای g8 روی معدل متفاوت هست. توی بعضی از این دانشگاهها (موناش، UWA، کوئینزلند و آدلاید) میشه با تعداد زیاد مقالات isi پایین بودن معدل رو جبران کرد. البته یه مقدار به شانس و ساپورت استاد هم بستگی داره.
    دانشگاه کوینزلند هم من مکاتبه کردم بلافاصله گفتن متاسفیم کووالیفاید نیستی!
    فقط استرالیای غربی گفت اپلای کن ولی چون پستی بود اپلای نکردم ولی بعدا فهمیدم بهتر شد اپلای نکردم!
    دوستم لیسانس و فوق 17 ایلتس 7 جی ار ای 1200 سوپر وایزر هم داشت بورس نشد البته رشته حسابداری !

سلام بچه ها،
    برای UNSW اپلای کردم که نتونستم برای ترم دومش فاند بگیرم،
    حتما میدونین که اپلیکیشن فی UNSW پنجاه دلار هست،
    اگه پذیرش دانشگاه بیاد، میخوام دیفر کنم تا در راند اصلی برای اسکولارشیپ رقابت کنم،
    سوال من اینه:
    آیا وقتی دیفر میکنی میتونی سوپروایزرت عوض کنی؟
    (چون یه استاد دیگه ای که مرتبه علمیش از سوپروایزر الانم بالاتره گفته براش اپلای کنم)

Member
    رشته و دانشگاه
    برق، صنعتی اصفهان ،امیرکبیر

آقا برای من هنوز هیچ پیغامی نیومده!کسی هست اینطوری باشه؟

Junior Member mkahram آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط 87123133 نمایش پست ها
    آقا برای من هنوز هیچ پیغامی نیومده!کسی هست اینطوری باشه؟
    برای همسر منم هنوز هیچ جوابی نیومده! چند وقت پیش ایمیل زد که جواب پذیرشش رو بپرسه گفتن پذیرشت تحت بررسی سنکشن اسسمنت هستش. ما حدس زدیم کسایی که پروژشون شامل تحریمه هنوز جوابشون نیومده! پروژه شما چی بوده؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mkahram نمایش پست ها
    برای همسر منم هنوز هیچ جوابی نیومده! چند وقت پیش ایمیل زد که جواب پذیرشش رو بپرسه گفتن پذیرشت تحت بررسی سنکشن اسسمنت هستش. ما حدس زدیم کسایی که پروژشون شامل تحریمه هنوز جوابشون نیومده! پروژه شما چی بوده؟

پروژه من توی حوزه it و شبکه است و فکر نمیکنم هیچ حساسیتی داشته باشه.

Member
    رشته و دانشگاه

بچه ها استاد امروز ایمیل زده و گفته که در مورد من سوال کرده و عین جواب اونا را برای من فرستاده "He's still in the running, but the offers have not rolled down that far yet". معنی خاصی برداشت می کنید؟

با سلام
    موارد بسیار نادری پیش می اید که فرد با معدل پایین بورس میشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)