صفحه 79 از 85 نخستنخست ... 296970717273747576777879808182838485 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 781 تا 790 , از مجموع 841

موضوع: رشته های تحصیلی و پیدا کردن دانشگاه مناسب با توجه به رشته ی شما

Senior Member majjiid آواتار ها

پیش فرض پاسخ : رشته های تحصیلی و پیدا کردن دانشگاه مناسب با توجه به رشته ی شما

نقل قول نوشته اصلی توسط moostafa73 نمایش پست ها
    به گفته ی شما عمل کردم و فهمیدم دانشگاه ساپینزا فقط رشته IT رو ساپورت میکنه این دوره
    گرایش های موجود
    Undergraduate programme in Computer Science

Master programme in Computer Science

Master programme in Data Science and Business Informatics

Master programme in Computer Science & Networking

Digital humanities

اما من یک مشکل دارم نمیدونم کدوم از این رشته ها نزدیک و مرتبط به رشته ی من هست ، چیزی که من خونم کامپیوتر گرایش شبکه هست ممنون میشم از دوستان راهنماییم کنن کدوم یک از این گرایش ها رو انتخاب کن ؟

قربانت.
    اگر لینک این ها رو میگذاشتید بهتر بود. مثلا من رشته ایی باعنوان Master programme in Computer Science & Networking تو ساپینزا ندیدم ارائه بشه. بقیه رو هم که با چشم بسته میشه گفت هیچ ربطی به network ندارن. البته ممکنه حالا یه دانشگاه بیاد یه سری از دروس شبکه ایی رو تو رشته کامپیوترش بگنجونه ولی خوب، شبکه نمیشه.
    شما همیشه باید conent رو بررسی کنید، کاری به اسم رشته ها نداشته باشید.
    در مورد شبکه باید بگم شما کمتر دانشگاهی تو دنیا پیدا میکنید که صرفا با تمرکز رو شبکه کورس ارائه بده. نمونه های زیادی رو در دانشگاه های انگلیس میتونید سراغ بگیرید و تا حدود کمترش رو در دانشگاه های امریکا. آلبرتا کانادا هم هست. (البته من الان دیگه آلبرتا رو نمیپسندم، کورس از متن آکادمیک خودش بیرون زده و فضای مباحث practical هستن.)
    مثلا آلمان با تمام اون عظمتی که داره و تمام احترامی که براش قائلم، ولی متاسفانه من یه دانشگاه توش پیدا نکردم که نتورک ارائه بده. (منظورم این هست که رشته صرفا نتورک باشه)
    البته بگم نتورک آکادمیک با ccna و ccnp گرفتن خیلی فرق داره و دروس سنگینن. باید تئوری اطلاعات بخونید، تئوری صف، گراف و تئوری رنگ، رمزنگاری...خلاصه مباحث پیچیده ان.
    تو ایتالیا پلی تکنیک تورین و پلی تکنیک میلان و دانشگاه سانتانا که خیلی جوون تر از اون دوتاست ولی درخشش خوبی داشته، این رشته رو ارائه میدن. سانتانا دانشگاه خیلی جمع و جوریه وبا همکاری دانشگاه پیزا رشته Computer Science and Networking رو ارائه میده و بنظرم آبرومند هم ارائه میده. لینک هر 3 دانشگاه رو میگذارم خودتون content رو بررسی کنید:
    https://didattica.polito.it/laurea_magistrale/communications_and_computer_networks_engineering/en/maintemporanea

http://www.polinternational.polimi.i...n-engineering/
    http://mcsn.sssup.it/?_ga=2.52756968...719.1512182401
    https://www.di.unipi.it/it/didattica/wtw-lm
    مرده گان اين سال عاشق‌ترين زنده گان بوده‌اند.

با سلام خدمت دوستان عزیز

بنده کارشناسی ارشد رشته کامپیوتر-نرم افزار دارم میخواستم برای دکتری در کشور ایتالیا اقدام کنم.
    یکسری رشته از دانشگاههای ایتالیا استخراج کردم . علاقه اصلی بنده به زمینه امنیت هست ولی برای اینکه شانس پذیرشم بالا باشه میخوام رشته های دیگه ای رو هم انتخاب کنم .
    کدوم یک از رشته های زیر ارزش خوندن در مقطع دکتری رو داره (به ترتیب اولویت). و اینکه این رشته ها تو کدام دانشگاهها بهتر ارائه میشه؟
    از دوستانی که تجربه دارن خواهش میکنم راهنماییم کنید.

