صفحه 10 از 85 نخستنخست 123456789101112131415161718192060 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 841

موضوع: رشته های تحصیلی و پیدا کردن دانشگاه مناسب با توجه به رشته ی شما

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رشته های تحصیلی و پیدا کردن دانشگاه مناسب با توجه به رشته ی شما

نقل قول نوشته اصلی توسط linker نمایش پست ها
    با سلام و سپاس فراوان بابت زحمات تمامی دوستان فرهیخته و کمال اندیش

لیسانس برق مخابرات از دانشگاه ازاد با معدل حدودا 13.5 تا 14 یک مقاله isi از چه دانشگاهی و شهر هایی میتونم پذیرش بگیرم که شهریه ندم... و کمک هزینه isu شامل حالم بشه....
    الویتم مخابرات خوندن البته به رشته های مرتبط با انرژی تجدید پذیر علاقه دارم ایلسم 6.5 میتونم راحت بگیرم... راستی gre لازمه؟
    از نظر من برای پلی تکنیک تورینو اقدام کنی خیلی خوبه

Member tesoke آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer & Information Sciences at the University of Delaware

نقل قول نوشته اصلی توسط sabamhy نمایش پست ها
    بله قطعا حقوق میدن در این اصلا شکی نیست
    مرسی. قسمت دوم سوالم را هم اگه جوابش را میدانید پاسخ بدهید. سوال کردم که آیا سایتی هست که تمام فرصت های دکترا را در ایتالیا لیست کرده باشد یا ما باید تمام سایت های دانشگاه ها را واسه فرصت ها بررسی کنیم؟ دوستان دیگه کسی جواب این سوالم را نمی دونه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tesoke نمایش پست ها
    مرسی. قسمت دوم سوالم را هم اگه جوابش را میدانید پاسخ بدهید. سوال کردم که آیا سایتی هست که تمام فرصت های دکترا را در ایتالیا لیست کرده باشد یا ما باید تمام سایت های دانشگاه ها را واسه فرصت ها بررسی کنیم؟ دوستان دیگه کسی جواب این سوالم را نمی دونه؟
    تا جایی که میدونم چنین سایتی وجود نداره ولی اگه رشتتون یکی از شاخه های فنی که به پلی تکنیک مربوط میشه باشه و ترجیحا مقاله هم داده باشید جای نگرانی زیادی نیست

سلام من ميخوام براي ارشد معماري اقدام كنم اما متاسفانه به جز سايت دانشگاه پلي تكنيك ميلان توي بقيه سايت دانشگاها به نتيجه اي نرسيدم،اگه كسي لينكي از دوره هاي مستر به زبان انگليسي از هر دانشگاهي داره ممنون ميشم بگه و كمك كنه

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Sepideh1368 نمایش پست ها
    سلام من ميخوام براي ارشد معماري اقدام كنم اما متاسفانه به جز سايت دانشگاه پلي تكنيك ميلان توي بقيه سايت دانشگاها به نتيجه اي نرسيدم،اگه كسي لينكي از دوره هاي مستر به زبان انگليسي از هر دانشگاهي داره ممنون ميشم بگه و كمك كنه
    منظورت تنها کشور ایتالیاست؟؟
    بعد از دانشگاه صنعتی میلان، دانشگاه فلورانس ، و دانشگاه ونیز هم به انگلیسی ارائه می دهند.

Junior Member

سلام دوستان
    به نظر من بهترین لینک همین ویکی میتونه باشه

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of...ities_in_Italy
    اول رنگ بنفش رو نگاه کنید بعد رنگهای دیگه . رو هر دانشگاه هم که کلیک کنید اطلاعات در مورد دانشگاه و رشته هاو مقطع تحصیلی رو بهتون میده

Junior Member faridcboy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering - Tabriz University

من ميخام در مقطع ليسانس اي تي بخونم.يا هم علوم كامپيوتر يا هم مهندسي كامپيوتر
    يكي از اين سه تا
    ممنون ميشم دانشگاهي مناسب من معرفي كنيد كه هم بورس كنه هم اينكه ترمش تا فوريه شروع بشه (چون بعد از اون مشمول خدمت ميشم!)

سلام دوستان وقت همگی بخیر

میشه لطفا کمکم کنید . شرایطم رو میگم ، رشته ی انتخابیم رو قید می کنم .لطفا راهنماییم کنید که چه دانشگاهی apply کنم . خیلی خیلی ممنونم .

