صفحه 7 از 85 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 841

موضوع: رشته های تحصیلی و پیدا کردن دانشگاه مناسب با توجه به رشته ی شما

Junior Member Mina91 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری داخلی

پیش فرض پاسخ : معماری در ایتالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa4ever نمایش پست ها
    پرتفولیو خوب ینی اینکه بهترین کارای معماری و کلا هنری که تا حالا انجام دادین به بهترین شکل ممکن نمایش بدین.شما در واقع دارین با پرتفولیو خودتون و مهارت هاتون رو معرفی میکنین.
    من خودم از دانشگاه فلورانس پذیرش دارم البته به انگلیسی.باید ببینین هدفتون چیه.اگر هدف در نهایت phd و زندگی در آمریکا کانادا استرالیا هست خوب مسلمه اگر به انگلیسی درس بخونین خیلی بهتره چون یه امتیاز براتون محسوب میشه و برای خودتون هم راحت تره چون خیلی انگلیسیتون تقویت میشه و برای ادامه phd دیگه مشکل از نظر زبان ندارین اگر بخواین برین یه جای بهتر.
    اما اگه کلا هدفتون ایتالیاست برای phd و یا اقامت دائم مطمئنا ایتالیایی بخونین خیلی بهتره چون میتونین کار پیدا می کنید.
    مقاله اینا هم حتما تاثیر داره.هر چی دارین بزارین تو رزومه.
    کلا فاند برای رشته معماری تو مقطع ارشد خیلی خیلی کم هست.
    ایتالیا 2 مدل کمک هزینه داره.
    یکی که خوده دانشگاه میده
    و یکی که بورس دولتی هست که ربطی به دانشگاه ها نداره و همه دانشجو ها میتونن براش اقدام کنن و بر اساس شرایط مالی خانواده است.
    من فقط دانشگاه پلی تکنیک میلان رو میدونم که بورسیه داره اینم لینکش :
    http://www.polinternational.polimi.i.../scholarships/
    که خوب هرچی معدل رزومه و پرتفولیو بهتر باشه شانستون برای گرفتن بورسیه خوده دانشگاه بیشتره.
    پورتفوليو شامل چيا ميشه دقيقا"؟؟؟
    نمونه كاراي 3d و photoshop و ساير نرم افزارها و كلاژ و خلاصه از اين موارد هم شامل ميشه؟
    I Have A Dream

پیش فرض پاسخ : رشته های تحصیلی و پیدا کردن دانشگاه مناسب با توجه به رشته ی شما

دوستان کسی اطلاع داره برای رشته ی سینما چه دانشگاه و شهری و حتی چه عنوان رشته ای به زبان ایتالیایی باید سرچ کرد؟ممنونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Azohrevandi نمایش پست ها
    دوستان کسی اطلاع داره برای رشته ی سینما چه دانشگاه و شهری و حتی چه عنوان رشته ای به زبان ایتالیایی باید سرچ کرد؟ممنونم.
    فوق لیسانس میدونم پلیتکنیک تورین مهندسی سینما داره (به زبان ایتالیایی فک کنم) راحتم پذیرش میده
    جهت تشکر ، +\- یا * گوشه پایین سمت راست هر پست کلیک کنید
    این خانه قشنگ است ولی خانۀ من نیست،این خاک چه زیباست ولی خاک وطن نیست.

دوستان واسه فوق لیسانس یا دکترا زبان انگلیسی دانشگاهی سراغ دارین؟

ممنون
    جهت تشکر ، +\- یا * گوشه پایین سمت راست هر پست کلیک کنید
    این خانه قشنگ است ولی خانۀ من نیست،این خاک چه زیباست ولی خاک وطن نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط polimi نمایش پست ها
    فوق لیسانس میدونم پلیتکنیک تورین مهندسی سینما داره (به زبان ایتالیایی فک کنم) راحتم پذیرش میده
    برای لیسانس رو نمیدونید؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه آزاد رودهن

سلام دوستان کسی راجب رشته گرافیک و دانشگاهای مربوط بهش تو ایتالیا چیزی می دونه؟!؟!؟

سلام دوستان یکی من رو برای تحصیل در رشته دندانپزشکی در ایتالیا راهنمایی کنه. دانشگاه انگلیسی زبان هست که دندانپزشکی بشه خوند با فقط ایتالیایی؟هرینه تحصیل و زندگی؟
    شنیدم که دندانپزشکی در دانشگاه سیسیل رایگانه درسته؟ ممنون میشم که منو راهنمایی کنین.
    با تشکر

Junior Member emperor_x آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    politecnico di milano

سلام دوستان یه سوال داشتم برای رشته حقوق امکان ادامه تحصیل در مقطع فوق تو دانشگاه های ایتالیا هست یا نه؟؟؟کسی اطلاعاتی داشته باشه ممنون میشم

Junior Member

سلام به همگی
    میشه به من بگیید کدام دانشگاه ها ی ایتالیا دکترای راه ترابری=transportation دارند؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط arsalan نمایش پست ها
    سلام به همگی
    میشه به من بگیید کدام دانشگاه ها ی ایتالیا دکترای راه ترابری=transportation دارند؟
    تا اونجا که میدونم دانشگاه ونیز و ناپل رشته دکتری راه داره. اما باید از دانشگاه بپرسید ببینید به ایتالیایی برگزار میشه یا انگلیسی.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)