با تشکر

- A Machine Learning Approach to Automatic Inference of Biological Pathways

- A Natural Language Argumentation Workbench: research on semi-automatic tools to
    construct coherent, well-structured arguments derived from the source text

- Cloud-based Computational Intelligence Approaches to Machine Learning and Big Data
    Analytics

- Developing Mathematical Models of Security Policies to support policy makers throughout the
    lifecycle of policies for managing digital assets

- Understanding and validating security policies through argumentation

- Operationalising Privacy in the Internet of Things

- Knowledge Graph Driven Human-Friendly Information Security

- Emerging Digital Technologies

- Advanced Studies

- Computing Science and Engineering

- Brain, Mind and Computer Science

- ACT5G Network Data Analytics - 5G Anticipatory Networks

- Computer Science

- Software Engineering

Junior Member

به ترتیب اولویت کدوم دانشگاه ها رو برای ارشد عمران پیشنهاد میکنین تو ایتالیا؟ انگلیسی باشه دوره ارشد....مرسی

Junior Member

سلام وقت بخیر
    من ارشد راه دارم و برای دکترا میخواهم اروپا و خصوصا ایتالیا و آلمان اقدام کنم.لطفا بگین از کجا شروع کنم.مقاله و توصیه نامه و سوابق زیاد کاری مرتبط هم دارم.استارت کارم از کجا باید باشه.مدرک زبان و بگیرم بعد اقدام کنم یا هر دودر کنار هم امکان داره.فاند هم ممیخواهم بگیرم.دوستان مطلع لطفا کمک کنند و بنده رو راهنمایی فرمایند.

Senior Member majjiid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط saeid1978 نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    من ارشد راه دارم و برای دکترا میخواهم اروپا و خصوصا ایتالیا و آلمان اقدام کنم.لطفا بگین از کجا شروع کنم.مقاله و توصیه نامه و سوابق زیاد کاری مرتبط هم دارم.استارت کارم از کجا باید باشه.مدرک زبان و بگیرم بعد اقدام کنم یا هر دودر کنار هم امکان داره.فاند هم ممیخواهم بگیرم.دوستان مطلع لطفا کمک کنند و بنده رو راهنمایی فرمایند.
    قربان شما.
    بعضی از دانشگاه ها ددلاین زبان رو عقب تر میندازن و دانشجو اول میتونه اپلای کنه و حتی پذیرشش بیاد و بعد مدرک زبان ارائه بده.
    بعضی هم در خلال مصاحبه های پذیرش دکتراشون سطح زبان داوطلب رو میسنجن و احتیاجی به ارائه مدرک زبان براشون نیست.
    ولی اکثرا مدرک رو میخوان و همون ابتدای کار هم میخوان.
    بخاطر همین اگر مدرک زبان نداشته باشید گزینه هاتون خیلی محدود میشن.
    شما دغدغه اصلیتون گرفتن مدرک زبان باشه و در خلالش دانشگاه ها و رزومه اساتید مختلف رو سرچ کنید تا ببینید گرایش و زمینه تحقیقاتی کدوم، بیشتر مطلوب شما هست.
    پست توی همین فروم و فروم شانس پذیرش در مورد مستر و دکترای عمران و راه و ... گذاشتم. سرچ کنید پیدا میشه. (خودم یکم فرصتم محدود هست متاسفانه)
    مثلا این یکیش هست:
    https://didattica.polito.it/pls/port...s=30&p_lang=EN
    موفق باشید.
    مرده گان اين سال عاشق‌ترين زنده گان بوده‌اند.

سلام عصر بخیر . من میخواستم برای رشته دندون پزشکی ساساری اقدام کنم . کسی میدونه آیا این دانشگاه مورد تایید ایران هستش یا نه ؟ ممنون

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Moein_2023 نمایش پست ها
    سلام عصر بخیر . من میخواستم برای رشته دندون پزشکی ساساری اقدام کنم . کسی میدونه آیا این دانشگاه مورد تایید ایران هستش یا نه ؟ ممنون
    لیست دانشگاه های مورد تائید وزارت علوم ایران(کشور ایتالیا)
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

با عرض سلام خدمت دوستان محترم
    من مدرک کارشناسی فناوری ارتباطات و اطلاعات دارم با معدل 15:5 می خواستم ببینم برای کارشناسی ارشد کدام دانشگاه ایتالیا وا سه بنده مناسب تره و همچنین شانس دریافت بورسیه هم وجود داره؟در صورتی که اونجا کار پاره وقت داشته باشم،میانگین خرج تحصیل در این کشور چقدره؟
    با تشکر فراوان

با سلام
    من لیسانس ادبیات انگلیسی دارم، و در حال حاضر دانشجوی فوق بازاریابی در ورزش (زیرشاخه مدیریت تربیت بدنی) هستم.....میخواستم بدونم کدوم دانشگاه واسه رشته های تربیت بدنی بهتره واسه اقدام؟؟؟؟؟ حتی حاضرم بیخیال ارشدم بشم و دوباره از اول واسه ارشد برم ایتالیا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    GB

سلام دوستان وقت بخیر.
    بنده مدرک ارشد را از دانشگاه داخل دارم میخواستم برای ارشد دوباره برای ایتالیا اقدام کنم. بنظرتون بهشون بگم ارشد دارم یا نه؟ از یه طرف کلی از رزومه کاریم برای زمان ارشد هستش و بعد از اون. بنظرتون چیکار کنم؟
    یه موضوع دیگه اینکه مدرک زبانم هم اکسپایر شده. و میخوام دوباره برای ماه دیگه امتحان بدم. به ادمینسترش که ایمیل زدم گفتن باید مدارکت تا قبل از ثبت نام کامل باشه که مهلتش تا 2هفته دیگست. بنظرتون همون مدرک رو بفرستم اونا استعلام میگیرن؟ یا نقص مدرک بزنن فرصت میدن برشون بفرستم؟
    ممنون میشم راهنمایی کنین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)