صفحه 76 از 85 نخستنخست ... 266667686970717273747576777879808182838485 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 751 تا 760 , از مجموع 841

موضوع: رشته های تحصیلی و پیدا کردن دانشگاه مناسب با توجه به رشته ی شما

Senior Member majjiid آواتار ها

پیش فرض پاسخ : رشته های تحصیلی و پیدا کردن دانشگاه مناسب با توجه

نقل قول نوشته اصلی توسط devilboy09 نمایش پست ها
    مچکرم

یه سوال دیگه برام پیش اومده توی لینکی مه از سایت Master Portal لطف کردید برای من ارسال کردید توی تب Admission requirement برای ایران یک بخش نوشته Proof of minimum funds که برابرا با ماهانه 900 یورو هست
    اگر درست متوجه شدم باید ثابت کنم که تملک مالی دارم و حداقل ماهی 900 یورو باید با خودم داشته باشم درسته ؟ و اینکه این تملک مالی رو برای چه مدت باید بهشون ثابت کنم یعنی برای کل طول دوره که 2 سال هست این مبلغ ماهانه باید برای دانشگاه اثبات بشه ؟

اگر این جوری باشه پس بحث فاند چه میشه ؟
    درست نیست، توجهی بهش نکنید.
    در مورد ویزا و بورس بعد از مطالعه فروم مرتبط با موضوع، سوالاتتون رو در تاپیک مربوطه مطرح بفرمایید.
    در مورد لینکی که براتون گذاشتم با دقت مطالعه اش بفرمایید. رشته های زیادی توش مطرح شده. مثلا در مورد IT که سوال کرده بودید فقط به عنوان یک مثال رشته ICT پلی تکنیک تورین رو بررسی کنید. بنظرم رشته فوق العاده ایی هست و بازار کار خیلی خوبی هم بهمراه داره:
    https://didattica.polito.it/laurea_m...s?p_a_acc=2018
    تکرار میکنم، با دقت لینک ذکر شده و تمام کورس ها رو مورد بررسی قرار بدید.
    مرده گان اين سال عاشق‌ترين زنده گان بوده‌اند.

Junior Member

ممنون از پاسخ شما دوست عزيز
    در مورد رشته پزشكي هم سوال داشتم،دانشگاه ميلان در يك دوره ي ٦ ساله اين رشته رو به زبان انگليسي ارائه ميده
    http://www.unimi.it/cataloghi/segret...ate=20-07-2017 ميخواستم بدونم كه براي اين رشته هم مدرك زبان ايتاليايي لازم هست يا فقط مدرك زبان انگليسي كافيه؟
    و اينكه چقدر محدوديت داره براي پذيرش كساني كه غير اروپايي هستند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط niusha_t نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ شما دوست عزيز
    در مورد رشته پزشكي هم سوال داشتم،دانشگاه ميلان در يك دوره ي ٦ ساله اين رشته رو به زبان انگليسي ارائه ميده
    http://www.unimi.it/cataloghi/segret...ate=20-07-2017 ميخواستم بدونم كه براي اين رشته هم مدرك زبان ايتاليايي لازم هست يا فقط مدرك زبان انگليسي كافيه؟
    و اينكه چقدر محدوديت داره براي پذيرش كساني كه غير اروپايي هستند؟
    خواهش میکنم.
    بله این در اصل یه single cycle degree program هست. به انگلیسی ارائه میشه و نیازی به ارائه مدرک زبان ایتالیایی نیست.
    همونطور که اعلام شده 16 صندلی به غیر اروپایی ها تخصیص داده شده. ولی این منوط به شرکت در آزمون ورودی هست که ددلاینش هم تا 2روز دیگه بسته میشه.
    برا اطلاعات بیشتر این پست رو بخونید: (در لینکی که در این پست ارائه شده در طی یک مقاله نویسنده خواننده رو مجاب میکنه که عاقلانه نیست میلان رو جزو انتخاب های اولتون بیارید مگر اینکه آمادگی زیادی برای شرکت در آزمون داشته باشید.)
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2415554

Junior Member

بله ددلاينش براي سال ٢٠١٧ تا فردا بسته ميشه
    من امسال پيش دانشگاهي ميخونم يعني براي ٢٠١٨ بايد اقدام كنم و اينكه اطلاعاتي كه تاحالا دستگيرم شده اينه كه دانشگاه ميلان سختگيري بيشتري نسبت به بقيه داره بعدش دانشگاه پاويا كه از نظر كيفيت با هم فرق چنداني ندارن ولي پاويا جاي بيشتري به غير اروپايي ها اختصاص داده
    از 5 july سال 2018 اپلاي شروع ميشه يعني تا قبل اون نبايد اقدامي صورت بگيره درسته؟
    در مورد بورسيه و هزينه هم اگه اطلاعي داريد ممنون ميشم راهنمايي كنيد

