صفحه 56 از 85 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 841

موضوع: رشته های تحصیلی و پیدا کردن دانشگاه مناسب با توجه به رشته ی شما

پیش فرض پاسخ : رشته های تحصیلی و پیدا کردن دانشگاه مناسب با توجه به رشته ی شما

سلام من ١٨ سالمه ديپلم تربيت بدني هنرستان دارم با معدل ١٤ ايلتس ٦/٥ هم دارم ميخوام تو رشته تربيت بدني تو دانشگاه هاي اروپا تحصيل كنم لطفا راهنماييم كنيد كه بهتره كدوم كشور يا كدوم دانشگاه برم اپلاي كنم

Junior Member

Question سوال : رشته های تحصیلی و پیدا کردن دانشگاه مناسب با توجه به رشته ی ما

سلام من فارع التحصيل رشته گرافیک از دانشگاه ازاد شهرری تهران با معدل کل 19.36 هستم و تسلط کامل به زبان انگلیسی دارم و به زبان ایتالیایی هم تقریبا مسلط هستم ، علاقه و انگیزه زیادی نسبت به رشته نقاشی دارم ، و 4 سال پیش یک نمایشگاه انفرادی رنگ روغن برگزار کردم ، که از نتیجص راصی بودم ، الان دانشجوی ترم 6 کارشناسی ناپیوسته دانشگاه هنر سوره هستم ولی میخوام برم یکی از دانشگاههاي مربوط به نقاشی در ایتالیا یا انگلیس ادامه تحصیل بدم ، میشه راهنمایی کنید که ایا برای کارشناسی بورس میشم ؟ یا چجوری اپلای بدم ؟ به چه سایتی ؟ ایا دولت هزینه ای برای شهریه یا اسکان پرداخت میکنه؟
    با تشکر

پیش فرض پاسخ : سوال : رشته های تحصیلی و پیدا کردن دانشگاه مناسب با توجه به رشته ی ما

نقل قول نوشته اصلی توسط sargol82 نمایش پست ها
    سلام من فارع التحصيل رشته گرافیک از دانشگاه ازاد شهرری تهران با معدل کل 19.36 هستم و تسلط کامل به زبان انگلیسی دارم و به زبان ایتالیایی هم تقریبا مسلط هستم ، علاقه و انگیزه زیادی نسبت به رشته نقاشی دارم ، و 4 سال پیش یک نمایشگاه انفرادی رنگ روغن برگزار کردم ، که از نتیجص راصی بودم ، الان دانشجوی ترم 6 کارشناسی ناپیوسته دانشگاه هنر سوره هستم ولی میخوام برم یکی از دانشگاههاي مربوط به نقاشی در ایتالیا یا انگلیس ادامه تحصیل بدم ، میشه راهنمایی کنید که ایا برای کارشناسی بورس میشم ؟ یا چجوری اپلای بدم ؟ به چه سایتی ؟ ایا دولت هزینه ای برای شهریه یا اسکان پرداخت میکنه؟
    با تشکر
    نظر خاصی درباره رشته شما ندارم اصلا. ولی ایتالیا یه سری بورسهای استانی داره که به دانشجوها پرداخت میکنه. وضعیت فاند هم نمیدونم برای رشته شما کلا چطوره و اصلا میدن یا نه. ولی ایتالیا یه سری بورس داره که معمولا ایرانی ها میتونن بگیرن. به خانواده هایی که وضع مالیشون خوب نیست داده میشه و شرایطش جوری هست که تقریبا همه ایرانی ها شاملش میشن.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال : رشته های تحصیلی و پیدا کردن دانشگاه مناسب با توجه به رشته ی ما

نظر خاصی درباره رشته شما ندارم اصلا. ولی ایتالیا یه سری بورسهای استانی داره که به دانشجوها پرداخت میکنه. وضعیت فاند هم نمیدونم برای رشته شما کلا چطوره و اصلا میدن یا نه. ولی ایتالیا یه سری بورس داره که معمولا ایرانی ها میتونن بگیرن. به خانواده هایی که وضع مالیشون خوب نیست داده میشه و شرایطش جوری هست که تقریبا همه ایرانی ها شاملش میشن.

