صفحه 35 از 85 نخستنخست ... 252627282930313233343536373839404142434445 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 841

موضوع: رشته های تحصیلی و پیدا کردن دانشگاه مناسب با توجه به رشته ی شما

Junior Member alexdelpiero آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    civil engineering

پیش فرض پاسخ : رشته های تحصیلی و پیدا کردن دانشگاه مناسب با توجه به رشته ی شما

سلام
    من لیسانس عمران از دانشگاه آزاد دارم با معدل 15.62 و دو سال آخر هم معدلم بالای 17 بود
    من اطلاعات زیادی راجع به ایتالیا ندارم و میخوام برای یکسال دیگه واسه فوق اقدام بکنم حالا سوالم اینه که واسهء فوق چه دانشگاه هایی احتمالا بهم پذیرش میدن ؟
    دنبال دانشگاه هایی مثل تورینو و میلان هم نیستم یک دانشگاه متوسط که وزارت علوم هم قبولش داشته باشه تا بتونم کارهای معافیت تحصیلیم رو انجام بدم برام کافیه
    ترجیحا میخوام به زبان انگلیسی باشه و یک سوال دیگم اینه که دانشگاه های ایتالیا با این شرایطی که گفتم چقدر شهریه میگیرند؟
    پیشاپیش از جوابتون سپاسگذارم

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط alexdelpiero نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانس عمران از دانشگاه آزاد دارم با معدل 15.62 و دو سال آخر هم معدلم بالای 17 بود
    من اطلاعات زیادی راجع به ایتالیا ندارم و میخوام برای یکسال دیگه واسه فوق اقدام بکنم حالا سوالم اینه که واسهء فوق چه دانشگاه هایی احتمالا بهم پذیرش میدن ؟
    دنبال دانشگاه هایی مثل تورینو و میلان هم نیستم یک دانشگاه متوسط که وزارت علوم هم قبولش داشته باشه تا بتونم کارهای معافیت تحصیلیم رو انجام بدم برام کافیه
    ترجیحا میخوام به زبان انگلیسی باشه و یک سوال دیگم اینه که دانشگاه های ایتالیا با این شرایطی که گفتم چقدر شهریه میگیرند؟
    پیشاپیش از جوابتون سپاسگذارم

درود
    همشون رو میتونی اپلای کنی و پذیرش هم خواهی گرفت جای نگرانی نیست.
    پلی میلان - پلی تورین - ساپینزا و کلی دانشگاه دیگه هست یه سز به سایتشون بزن.
    شهریه سالانه هم چیزی حول هوش 3.000 یورو ایناس.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

سلام من فارغ التحصیل رشته نمایش هستم واز نظر رزومه /رزومه خوبی هم در زمینه نمایش و سینما دارم به همین منظور قصد ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد را در یکی ازدانشگاه های ایتالیا را دررشته سینما دارم لطفا راهنمایی کنید ازنظر رتبه درکدام دانشگاه های ایتالیا میتونم بخونم و کدوم دانشگاههای ایتالیا رشته سینماداره ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD International Law & European Law - Università degli studi di Firenze

سلام دوستان

برای PhD کشاورزی گرایشهای اصلاح نباتات - ژنتیک مولکولی در کشاورزی - بیوتکنولوژی در کشاورزی چه دانشگاهی رو توصیه و معرفی میکنید؟

در ضمن معدل کارشناسیم از دانشگاه دولتی 14.20 و ارشد از علوم تحقیقات تهران 17.50 هستش و یک مقاله علمی و پژوهشی و یک کنفرانس داخلی هم دارم.

Junior Member

سلام دوستان
    من سال آخر رشته فناوري اطلاعات دانشگاه آزادم معدلمم رو ١٤ تقريبا ، برامم خيلي اهميت داره حتما تو شهر ميلان بخونم و مورد تائيد وزارت علوم باشه ولي سطحش اگه 2 ام باشه برام مهم نيست . كدوم داشنگاهها تو ميلان فناوري اطلاعات براي ارشد تدريس ميكنن؟
    تو اين يك سال انگليسي تقويت كنم يا ايتاليايي بخونم؟

Junior Member

دوستان کسی از شرایط تغییر رشته چیزی میدونه؟ ینی ی سال ی رشته ای رو بخونی بعدش بری تغییر رشته بدی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کمک هزینه ISU - آشنایی و اطلاعات اولیه

سلام دوستان
    من یک سوال دارم. آیا کسی که در ایران ارشد داره میتونه در ایتالیا برای مقطع لیسانس یا ارشد رشته ی دیگه بورس بگیره؟
    با سپاس

Junior Member

آیا با با معدل 14.20 در رشته برق قدرت میشه در ایتالیا دانشگاهی رو apply کرد؟
    زبان هم دیگه کم کم باید امتحا بدم ایلتس 6 میشه روش حساب کرد.

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط turajab نمایش پست ها
    آیا با با معدل 14.20 در رشته برق قدرت میشه در ایتالیا دانشگاهی رو apply کرد؟
    زبان هم دیگه کم کم باید امتحا بدم ایلتس 6 میشه روش حساب کرد.
    بله به غیر از میلان بقیه جاها میتونی اپلای کنی و پذیرش بگیری البته بدون بورس.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

سلام.من ليسانسم مهندسي مديريت پروژه بوده(٧٠ درصد واحد ها عمران)،مي خوام براي مستر معماري بخونم.آيلتس ٦.٥ دارم و معدل ليسانسم ١٥.١٤
    به نظرتون كدوم دانشگاه شانس دارم و اينكه چون رشته ي خودم رو نميخوام بخونم اصلاً شانس دارم يا نه.
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)