سلام
    من نمیدونم چرا امکان ارسال پست ندارم. ببخشید زیر مطلب شما سوالام رو می‌پرسم.
    می‌خواستم بدونم از کدوم دانشگاه‌های ایتالیا برای ترم دوم میشه پذیرش گرفت؟ آیا لیستی هست که بشه به اون مراجعه کرد؟

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

من 2 بار برای دکترای مدیریت اپلای کردم و از ایتالیا رجکت شدم. نمی دونم مشکل چیه. نا امید شدم.از دانشگاه بوکونی و بولونیا رجکت شدم.ساپینزا هم جواب نداد.
    فکر کنم تنها کشوری که شانس دارم ایتالیا است. تقریبا کل دنیا را گشتم..همه می گن اگر قرار باشه پذیرش بگیری ایتالیا است.
    پیشنهادتون برای دکترای مدیریت کدوم دانشگاه؟ یک دانشگاهی که سخت نگیره. آیلتس6 دارم. مقاله ISI.کتاب البته غبرمرتبط. سابقه کار مرتبط.
    یعنی باید برای دکترا ناامید بشم و مستر مجدد بخونم؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    من 2 بار برای دکترای مدیریت اپلای کردم و از ایتالیا رجکت شدم. نمی دونم مشکل چیه. نا امید شدم.از دانشگاه بوکونی و بولونیا رجکت شدم.ساپینزا هم جواب نداد.
    فکر کنم تنها کشوری که شانس دارم ایتالیا است. تقریبا کل دنیا را گشتم..همه می گن اگر قرار باشه پذیرش بگیری ایتالیا است.
    پیشنهادتون برای دکترای مدیریت کدوم دانشگاه؟ یک دانشگاهی که سخت نگیره. آیلتس6 دارم. مقاله ISI.کتاب البته غبرمرتبط. سابقه کار مرتبط.
    یعنی باید برای دکترا ناامید بشم و مستر مجدد بخونم؟!
    متاسفم بابت ریجکتاتون.
    متاسفانه این همه ایی که میفرمایید نظرات سطحی و بی پایه زیاد میدن. شانس پذیرش از یه دانشگاه چه ربطی به جغرافیا داره! که مثلا با آوردن اسم یه کشور کسی رو بخوای راهنمایی کنی که برو برا این کشور اقدام کن تا برا دکترا پذیرش بگیری! واقعا خنده داره.
    یه مثالش میتونه همون اپلای شما برا بولونیا باشه که من در جریانش بودم:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2462215
    در واقع فرایند غربال گری و گزینش دانشگاه مقصد، بر اساس علاقه به برنامه آموزشی ارائه شده توسط اون دانشگاه و همینطور وزن و کشش رزومه شما، فرایند زمان بری هست و باید به صورت موردی برای هر شخص صورت بگیره. و در نهایت اون دانشگاه ممکنه توی هر کشوری قرار داشته باشه.
    چون در رابطه با مدیریت هست این پست رو بخونید:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2468259
    همین دوستمون اگر مثلا برای چند دانشگاه که من در آلمان سراغ داشتم و با رزومه ش بیشتر جور بود اقدام میکرد مطمئنن پذیرش میگرفت. مثلا دانشگاه هایی که آدم در خلال مطالعه requirement های پذیرش رشته به این جمله برمیخوره:
    A Bachelor or Master Degree in any field of study

بطور کلی اول اینکه باید سوابق تحصیلیتون با مدیریت در ارتباط باشه و دوم اینکه مقاله هاتون به research subject های برنامه آموزشی دانشگاه مقصد نزدیک باشه.
    حالا ممکنه شرایطی باشه که یه دانشگاه کمتر به مورد اولی گیر باشه. بهر حال خودتون رو به کشور و یا دانشگاه خاصی محدود نکنید و به جستجوتون ادامه بدید.
    من قبلا یه پست گذاشته بودم: (بقیه دانشگاه ها رو هم بررسی بفرمایید)
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2431052

