صفحه 14 از 85 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 841

موضوع: رشته های تحصیلی و پیدا کردن دانشگاه مناسب با توجه به رشته ی شما

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رشته های تحصیلی و پیدا کردن دانشگاه مناسب با توجه به رشته ی شما

نقل قول نوشته اصلی توسط matinsaba نمایش پست ها
    سلام میخواستم ببینم ایتالیا دانشگاه تاپ داره برای فوق رشته های تجربی مثل ژنتیک که شانس گرفتن دکتری هم از دانشگاهای آمریکا داشته باشیم؟
    دانشگاه بولونیا، بیوانفورماتیک ارائه می ده که فوق العاده معتبر است. جایی دیدم که رنکش 50 بود توی بیوانفورماتیک

Junior Member

دوستان سلام
    واسه رشته DBA کدوم دانشگاه پیشنهاد می‌کنین هم از نظر کیفیت آموزشی‌ و هم اینکه احتمال گرفتن بورس بیشتر باشه

سلام به همه دوستان; اگه میشه لطفا اگه کسی میدونه دانشگاههایی که رشته ی biomedical engineering رو به انگلیسی ارائه میکنن معرفی کنه; خیلی ممنون

Junior Member

سلام میشه لطفا بگید امکان تحصیل در دندانپزشکی یا پزشکی تو ایتالیا هست یا نه ؟ زبانش چیه ؟ هزینه ؟ کلا شرایط ؟اگه لطف کنید هر اطلاعاتی در مورد این رشته ها دارین بگین ممنون میشم

Junior Member atena0069 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر آزاد کرج

سلام
    لطفا دانشگا های خوب ایتالیا (زیاد هم مطرح نبود عیب نداره) در رشته software یا IT برای مقطع کارشناسی رو بهم معرفی کنید
    و اینکه دانشگاه فلورانس هم این رشته ها رو داره؟و اگه داره 2 چه وضعیتیه؟
    ممنون میشم اگه راهنماییم بکنید
    تا لحظه ی شکست به خدا ایمان داشته باش

خواهی دید که آن لحظه هرگز نخواهد رسید.....!

Junior Member

سلام . دوستان من امسال کنکور سراسری داشتم و با اینکه تا سال سوم معدلم بالای 19.5 بود ولی سال آخر مشکل خونوادگی برام پیش اومد نشد کنکورم رو خوب بدم .

چون به خاطر یه سری مشکلات نمیتونم دیگه به کنکور مجدد فکر کنم میخواستم ببینم برای رفتن به دانشگاه شهر میلان برای رشته ای مثل سخت افراز یا نرم افزار اگه فارغ التحصیل دانشگاه آزاد ( واحد مشهد ) میشه اقدامی کرد یا مدرک آزاد براشون قابل قبول نیست ؟ زبانم انگلیسیم خیلی خوبه و ایتالیایی هم اسپرسو 1 رو دارم میرم .

چون الان وقت انتخاب رشته هست لطفا دوستان کمکم کنن چون اگه آزاد رو قبول ندارن برم غیرانتفاعی که هزینش هم کمتره و بیخیال زبان ایتالیایی هم بشم .. ولی اگه قبول دارن برم همین آزاد و هنوز امیدوار باشم ...

ممنون

ApplyAbroad Veteran
    tommy angelo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mmawwe نمایش پست ها
    سلام . دوستان من امسال کنکور سراسری داشتم و با اینکه تا سال سوم معدلم بالای 19.5 بود ولی سال آخر مشکل خونوادگی برام پیش اومد نشد کنکورم رو خوب بدم .

چون به خاطر یه سری مشکلات نمیتونم دیگه به کنکور مجدد فکر کنم میخواستم ببینم برای رفتن به دانشگاه شهر میلان برای رشته ای مثل سخت افراز یا نرم افزار اگه فارغ التحصیل دانشگاه آزاد ( واحد مشهد ) میشه اقدامی کرد یا مدرک آزاد براشون قابل قبول نیست ؟ زبانم انگلیسیم خیلی خوبه و ایتالیایی هم اسپرسو 1 رو دارم میرم .

چون الان وقت انتخاب رشته هست لطفا دوستان کمکم کنن چون اگه آزاد رو قبول ندارن برم غیرانتفاعی که هزینش هم کمتره و بیخیال زبان ایتالیایی هم بشم .. ولی اگه قبول دارن برم همین آزاد و هنوز امیدوار باشم ...

ممنون
    دوست عزیز ایتالیا دانشگاه آزاد رو قبول داره کاشکی منم تو موقعیت شما با اونجا آشنا میشدم به جایی که برم دانشگاه سراسری میرفتم آزاد شما میتونی بزنی آزاد و معدلت رو برسونی و همزمان ایتالیایی رو ادامه بدی واسه ارشد بری کورسهای ایتالیایی معدلت 17 به بالا هم باشه بورس هم به راحتی میگیری

Junior Member

دوستان کسی در باره رشته عمران در ایتالیا اطلاعاتی داره؟ کدوم دانشگاها؟ چه گرایشایی؟ وضعیت کار بعد از تحصیل در رشته مرتبط و ایتجور چیزا..
    مرسی

سلام به همگی
    من دوبار ویزای آمریکا ریجکت شدم، بدلیل رشته ام که شامل بند انتقال تکنولوژی میشه (مهندسی مواد). ارشد مهندسی مواد دارم ولی چون از این رشته ظله شدم، میخوام تو یه کشور اروپایی مستر اقتصاد یا رشته مشابه رو بخونم. هیچ چیزی هم از اقتصاد یا هر رشته دیگه انسانی نمیدونم! حدود 25000 دلار آمریکا هم دارم و هدفم اینه که بعد از خوندن مستر اقتصاد بتونم برای دکتری تو کانادا ویزا بگیرم.
    معدل لیسانسم هم جالب نیست و 7 سال پیش گرفتم. ارشد رو هم 4 سال پیش گرفتم. تافل 92 منقضی شده هم دارم که فکر میکنم امسال میتونم حدود 100 بگیرم (اگه لازم باشه)
    ممکنه من رو راهنمایی کنید که از کدوم دانشگاه های ایتالیا میتونم پذیرش بگیرم؟ با توجه به اینکه برای مستر دوم دارم میرم، آیا شانسی برای گرفتن ویزای ایتالیا دارم؟ ویا ممکنه که ریجکت بشم؟

Junior Member

سلام من دانشجوی ارشد معماری ام می خوام برا دکتری بیام ایتالیا به نظرتون میتونم پذیرش بگیرم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)