صفحه 3 از 85 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 841

موضوع: رشته های تحصیلی و پیدا کردن دانشگاه مناسب با توجه به رشته ی شما

پیش فرض پاسخ : معماری در ایتالیا

سلام

میخواستم بدونم کسی از موسسه Istituto Europeo di Design IED در رشته معماری پایدار یا Sustainable Architecture خبری داره؟ مثلا از لحاظ کیفی چطوره و آیا مورد تایید وزارت علوم هست یا خیر.

ممنون

پرتفولیو خوب ینی اینکه بهترین کارای معماری و کلا هنری که تا حالا انجام دادین به بهترین شکل ممکن نمایش بدین.شما در واقع دارین با پرتفولیو خودتون و مهارت هاتون رو معرفی میکنین.
    من خودم از دانشگاه فلورانس پذیرش دارم البته به انگلیسی.باید ببینین هدفتون چیه.اگر هدف در نهایت phd و زندگی در آمریکا کانادا استرالیا هست خوب مسلمه اگر به انگلیسی درس بخونین خیلی بهتره چون یه امتیاز براتون محسوب میشه و برای خودتون هم راحت تره چون خیلی انگلیسیتون تقویت میشه و برای ادامه phd دیگه مشکل از نظر زبان ندارین اگر بخواین برین یه جای بهتر.
    اما اگه کلا هدفتون ایتالیاست برای phd و یا اقامت دائم مطمئنا ایتالیایی بخونین خیلی بهتره چون میتونین کار پیدا می کنید.
    مقاله اینا هم حتما تاثیر داره.هر چی دارین بزارین تو رزومه.
    کلا فاند برای رشته معماری تو مقطع ارشد خیلی خیلی کم هست.
    ایتالیا 2 مدل کمک هزینه داره.
    یکی که خوده دانشگاه میده
    و یکی که بورس دولتی هست که ربطی به دانشگاه ها نداره و همه دانشجو ها میتونن براش اقدام کنن و بر اساس شرایط مالی خانواده است.
    من فقط دانشگاه پلی تکنیک میلان رو میدونم که بورسیه داره اینم لینکش :
    http://www.polinternational.polimi.i.../scholarships/
    که خوب هرچی معدل رزومه و پرتفولیو بهتر باشه شانستون برای گرفتن بورسیه خوده دانشگاه بیشتره.

Junior Member

مرسی از جوابتون،
    منظور من اینه که با چه کارهایی- در چه حد کیفی و کمی - می تونیم مطمئن باشیم که پورتفولیومون خوبه؟
    از این گذشته، با این اوصاف فعالیت هایی که ما در زمینه ی نقاشی، گرافیک، پوستر و ... داشتیم هم می تونن توی رزومه موثر باشن؟
    میشه بدونم خود شما با چه شرایطی تونستید پذیرش بگیرید؟
    ممنون از کمکتون

والا من نمیدونم چه حدی میتونه بهتر بهتر باشه چون پروسه ی پذیرش یه چیز کاملا رقابتیه و شما باید یه جوری ثابت کنید که از بقیه بهتر هستید و ارزش پذبرفته شدن رو دارید.اما سعی کنید که بهترین کار هاتون رو ارائه بدین.آدرس ایمیلتون رو پیام خصوصی کنید تا چند نمونه پرتفولیو براتون بفرستم.
    بیشتر بستگی به رشته ی انتخابی داره که چه طوری پرتفولیو درست کنید.مثلا اگر تاکید رشته رو طراحی معماری باشه مطمئنا باید هر کاری که تو زمینه دیزاین انجام دادین رو بزارین اما مثلا اگر رشته مهندسی معماری باشه باید بیشتر کارهایی رو بزارید که مهندسی و سازه خاصی داشته باشه.(نظر دیگران و رو هم بپرسید حتما)
    اینجا میتونهه کمکتون کنه :
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...8%AF-portfolio

من کارشناسی ناپیوسته معماری خوندم با معدل 15.63 و آیلتس 6.یه پرتفولیو معمولی هم داشتم و 2 سال سابقه کار.بدون هیچ مقاله ای.

Junior Member

ممنون؛
    آبلتس جنرال یا آکادمیک میخواد؟

شما برای تحصیل, به آیلتس آکادمیک نیاز دارید.

با سلام
    ميخواستم بدونم اگر ليسانس غير مرتبط داشته باشيم و بخوايم دوباره از ليسانس شروع كنيم در ايتاليا معماري بخونيم بايد امتحان عملي بديم؟ چه شرايط خاصي لازم داره؟ من ليسانس انگليسي دارم
    ویرایش توسط shaghayegh_642 : July 29th, 2012 در ساعت 10:32 AM

اولا که باید برید مدرسه ایتالیایی و دو ترم زبان ایتالیایی بخونی و بعدش امتحان زبان سفارت رو شرکت کنی.اگر قبول بشی میتونی برای دانشگاه دلخواهت از طریق سفارت اپلای کنی.اما برای دوره لیسانس همه دانشگاه های ایتالیا یه امتحان ورودی دارند مثل همین کنکور خودمون.که باید بری اونجا و امتحات بدی.اگر قبول بشی وارد دانشگاه میشی.

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa4ever نمایش پست ها
    اولا که باید برید مدرسه ایتالیایی و دو ترم زبان ایتالیایی بخونی و بعدش امتحان زبان سفارت رو شرکت کنی.اگر قبول بشی میتونی برای دانشگاه دلخواهت از طریق سفارت اپلای کنی.اما برای دوره لیسانس همه دانشگاه های ایتالیا یه امتحان ورودی دارند مثل همین کنکور خودمون.که باید بری اونجا و امتحات بدی.اگر قبول بشی وارد دانشگاه میشی.
    ممنونم از جوابتون
    بله همه اينا رو ميدونم اينا كه مراحل روتين و عاديه كه براي پذيرش گرفتن در هر رشته اي توي ايتاليا بايد انجام داد، سئوالم اينه كه براي ليسانس معماري نبايد آزمون خاص و جداگانه اي(مثلاً ْآزمون طراحي)داد؟ چون براي بعضي كشورها اينجوريه

تو مقطع لیسانس فک نمیکنم آزمون طراحی یا اسکیس داشته باشین.چون از نظر منطقی تازه میخواین شروع کنین به یادگیری هنر.اما اگر هم داشته باشه فک نمیکنم خیلی سخت باشه.باز هم از کسایی که واسه لیسانس اقدام کردن بپرسین بهتره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)