صفحه 78 از 85 نخستنخست ... 28686970717273747576777879808182838485 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 771 تا 780 , از مجموع 841

موضوع: رشته های تحصیلی و پیدا کردن دانشگاه مناسب با توجه به رشته ی شما

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رشته های تحصیلی و پیدا کردن دانشگاه مناسب با توجه به رشته ی شما

دوستان سلام
    من میخواستم برای کارشناسی در رشته مهندسی کامپیوتر در پلی تکنیک تورین اپلای کنم. سوالی که داشتم اینه که ایا با داشتن مدرک GRE میشه از امتحان ورودی این دانشگاه معاف شد ؟ و اینکه آیا سفارت سر این موضوع گیر نمیده ؟ چون من شنیدم که یه ویزای ده روزه میدن که باید بری و امتحان ورودی رو بدی و برگردی و مدرک GRE رو به عنوان معافیت از ازمون ورودی قبول نمیکنه . ممنون میشم اگر راهنماییم کنین

Senior Member majjiid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alihp28 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من میخواستم برای کارشناسی در رشته مهندسی کامپیوتر در پلی تکنیک تورین اپلای کنم. سوالی که داشتم اینه که ایا با داشتن مدرک GRE میشه از امتحان ورودی این دانشگاه معاف شد ؟ و اینکه آیا سفارت سر این موضوع گیر نمیده ؟ چون من شنیدم که یه ویزای ده روزه میدن که باید بری و امتحان ورودی رو بدی و برگردی و مدرک GRE رو به عنوان معافیت از ازمون ورودی قبول نمیکنه . ممنون میشم اگر راهنماییم کنین
    قربانت.
    این پیج رو مطالعه بفرمایید:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...AF-%29/page137
    موفق باشید.
    مرده گان اين سال عاشق‌ترين زنده گان بوده‌اند.

سلام دوستان . من لیسانس حسابداری دارم با معدل ۱۶/۹۰ . علاقه ای به این رشته ندارم که بخوام تو یه کشور دیگه فوق بخونم . رشته هایی که دوست دارم پرستاری و دامپزشکی هست اما اگه بخوام لیسانس بخونم انگار باید امتحان ورودی بدم .
    کسی میدونه کدوم دانشگاه های ایتالیا ، لیسانس پرستاری و دامپزشکی رو به انگلیسی برگزار میکنن؟ برای پرستاری فقط دانشگاه ساپینزا دیدم که دوره لیسانسش انگلیسیه و یه امتحان ورودی داره و در سال ۲۰ نفر قبول میکنه و امتحان ورودی داره .
    کسی هست تو این رشته ها شرکت کرده باشه یا اطلاعاتی دربارشون و امتحانات ورودیشون داشته باشه ؟
    اگه برای ایتالیا سخته ، کشور خاصی هست که این دوتا رشته رو راحت تر بتونم پذیرش بگیرم ؟

برام مهم نیست ایران قبول داشته باشه مدرکمو ، چون دوست ندارم برگردم ایران . فقط برام مهمه که کشورهای اروپایی و کانادا مدرکشو قبول داشته باشن

دروددوستان عزیز به پیشنهادیکی از اساتیدمعماری ایتالیاچنتا رشته دکترامیلان وجنوا برای ادامه به من پیشنهادکردن

من لیسانس عمران دارم وتحقیقاتم مرتبط با علوم انسانی بوده وهیچ اطلاعاتی در این زمینه ندارم هرچی هم میخونم اینجا یا میرم تو سایتاشون فقط گیج میشم :-(((((( ممنون میشم کسی که اطلاعات بیشتری داره راجع به انتخاب رشته مناسب یه پیام اینجا بهم بده باهم درارتباط باشیم

معدل پایین 7 سال از فارغ التحصیلی گذشته
    زبان انگلیسی
    سپاس فراوان
    ویرایش توسط daeimehdi : November 19th, 2017 در ساعت 12:23 PM

سلام
    دوستان از کجا بفهمیم که چه دانشگاه هایی در ایتالیا توی مقطع فوق لیسانس رشته ی IT و گرایش شبکه پذیرش میده ؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید

Junior Member

سلام
    چجوری میشه فهمید چه رشته ای رو اونجا مرتبط میدونن؟
    من لیسانس عمران هستم و میخوام توی یکی از این رشته ها اپلای کنم
    architectural design and history
    architecture built environment interiors
    building and architectural engineering
    landscape architecture land landscape heritage
    sustainable architecture and landscape design

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط moeinbbb نمایش پست ها
    سلام
    چجوری میشه فهمید چه رشته ای رو اونجا مرتبط میدونن؟
    من لیسانس عمران هستم و میخوام توی یکی از این رشته ها اپلای کنم
    architectural design and history
    architecture built environment interiors
    building and architectural engineering
    landscape architecture land landscape heritage
    sustainable architecture and landscape design
    درود
    سومین گرایش به عمران نزدیک هست ولی بازم نمیشه فهمید.
    باید اپلای کنید تا ببینید نتیجه چی میشه.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط moostafa73 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان از کجا بفهمیم که چه دانشگاه هایی در ایتالیا توی مقطع فوق لیسانس رشته ی IT و گرایش شبکه پذیرش میده ؟
    درود
    تعداد دانشگاههای خوب که به انگلیسی برای ارشد کورس ارائه میدن بیشتر از ۵-۶ تا نیست توی وبسایتاشون بگردید ببینید کدوما ارائه میدن.
    دانشگاه های پلیتکنیک میلان و تورین و بولونیا و ساپینزا و فلورانس و سینا و پیزا رو بگردین.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

سلام دوستان
    من کارشناسیم رو حسابداری خوندم و الان واسه mba میخوام اقدام کنم واسه ایتالیا که ارشدش رو بگیرم
    میشه راهنمایی کنید که چه دانشگاه هایی بهتر هستن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    درود
    تعداد دانشگاههای خوب که به انگلیسی برای ارشد کورس ارائه میدن بیشتر از ۵-۶ تا نیست توی وبسایتاشون بگردید ببینید کدوما ارائه میدن.
    دانشگاه های پلیتکنیک میلان و تورین و بولونیا و ساپینزا و فلورانس و سینا و پیزا رو بگردین.
    به گفته ی شما عمل کردم و فهمیدم دانشگاه ساپینزا فقط رشته IT رو ساپورت میکنه این دوره
    گرایش های موجود
    Undergraduate programme in Computer Science

Master programme in Computer Science

Master programme in Data Science and Business Informatics

Master programme in Computer Science & Networking

Digital humanities

اما من یک مشکل دارم نمیدونم کدوم از این رشته ها نزدیک و مرتبط به رشته ی من هست ، چیزی که من خونم کامپیوتر گرایش شبکه هست ممنون میشم از دوستان راهنماییم کنن کدوم یک از این گرایش ها رو انتخاب کن ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)