پیش فرض پاسخ : رشته های تحصیلی و پیدا کردن دانشگاه مناسب با توجه به رشته ی شما

با سلام خدمت همه ی دوستان
    بنده فارغ التحصیل رشته ی مهندسی برق و الکترونیک هستم،میخوام کارشناسی ارشد رو در رشته ی مدیریت توریسم ادامه بدم،آیا ممکن هست و امکان پذیر هست؟ کدام دانشگاه رو پیشنهاد میدید؟ آیا صحت داره که سفارت ایتالیا نمره ی 6 IELTS میخواد؟ راهنمایی کنید لطفا

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh_jafari نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه ی دوستان
    بنده فارغ التحصیل رشته ی مهندسی برق و الکترونیک هستم،میخوام کارشناسی ارشد رو در رشته ی مدیریت توریسم ادامه بدم،آیا ممکن هست و امکان پذیر هست؟ کدام دانشگاه رو پیشنهاد میدید؟ آیا صحت داره که سفارت ایتالیا نمره ی 6 IELTS میخواد؟ راهنمایی کنید لطفا
    قربان شما.
    بستگی به تصمیم کمیته در مورد پذیرش دانشجو از رشته نامرتبط برا این رشته یعنی توریسم داره.
    مثلا بولونیا این رشته رو داره و به انگلیسی هم ارائه میده و نیازی به نگرانی راجع به بک گراوند تحصیلیتون هم ندارید، چون در admission requirements وب سایت رشته مربوطه به این صورن آمده:
    1st cycle degree or equivalent bachelor level achieved in any subject
    http://corsi.unibo.it/2cycle/Team/Pa...uirements.aspx

ولی مثلا برا دانشگاه برگامو نمیتونید اقدام کنید، چون محدودیت مرتبط بودن رشته گذاشته:
    https://en.unibg.it/study/bachelor-a...tourism-system

باز فلورانس هم این رشته رو ارائه میده:
    https://www.economia.unifi.it/vp-157...i.html#Accesso

باز خودتون دانشگاه های بیشتری رو بررسی کنید و همونطور که همیشه به بقیه دوستان گفتم (و درپست قبلی خودم در همین پیج عنوان کردم) بنا به شرایط خاص خودتون باید هر دانشگاه رو به صورت موردی تحت بررسی قرار بدید.
    موفق باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت مالی

سلام به همه دوستان . من ۲۵ سالمه و فوق لیسانسم رو ایران تموم کردم میخواستم برم ایتالیا دوباره فوق بخونم و بعد برای دکترا از اونجا برای آمریکا و یا کانادا اقدام کنم . لیسانس من مدیریت مالی بوده با معد ۱۶.۰۴ از موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی و مجازی نورطوبی (از طریق کنکور سراسری دانشجو میگیره فراگیرنیست) تا الان هم حدودا ۶ سال سابقه کار دارم برای حسابداری میخوام فوق رو همون مدیریت بخونم چند تا از این دفاتر اعزام دانشجو رفتم یکم زیادی تعریفاشون از ایتالیا رویایی به نظرم چون طبق مطالعه من در همین جا کلا فاندی که میده ایتالیا برای ادامه تحصیل (با فرض اینکه من اصلا اشاره ای نکنم که دوباره میخوام فوق بخونم و فکر کنن دفعه اوله ) ۵۰۰۰ یورو برای یک سال هست که تازه اونم در دو قسط میدن بعدم برای ترم یک شاملت نمیشه و اینقدر کمه که باید یه چیزی هم دستی بزاری روش ولی اینا جوری تعریف میکردن که انگار یه چیزی هم برات میموند حالا من چون شرایطم اینجا بد نیست الان کارم رو دارم درسم هم تموم شده و قصدم برای رفتن بیشتر در نهایت رسیدن به کانادا و گرفتن اقامت هست دوستان با تجربه من میخوام یه محاسبه بکنم ببینم واقعا برام از لحاظ مالی امکان پذیر هست که بخوام این ریسک رو بکنم نرم اونجا یه سال هم بگذرونم بعد برای سال دوم بمونم تو هزینه ها دست از پا دراز تر برگردم اونجوری کارم هم از دست میدم وقتم هم میره کلی هم هزینه پرت میشه و دوباره باید از اول شروع کنم . برای سال اول به نظرتون بیشتر از ۵۰ میلیون هزینه میشه (با فرض اینکه سال اول بورس رو نداشته باشیم) بعد برای سال دوم با فرض دریافت بورس چقدر هزینه ماهیانه باید در نظر گرفت حدودا که خودمون باید تامین کنیم ؟!و اینکه شما اصلا شانسی میبینید برای من اگر آره به نظرتون برای رشته من کدوم دانشگاه میتونه بهتر باشه . ببخشید طولانی هم شد خیلی ممنون میشم از راهنماییتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)