25 سن - دیپلم عمران ( فنی و حرفه ای معدل 14.79 ) - فوق دیپلم عمران ( آزاد تهران : معدل 13.13 ) - در حال حاضر دانشجوی لیسانسم و 17 واحدم از کارشناسیم مونده ( اما به دلیل عدم علاقه 1 سالی میشه دانشگاه نرفتم. ) (( به هیچ عنوان نمی خوام دیگه عمران بخونم )) - در زمینه طراحی 5سال رزومه خوبی دارم

می خواستم در درجه اول تو رشته Communications Design بخونم ( برای لیسانس ، از اول )
    و انتخاب دومم Architecture Built Environment and Construction Engineering( برای لیسانس ، از اول )
    کدوم دانشگاه apply کنم ؟
    با توجه به شرایط سنیم شانسی دارم؟

لطفا راهنماییم کنید .
    ممنونم .

سلام به اساتيد فروم
    لطفا به من كمك كنيد. من ليسانس مهندسي كامپيوتر نرم افزار دولتي يزد 15.05 در سال 80 دارم
    فوق مجازي آي تي شيراز با پايان نامه 18.47 در سال 90 دارم
    ميخوام با هزينه خودم برم اروپا(همه جا رو دارم بررسي مي كنم. مهم رفتنمه)با توجه به اينكه مقاله ندارم و زبان هم مدرك ندارم پذيرش بهم ميدن؟
    البته زبانم بد نيست و دارم فشرده مي خونم . قبلا هم 6 ماه مالزي بودم
    11 سال سابقه كار تخصصي فني و مقداري مديريتي دارم . نميدونم مستر بايد بخونم يا دكترا هم ميشه؟
    هدفم دكتراست -اما پروپوزال ندارم
    واقعا كشورش برام خيلي مهم نيست فقط از كشورهاي استاندارد اروپايي(هلند المان سوئد نروژ فنلاند ايتاليا اسپانيا)باشه اما مثلا قبرس و بلاروس و اينا نباشه
    چون ميخوام با هزينه خودم برم مهم برام اينه كه هزينش در مقايسه با بقيه نسبتا پايينتر باشه
    بنظرتون بايد دست به دامان موسسات بشم؟
    يكي زمان برام مهم هست يكي هم مجموع هزينه ها مثلا ماهي 1500 يورو يا 2000$ از ايران ميتونم رو درامدم حساب كنم (مجموع هزينه تحصيل و زندگي).
    ضمنا با همسر و بچه 4 ساله ميخوام برم
    ميدونم سوالاتم بسيار كلي هست اما ماه هاست دارم مطالعه ميكنم اما تاپيك مقايسه اي از ديد كلي نديدم كه بتونم نهايتا روي يكي دو كشور زوم كنم
    ضمنا سنم 34
    ممنون ميشم كمكم كنيد

Junior Member

[QUOTE=mehdivahedi;1162494]سلام دوستان وقت همگی بخیر

میشه لطفا کمکم کنید . شرایطم رو میگم ، رشته ی انتخابیم رو قید می کنم .لطفا راهنماییم کنید که چه دانشگاهی apply کنم . خیلی خیلی ممنونم .

25 سن - دیپلم عمران ( فنی و حرفه ای معدل 14.79 ) - فوق دیپلم عمران ( آزاد تهران : معدل 13.13 ) - در حال حاضر دانشجوی لیسانسم و 17 واحدم از کارشناسیم مونده ( اما به دلیل عدم علاقه 1 سالی میشه دانشگاه نرفتم. ) (( به هیچ عنوان نمی خوام دیگه عمران بخونم )) - در زمینه طراحی 5سال رزومه خوبی دارم

می خواستم در درجه اول تو رشته Communications Design بخونم ( برای لیسانس ، از اول )
    و انتخاب دومم Architecture Built Environment and Construction Engineering( برای لیسانس ، از اول )
    کدوم دانشگاه apply کنم ؟
    با توجه به شرایط سنیم شانسی دارم؟

لطفا راهنماییم کنید .
    ممنونم .
    دوست عزیز سلام اول از همه باید راجع به وضعیت نظام وضیفه ازتون سوال کنم که آیا معافیت دارید و اگه ندارید فقط برای ادامه تحصیل برای مقطع فوق لیسانس اجازه خروج از کشور بهتون میدم
    دوم تقریبا شرتیط یکسان داریم منم 25 سال دارم و میخوام از لیسانس بخونم پذیرشم آمادست برای آکادمی هنر تورینو منم بهتون پیش نهاد میکنم رشته دکراسیون مدرن که رشته بسیار جدید و خوبی هست رو ادامه بدید و اینکه این رشته ها در ایتالیا در شهر میلان و تورینو دارای معتبر ترین آکادمی ها هستن و آکادمی بقیه شهرها اصلا معتبر نیستن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)