صفحه 82 از 85 نخستنخست ... 327273747576777879808182838485 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 811 تا 820 , از مجموع 841

موضوع: رشته های تحصیلی و پیدا کردن دانشگاه مناسب با توجه به رشته ی شما

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رشته های تحصیلی و پیدا کردن دانشگاه مناسب با توجه به رشته ی شما

سلام دوستان من لیسانس مهندسی صنایع هستم با معدل 13 ومعدل دوره پیش دانشگا هی ام هم بالای 19 ست پورتفلیو قوی هنری دارم 5 سال حرفه ای آبرنگ کار میکنم و آموزش میدم و عضو انجمن بین المللی آبرنگ ایران هستم میخوام برای فوق لیسانس دکوراسیون داخلی اقدام کنم برای ایتالیا

1. آیا لازمه دوره های معماری رو اینجا بگذرونم؟

2.زبان ایتالیایی بخونم شانسم بیشتره برای بورسیه یا انگلیسی ؟
    3.برای رشته دکوراسیون داخلی کدام شهر ایتالیا و کدام دانشگاه؟

سلام دوستان , از کجا میتونم دانشگاه هایی که رشته معماری یا مرتبط با معماری رو به زبان انگلیسی ارائه میدن پیدا کنم؟

Junior Member

سلام دوستان بین این سه تا رشته و دانشگاه کدوم بهتره؟
    1- مهندسی مکانیک پلی تکنیک میلان
    2- Automotive Engineering پلی تکنیک تورین
    3- مهندسی انرژی سپینزا رم
    از نظر پیدا کردن شغل؟
    از نظر ادامه تحصیل در مقطع دکترا توی کانادا ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Anahita_M67 نمایش پست ها
    سلام دوستان , از کجا میتونم دانشگاه هایی که رشته معماری یا مرتبط با معماری رو به زبان انگلیسی ارائه میدن پیدا کنم؟
    سلام دوست گرامی
    می تونید از این سایت http://4icu.org استفاده کنید. کلیه ی دانشگاه ها رو به تفکیک قاره کشور و با رتبه بندی و کلی اطلاعات دیگر طبقه بندی کرده. وب سایت دانشگاهم گذاشته. موفق باشید.

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاه های ایتالیا

سلام
    من می خوام فوق لیسانس مجدد اقدام کنم.
    کسی می دونه باید دقیقا چه پروسه ای رو طی کنم؟ باید الان با دانشگاهها مکاتبه کنم و نوبت سفارت بگیرم؟
    آیلتسم رو هنوز ندادم. آیلتس لازمه برای سفارت؟
    دانشگاه پاویا ارزیابی مدرک می خواد. درسته؟
    ویرایش توسط behnamhg : March 11th, 2019 در ساعت 01:46 AM دلیل: به کار بردن نام موسسه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاه های ایتالیا

ya
    نقل قول نوشته اصلی توسط san_piedro نمایش پست ها
    سلام
    من می خوام فوق لیسانس مجدد اقدام کنم.
    کسی می دونه باید دقیقا چه پروسه ای رو طی کنم؟ باید الان با دانشگاهها مکاتبه کنم و نوبت سفارت بگیرم؟
    آیلتسم رو هنوز ندادم. آیلتس لازمه برای سفارت؟
    دانشگاه پاویا ارزیابی مدرک می خواد. درسته؟
    به طور کلی پروسه به این صورت هستش که شما مدارک رو برای دانشگاه مورد نظر ارسال میکنید و منتظر جواب دانشگاه میمونید که معمولا توی اردیبهشت و خرداد جوابش میاد.
    بعد از اینکه نتیجه پذیرش اومد وقت سفارت میگیرید که برید کارای مربوط به ویزا رو انجام بدید.
    در مورد مدرک زبان هم باید بگم که سفارت حداقل آیلتس 6 میخواد و تا زمان سفارت فرصت دارید که در آزمون آیلتس شرکت کنید. فقط بعضی در دانشگاه ها مثل پلی تکنیک تورین مدرک آیلتس جزو مدارکی هست که برای درخواست میخوان یعنی اگر آیلتس نداشته باید امکان درخواست پذیرش برای پلی تکنیک تورین رو ندارید.
    در مورد 2 سوال آخر هم اطلاعاتی ندارم.
    ویرایش توسط behnamhg : March 24th, 2019 در ساعت 05:35 PM

Junior Member

سلام به همه

من خیلی صفحات رو خوندم و اطلاعات زیادی به دست آوردم ولی توصیه میکنم یه صفحاتی ایجاد بشه برای توضیح کلی پروسه چون به نظرم ایتالیا سیستمش کمی پیچیده است. من یه سری سوال دارم ممنون میشم جواب بدید. البته اولش بگم که هدف اخذ پذیرش و ویزا برای دوره های هنری بخصوص طراحی هست:
    -آیا دیپلم ۱۲ ساله ایران قابل قبول هست برای این رشته ها؟
    -پروسه چطوریه؟ اول باید با دانشگاه تماس بگیریم یا با سفارت؟
    -آزمون ورودی کجا برگزار میشه؟ باید بریم ایتالیا؟ (اگر نیازی به آزمون ورودی باشه)
    -شنیده بودم کلاسهای ایتالیایی سفارت شرکت کنیم میتونیم بورس بگیریم. درسته؟ باید با سفارت تماس بگیریم؟
    -به جز بورس سفارت بورس دیگه ای برای مقطع کارشناسی هست؟
    -اگر دیپلم ۱۲ ساله نداشته باشیم دوره های فاندیشین در دانشگاه ها ارایه میشه؟

با تشکر فراوان از همه دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط UKTier1 نمایش پست ها
    سلام به همه

من خیلی صفحات رو خوندم و اطلاعات زیادی به دست آوردم ولی توصیه میکنم یه صفحاتی ایجاد بشه برای توضیح کلی پروسه چون به نظرم ایتالیا سیستمش کمی پیچیده است. من یه سری سوال دارم ممنون میشم جواب بدید. البته اولش بگم که هدف اخذ پذیرش و ویزا برای دوره های هنری بخصوص طراحی هست:
    -آزمون ورودی کجا برگزار میشه؟ باید بریم ایتالیا؟ (اگر نیازی به آزمون ورودی باشه)
    -شنیده بودم کلاسهای ایتالیایی سفارت شرکت کنیم میتونیم بورس بگیریم. درسته؟ باید با سفارت تماس بگیریم؟

ازمون دبی هم برگزار میشه
    برای بورسیه اول باید از طریق سفارت اقدام کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار-دانشگاه ازاد نیشابور

سلام دوستان کسی هست در مورد رشته طزاحی جواهرات تو دانشگاه های ایتالیا اطلاعاتی داشته باشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Usa

نقل قول نوشته اصلی توسط UKTier1 نمایش پست ها
    سلام به همه

سلام
    دیپلم ۱۲ ساله برای تمامی رشته ها قابل قبول هستش و برای هر دانشگاه امکان داره پروسه ی اپلای متفاوت باشه. نیازی به تماس با دانشگاه در گام های اول نیست فقط رجوع کنید به سایت دانشگاه و بخش های مرتبط با چگونگی اپلای و ددلاین های تاریخی و مدارک مورد نیاز رو چک کنید و تهیه کنید. در صورت داشتن سوالات دیگه میتونید با اینترنشنال افیس مکاتبه کنید
    تا جایی که من دیدم بچه ها برای امتحان ورودی ویزا گرفتن و امتحانشون رو اینجا دادن. در رابطه با بورس هم مدارکی باید ارسال کنید و بعدا مشخص میشه که به شما تعلق میگیره یا نه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)