سلام دوست عزیز.میشه لطفا در مورد این بورس که ایتالیا به ایرانی ها میده کمی بیشتر توضیح بدید یا بفرمایید که از کدوم سایت میشه کمک گرفت. ممنون از لطفتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط toktam20 نمایش پست ها

سلام دوست عزیز.میشه لطفا در مورد این بورس که ایتالیا به ایرانی ها میده کمی بیشتر توضیح بدید یا بفرمایید که از کدوم سایت میشه کمک گرفت. ممنون از لطفتون
    با سلام
    منظور دوستمون بورس های استانی ایتالیا هست که برا هر استان اسمش فرق میکنه و شرایط اون رو میتونی در لینک زیر مطالعه کنی:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...C%DB%8C%D8%AF)

Junior Member

سلام دوستان الان کارشناسیم داره تمام میشه رشته مهندسی مواد-متالورژی صنعتی و قصدم اینه برم ایتالیا برای انتخاب گرایش و دانشگاه مناسب برای رشتم نظری ندارید؟
    میتونم توی دانشگاه فلورانس ادامه تحصیل بدم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr51 نمایش پست ها
    سلام دوستان الان کارشناسیم داره تمام میشه رشته مهندسی مواد-متالورژی صنعتی و قصدم اینه برم ایتالیا برای انتخاب گرایش و دانشگاه مناسب برای رشتم نظری ندارید؟
    میتونم توی دانشگاه فلورانس ادامه تحصیل بدم؟
    توی رتبه بندی QS 2015 رنکینگ دانشگاه ها رو نگاه کنید. میتونه کمکی بهتون کنه. شخصا نظری ندارم درباره رشتتون.

Junior Member

سلام.اگه کسی میتونه منو کمک کنه.من لیسانس مهندسی دارم.حالا به خاطر علاقه زیادم به هنر میخام از گرایش های طراحی مثه طراحی صنعتیو تو یکی از دانشگاه های ایتالیا برای کارشناسی بخونم.چه کارایی باید کنم و اصلا از کجا باید شروع کنم؟ممنون میشم اگه کسی کمک کنه

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط atefeh123 نمایش پست ها
    سلام.اگه کسی میتونه منو کمک کنه.من لیسانس مهندسی دارم.حالا به خاطر علاقه زیادم به هنر میخام از گرایش های طراحی مثه طراحی صنعتیو تو یکی از دانشگاه های ایتالیا برای کارشناسی بخونم.چه کارایی باید کنم و اصلا از کجا باید شروع کنم؟ممنون میشم اگه کسی کمک کنه
    درود
    اگه میخوایید به ایتالیایی بخونید باید از طریق مدرسه ایتالیایی پیش برید.
    اگه انگلیسی میخوایید باید ببینید کدوم دانشگاه رشته ای که میخوایید رو به انگلیسی برای کارشناسی داره و خودتون باید اقدام کنید.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

نقل قول نوشته اصلی توسط atefeh123 نمایش پست ها
    رشته های هنر در ایتالیا در دانشگاههای دولتی فقط به زبان اینالیایی تدریس میشن.برای تحصیل به زبان انگلیسی باید برای دانشگاهها یا انستیتوهای خصوصی مثل IED اقدام کنید که شهریه بسیار سنگینی دارند مثلا همین IED حدود 12000 یورو شهریه سالانه داره برای مقطع لیسانس.
    مسیر پیش روتون هم اول تهیه مدرک زبان و جمع آوری مدارک هست، و سپس مراجعه سفارت برای پیش ثبتنام.بعضی از دانشگاهها لازم هست که قبل از رفتن به سفارت، یک ثبتنام آنلاین هم انجام بدید.و مرحله بعد رد شدن از سد آزمون های کتبی و عملی در ایتالیا است و سپس میتونید ثبتنام کنید.
    برای تحصیل به ایتالیایی هم که باید مدرک ایتالیایی داشته باشید که از مدرسه به دو طریق میتونید این مدرک رو بگیرد اونوقت خود مدرسه کارای پیش ثبت نام شما رو انجام میده.

ویرایشبرای انستیتوی IED لازمه که اضافه کنم نیازی به مدرک زبانت نداره فقط یه مصاحبه تو اسکایپ میکنه که قبول بشی سفارت هم قبول میکنه.اما همانطور که گفتم پیش ثبت نام از طریق سفارت برای همه ی رشته های کارشناسی لازمه.در زیر بخشی از ایمیلی که از IED به من جواب دادن رو میذارم:
    As soon as the decision is made I will let you start the admisison process.

Language: if you study in english you have to take a little exam with us on skype, that will be enough for visa procedures.
    I suggest that you apply to the language (Ita or Eng) that you know better. You will have time to improve the second language through extra courses, if necessary.

Portfolio: it is not needed for applications to BA Courses, therefore please send it to us during admission procedure in the appropriate space. Just send us what you have.

I can offer you a discount opportunity:

- 10% on the tuition fee if enrollment fee is paid by 16 July.

In order to take advantage of this we need to let you have your admission as soon as possible.

Please remind that you also have to comply with pre enrollment procedures at the italian consulate, find details here and book an appointment within 16 July.
    ویرایش توسط Garibaldi : October 15th, 2015 در ساعت 01:28 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)