صفحه 83 از 85 نخستنخست ... 3373747576777879808182838485 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 821 تا 830 , از مجموع 841

موضوع: رشته های تحصیلی و پیدا کردن دانشگاه مناسب با توجه به رشته ی شما

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رشته های تحصیلی و پیدا کردن دانشگاه مناسب با توجه به رشته ی شما

من راهنمایی و دبیرستان سمپاد بودم ولی اواخر دیپلم درس نخوندم و معدل دیپلمم ۱۶٫۵۵ و معدل پیش‌دانشگاهیم ۱۴٫۷۰ شد. با یک‌سال پشت‌کنکوری دانشگاه آزاد تبریز مهندسی مکانیک-ساخت و تولید رفتم و چون از فضاش خوشم نمی‌اومد کلاً درس نخوندم و سال ۹۱ با معدل ۱۳٫۴۶ فارغ‌التحصیل شدم و ارشد رفتم فلسفه بهشتی خوندم. الآن بعد سربازی و یک‌سال کار می‌خوام برای رشتهٔ DSE (Data Science and Economics) دانشگاه میلان اقدام کنم. به نظرتون با یه آیلتس شاید حدود ۶ یا ۶٫۵ چقدر شانس پذیرش دارم؟ یکی دو تا کورس آن‌لاین هم پاس کردم (برنامه‌نویسی پایتون مقدماتی و پیشرفته از سایت مکتب‌خونه). و اینکه از کجا ریکامندیشن لتر پیدا کنم؟ ارشدم که فلسفه بوده و کارشناسی هم کسی رو نمی‌شناسم! ممنون بابت وقتی که می‌ذارید برای کمک به من.

Junior Member

سلام به همه دوستان.آيا براي تحصيل در مقطع ليسانس همه دانشگاههاي ايتاليا امتحان ورودي دارند؟ممنون از پاسختون

دوستان در سایت universitaly برای ثبت نام در مورد اطلاعات پاسپورت پرسیده issued by میدونید چی باید جواب بدیم؟ ممنون میشم اگه جواب بدین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yaserbah نمایش پست ها
    دوستان در سایت universitaly برای ثبت نام در مورد اطلاعات پاسپورت پرسیده issued by میدونید چی باید جواب بدیم؟ ممنون میشم اگه جواب بدین
    سلام . بنویسید :
    Immigration and Passport police

نقل قول نوشته اصلی توسط civiljun نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان.آيا براي تحصيل در مقطع ليسانس همه دانشگاههاي ايتاليا امتحان ورودي دارند؟ممنون از پاسختون
    توی همون سایت universitaly جلوی هر رشته-دانشگاه یه علامت قفل داره. اگه بازه یعنی نداره اگه قفلش بسته است یعنی داره

سلام، میخواستم ببینم دانشگاهی هست بشه ارشد علوم کامپیوتر پذیرش گرفت که لیسانس مرتبط نخواد(لیسانس من مهندسی صنایع هست) خودم خیلی گشتم ولی پیدا نکردم

سلام
    اطلاعاتی در مورد واحد های درسی که باید در رشته ارشد عمران در دانشگاههای ایتالیا پاس کرد را از کجا میشه پیدا کرد؟
    اینکه ارشد عمران چند واحد هست و چه درسهایی برای این رشته ارائه میشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mardEstarkhi نمایش پست ها
    سلام
    اطلاعاتی در مورد واحد های درسی که باید در رشته ارشد عمران در دانشگاههای ایتالیا پاس کرد را از کجا میشه پیدا کرد؟
    اینکه ارشد عمران چند واحد هست و چه درسهایی برای این رشته ارائه میشه؟
    درود

تو وبسایت هر دانشگاه به طور کامل واحد هایی که نیازه برای رشته ها و مقاطع مختلف پاس کنید را به طور کامل شرح داده اند

Junior Member

سلام. رشته و دانشگاه متناسب با IT گرایش تجارت الکترونیک هست تو ایتالیا؟

Junior Member

سلام وقت بخیر. دوستان من شنیدم ایتالیا برای کارشناسی محدودیت سنی نداره و راحت تر میتونم ویزای تحصیلی بگیرم ( بنده 27 سالمه ) میخوام رشته ی game design or game development رو بخونم . اما هرچی سرچ کردم دانشگاه دولتی ندیدم توی ایتالیا که این رشته رو واسه ی کارشناسی داشته باشه . کسی میدونه یا میشناسه دانشگاهی رو که این رشته رو داشته باشه ؟ ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)